Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 0,28 zł w abonamentach Orange?

0,28 zł w abonamentach Orange?

WitekT 29 Sierpnia 2009 17:34

0 0

Wrzesień to tradycyjny okres promocji abonamentowych w sieciach komórkowych, związanych nie tylko z urodzinami sieci, ale i świętami Bożego Narodzenia. Na razie swoją ofertę zaprezentowała tylko Era. Być może uchylamy rąbka tajemnicy promocji Orange.

Z pliku swf umieszczonego na serwerze Orange (tutaj kopia na serwerze TELEPOLIS.PL wynika, że w najnowszych promocjach będzie można spodziewać się nowych kwot abonamentów (25 zł, 30 zł, 50 zł, 70 zł, 100 zł oraz 150 zł) oraz - standardowo - dodatkowych prezentów. Ciekawe jest jednak co innego - wzmianka o tym, że minuta poza abonamentem ma kosztować 0,28 zł, co byłoby najniższą cennikową stawką w ofercie abonamentowej na rynku. Brak jest - niestety - jakiejkolwiek wzmianki o cenie w ramach abonamentu...




Zapewne wkrótce będziemy mogli się przekonać, czy wspomniana grafika to tylko zabawa grafików Orange czy początek wdrażania nowej oferty.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 108
  • 0

    89.  2009-08-31 11:19:58

    Dosyć ciekawie to wygląda, 35 gr poza abo tez nie jest źle.

  • 0

    90. ~  2009-08-31 11:35:23  host: public65071.cdma.centertel.pl

    będzie nowa oferta ale raczej w październiku. najwięcej wymian telefonów i nowych abonentów przybywa w okresie Bożego Narodzenia.

  • 0

    91. ~joseph  2009-08-31 11:48:25  host: hiu182.internetdsl.tpnet.pl

    niekoniecznie:P w ubiegłym roku to miesiące październik i listopad były 'najgorętsze' pod tym względem;)

  • 0

    92.  2009-08-31 11:58:08

    90. oferty swiateczne pojawiaja sie raczej od pocz. listopada po wszystkich sw.

  • 0

    93. ~  2009-08-31 12:48:09  host: user-89-108-245-76.mobile.playmobile.pl

    obecna oferta już dawno nie była zmieniana. Najwyższy czas wprowadzić coś nowego.

  • 0

    94. ~jamć  2009-08-31 20:20:19  host: 177.pubip208.sta.nsm.pl

    Tylko, żeby w tym przypadku nie oznaczało to de facto podwyżki. Bo przy każdej zmianie mocno kombinują. A to minuty nie przechodzą w nieskończoność a na kilka mies. A to wykorzystywanie dodatkowych minut nie jest w pierwszej kolejności a dopiero po wykorzystaniu tych z abonamentu, itd. Zmiany in minus.

  • 0

    95. ~  2009-08-31 22:49:58  host: v02-10.opera-mini.net

    W abonamencie Orange bez telefonu już dawno minuta kosztuje poniżej 29gr, nawet poniżej 29gr, więc czym się zachwycaćie? A przedłużając umowę można ostać minutę po 25gr. Ale ludzie chcą tylko drogich telefonów, a o minutach przypominają sobie jak zapłacą wysoki rachunek! Co za kraj!

  • 0

    96. ~sowaxl  2009-09-01 11:59:59  host: 77-254-149-178.adsl.inetia.pl

    Era ma 27 gr za minute i ona ma najnizsza stawke w abonamencie 65 zl i 120 min do wszystkich i 120 do wszystkich procz Play

  • 0

    97. ~wino666  2009-09-01 12:44:28  host: 87-205-128-173.adsl.inetia.pl

    do 95 - nie prawda oferta tylko sim to lipa bo oferuja tylko na 6 miechow dla przedluzajacych umowe a potem lipa bo konsultantka mowi ze bede mial promocyjna cene do orange 63 gr przy abo za 25 zl:( to ja jej mowie ze takie stawki byly 10 lat temu to sie zdziwila i po gadce:)

  • 0

    98. ~Mysterious  2009-09-01 16:38:31  host: 212.160.172.70

    97. przy umowie na 12 miesiecy bez telefonu z minutami do wszystkich przy abo np. 35 zł można otrzymać nawet 150 minut do wszystkich (100% więcej/6m, i 30 min do wszyst/12m, a przy umowie na 2 lata wszystko na 2 lata i jeszcze prezenty)

  • 0

    99. ~x  2009-09-01 23:14:13  host: 213.25.4.254

    Jak Orange da 28 groszy za minute w abonamencie po przekroczeniu minut z abonamentu to pogadamy, a póki co zarabia konkurencja :).

  • 0

    100. ~  2009-09-02 17:20:17  host: 89.108.204.224

    Niech wreszcie obniżą stawki połączeń do Play !!!

  • 0

    101. ~x  2009-09-02 23:23:08  host: 213.25.4.254

    100 - Najpierw to niech obniżą swoje stawki, a potem do Play.

  • 0

    102. ~Lamiko  2009-09-04 16:49:29  host: dynamic-78-8-241-204.ssp.dialog.net.pl

    w ofercie bez telefonu przedluzajac umowe mozna dostac nawet przy abonamencie 25zł 70minut do wszystkich + twoj numer (1000minut) + zatrzymaj czas 12m / tylko sim 6 miesiecy + prezent - i to wszystko za 25 zl mozna dostac od konsultanta , ktory dzwoni w sprawie przedluzenia umowy !!! Na stronie orange jest promocja tylko sim 100% przez caly okres trwania umowy czyli w abonmencie 25zł 40minx2 , 35 - 60x2 , 55 - 100x2 itd - i dodatkowo prezenty - wiec rowniez ciekawie !!! Ale ludzie chcac nawet w abonamenicie za 25zl dobre telefony i pelno minut wszedzie hehe

  • 0

    103. ~  2009-09-05 11:26:18  host: public-gprs111133.centertel.pl

    Raczej zrobią te 28 po abonamencie. Plus juz obnizyl stawki. Wiec przed swietami beda sie starali jak najwiecej osob sciagnac do sieci i na abonament. Narazie to i tak w or. go sie oplaca. Ja mam abon ale za 2 miesiace przedluzam. Mam nadzieje ze obniza juz stawki. Ciekawe co dadzą w Tylko Sim :)

  • 0

    104. ~  2009-09-05 17:43:19  host: 94.254.148.17

    na pewno dużo wcześniej niż przed świętami, a te screeny udowadniają tylko że są już na zaawansowanym etapie tworzenia nowej oferty

  • 0

    105. ~  2009-09-06 14:45:48  host: t09-02.opera-mini.net

    104 - spokojnie to pewnie netto po kosztach a gdzie % za prestiż????

  • 0

    106. ~  2009-09-08 15:40:01  host: 152-dzi-29.acn.waw.pl

    No ciekawi mnie czy zmienia ofertę przed Świętami??

  • 0

    107.  2009-09-13 15:02:08

    do 90: 10 late temu byla minuta ok.63 gr??? to chyba o czymś nie wiem:))) 10 lat temu modliłbyś się za stawkę 75 gr, wiec nie sciemniaj. do 102.: mala poprawka ;przy abonamencie 25 zl nie ma mozliwosci podwojenia abonamentu przez caly okres umowy. do wszystkich; najnizsza mozliwa stawka do wszystkich to w Orange ok.23 gr ( przy zalożeniu, ze klient umowę przedluza) ta stawka jest przez caly okres umowy ( 24 mies,) pokazcie mi tańszą.

  • 0

    108. ~gregor85  2009-09-16 12:38:51  host: 241net174.net.zeork.com.pl

    awa* aktualna oferta One Play - 6mcy - 50% rabatu na abonament, przykładowo w abo 65zł stawka spada do 19,5gr za minutę do wszystkich sieci ;) mówisz - masz ;)

Dodaj swoją opinię