Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zielona Nokia N8 na wyłączność Vodafone

Zielona Nokia N8 na wyłączność Vodafone

LuiN 30 Sierpnia 2010 08:26

0 0

nokia n8 We wrześniu na rynek wejdzie 12-megapikselowy smartfon Nokii z systemem Symbian^3. W początkowej fazie sprzedaży Vodafone UK będzie miała wyłączność na zieloną wersję urządzenia.

Multimedialna propozycja Nokii kosztować będzie w Polsce 1999 zł. Obok bardzo dobrego aparatu fotograficznego urządzenie zaoferuje m.in. ekran AMOLED, odtwarzacz plików DivX/XviD, wyjście HDMI i funkcję nagrywania wideo jakości HD.

Telefon będzie dostępny w 5 wariantach kolorystycznych: ciemno szary, srebrno biały, niebieski, pomarańczowy i oczywiście - zielony. Szerzej o urządzeniu pisaliśmy w tej wiadomości.






Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: MobileBurn, wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1.  2010-08-30 08:37:54

    Szara i niebieska jest ładna,ale to kwestia gustu.Nokia N8 za 1999 zł,więc C7 pewnie będzie za około 1600 zł.

  • 0

    2.  2010-08-30 09:22:28

    na to wlasnie wyglada... jest juz w przedsprzedazy na nokia.pl... wyglada na to ze rowniez zielona :)

  • 1

    3. ~  2010-08-30 09:48:09  host: adbg182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Obok bardzo dobrego aparatu fotograficznego urządzenie zaoferuje m.in.:". Nie zapędzałbym się tak bardzo z tym "bardzo dobrym aparatem", bo może wyjść kicha. Kiedy ludzie zrozumieją że megapixele to nie wszystko... Ale co tam, będzie idealny do słit foci na nk.

  • 1

    4. ~Funboy Mobile  2010-08-30 09:51:00  host: v05-16.opera-mini.net

    Tańsza niż iPhone ;) i do tego 12 Mpx z tyłu.

  • 1

    5.  2010-08-30 09:55:29

    "Tańsza niż iPhone ;)" o znacznej większości telefonów, ba nawet komputerów można to powiedzieć.

  • 0

    6.  2010-08-30 09:55:32

    3, sensor ma 1/1.83". Raptem kilka modeli dostępnych na rynku kompaktów ma większy sensor, a cyfraki ze znacznie mniejszą matrycą reklamowane są często jako cud techniki. Nokia N8 robi dobre zdjęcia i nie chodzi tu tylko o megapiksele.

  • 0

    7. ~al  2010-08-30 10:05:45  host: 93-181-162-129.as.kn.pl

    różowej w ciapki nie ma/.

  • 1

    8.  2010-08-30 11:19:03

    prawda - sensor przyzwoity nawet jak na kompakt. zobaczymy jak z jego jakoscia... hmm... CMOS... moze byc niezle... optyka zeissa zazwyczaj jest z tych leszych... moze sie okazac ze bedzie to pierwszy telefon ktory rzeczywiscie bedzie w stanie zastapic kompakty... sample zdaja sie to potwierdzac - chociaz nadal widac drobne efekty pracy algorytmow odszumiajacych te po raz pierwszy sa dla mnie akceptowalne... a juz zaczynalem sie zastanawiac nad samsungiem... szkoda ze w UK zielona bedzie tylko w vodafone bo taka bym chcial :)

  • 1

    9. ~gringo  2010-08-30 12:01:02  host: adbg182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 3,8 - dlatego napisałem, że MOŻE wyjść kicha - to nie znaczy że będzie. Prawda jak zwykle leży po środku, dlatego szczególów nt. aparatu dowiemy sie po oficjalnej premierze i opini użytkowników.

  • 0

    10.  2010-08-30 13:23:32

    9. ja, przy takich dostepnych danych, jestem raczej optymista jesli chodzi o aparat, zwlaszcza ze sa juz dostepne sample. obawiam sie troche o inne aspekty - glownie sprzetowo programistczne (ARM + dodany akcelerator moga - choc nie musza oczywiscie - dac niezly efekt w przypadku wydajnosci, ale boje sie o latwosc programowania a 2 producentow konsol juz sie na tym przejechalo :))

Dodaj swoją opinię