Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 0-400 od jutra w TP SA

0-400 od jutra w TP SA

WitekT 30 Listopada 2004 11:27

0 0
Od 1 grudnia Telekomunikacja Polska SA chce umożliwić swoim abonentom dostęp do kolejnej puli numerów o podwyższonej płatności. Będą to numery zaczynające się od 0-400, do których dostęp można będzie bezpłatnie zablokować.

Z danych, jakie udostępnia Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty na swych stronach internetowych, wynika, że do 24 listopada tylko Telekomunikacja Polska oraz E-Telko uzyskały od URTiP przydział numeracji na 0-400.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-238-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Od kogo powinno pochodzić oprogramowanie smartfonu?

Deutsche Telekom -

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet