Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zbliża się konferencja Future of Wireless Systems

Zbliża się konferencja Future of Wireless Systems

LuiN 28 Marca 2011 20:13

0 0
W dniach od 13. do 14. kwietnia w Sali Kongresowej Politechniki Wrocławskiej odbędzie się konferencja Future of Wireless Systems.Celem konferencji jest spojrzenie na przyszłe rozwiązania szerokopasmowej łączności bezprzewodowej z różnych perspektyw tj. z punktu widzenia operatorów, producentów sprzętu, firm doradczych, ośrodków R&D i instytucji regulujących rynek telekomunikacyjny.

W tym roku głównymi zagadnieniami są: bezprzewodowe systemy szerokopasmowe (tj. HSPA(+), LTE, 3GPP-LTE, WiMAX, LTE-A, WiMAX2, DVB-H), trendy w przyszłych systemach telekomunikacyjnych (Dynamic Spectrum Access (DSA), Cognitive Radio (CR), Software Defined Radio (SDR)), transmisja wieloantenowa MIMO i anteny inteligentne, perspektywy wdrożenia LTE oraz WiMAX w PL/EU/świecie, prawne aspekty wdrożenia nowych systemów oraz analiza rentowności inwestycji w przyszłe systemy bezprzewodowe.

Na konferencję zaproszeni zostali przedstawiciele polskich operatorów, producentów sprzętu, jak i instytucji regulacyjnych. Pełną ich listę znaleźć można pod tym adresem.

Konferencja odbędzie się w dniach od 13. do 14. kwietnia 2011 roku w Centrum Konferencyjnym Politechniki Wrocławskiej (budynek D-20) przy ulicy Janiszewskiego 8.

Konferencja ma charakter otwarty i bezpłatny.

Źródło tekstu: fows.pl     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • Ten komentarz został ukryty.

  -1

  1.  2011-03-28 21:34:07

  A może Plus przedstawi hspa+ 84Mb/s? Od pewnego czasu testują w Wrocławiu.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2.  2011-03-29 00:18:17

  FoWS edycja II. dzieki za wzmianke w tym roku

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3. ~bd  2011-03-30 19:39:18  host: user-46-112-86-136.play-internet.pl

  Można liczyć na sążnistą relację z konferencji od Redakcji :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-211-98-112.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet