Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyniki GTS CE po 4Q2009

Wyniki GTS CE po 4Q2009

sirmark 3 Marca 2010 14:03

0 0

W 2009 roku Grupa GTS Central Europe, do której należy GTS Energis, zanotowała przychody na poziomie 384,5 mln euro (spadek o 12% w porównaniu z 2008 rokiem).

EBITDA wzrosła o 11% i osiągnęła wartość 86 mln euro. Marża EBITDA wyniosła 22% - w porównaniu z 18% z poprzedniego roku; Łączna wartość nakładów inwestycyjnych w 2009 roku wyniosła 46,4 mln euro.
Jestem bardzo zadowolony z wyników uzyskanych w 2009 roku. Zakończyliśmy proces restrukturyzacji organizacyjnej, w wyniku którego powstało siedem jednostek biznesowych. Nowo powstałe jednostki działające na poziomie regionalnym: Sprzedaż Międzynarodowa i Sprzedaż Hurtowa Usług Głosowych dzięki operacyjnej skali i zasięgowi sieci światłowodowej, zapewniają operatorom regionalnym najwyższą jakość usług transmisji danych i głosu. Krajowe jednostki biznesowe koncentrują się na obsłudze klientów korporacyjnych działających lokalnie. Powstanie nowej struktury organizacyjnej, jak również utworzenie regionalnego działu zakupów i międzynarodowego centrum zarządzania siecią, przyczyniło się do podniesienia jakości obsługi klientów i wzrostu efektywności. Wprowadzone zmiany zapewniły również przejrzystość działania organizacji i jasnego określenia odpowiedzialności w całej Grupie - powiedział Adam Sawicki, prezes zarządu Grupy GTS CE.

Źródło tekstu: GTS Energis, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-8.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet