Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson Jalou w dwóch wersjach

Sony Ericsson Jalou w dwóch wersjach

Q! 12 Sierpnia 2009 19:01

0 0

sonyericsson jalouSony Ericsson zaprezentował nowy telefon ze swojego portfolio - model Jalou. Urządzenie, którego kształt obudowy został zainspirowały drogocennymi kamieniami, trafi na rynek w dwóch wersjach - tradycyjnej oraz ekskluzywnej, sygnowanej marką Dolce&Gabbana.

Sony Ericsson Jalou to telefon zamknięty w obudowie typu clamshell, której wysokość to zaledwie 73 mm. Równie niewielka jest jego waga, wynosząca 84 gramy. W jego wnętrzu znajdzie się ekran o przekątnej 2 cali i rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli). Na zewnątrz natomiast do dyspozycji użytkownika oddany zostanie monochromatyczny wyświetlacz o przekątnej 1,3 cali i wymiarach 36 x 128 pikseli.

Aparat o rozdzielczości 3 Mpix pozbawiony będzie funkcji autofokus. Połączenie ze światem będzie można zestawić za pomocą transmisji danych w technologii HSDPA. Na pokładzie nie zabraknie również obsługi interfejsu Bluetooth 2.0 oraz radia stereo. Pojawi się również moduł GPS, jednak z jego możliwości skorzystać będą mogli jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Wersja dla pozostałych rynków pozbawiona będzie tej funkcjonalności.

Luksusowa wersja telefonu otrzyma kilka drobnych dodatków w porównaniu z wersją "masową". Część jej elementów zostanie pokryta 24-karatowym złotem. W jej pamięci nie zabraknie także specjalnych tematów graficznych i tapet. Na dokładkę użytkownicy limitowanej wersji otrzymają dodatkowe zdjęcia i materiały wideo dotyczące kolekcji odzieżowej jesień/zima 2010 marki Dolce&Gabbana. Całość zwieńczy dostęp do kanału RSS poświęconego najnowszym trendom, nowościom oraz plotkom.




Wersja podstawowa dostępna będzie w trzech kolorach: Onyx Black, Aquamarine Blue oraz Deep Ametyst. Wydanie ekskluzywne sprzedawane będzie tylko w jednym kolorze - Sparkling Rose.

Obie edycje telefonu dostępne mają być w czwartym kwartale tego roku. Ich cena nie została ujawniona.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~zielony  2009-08-12 21:27:55  host: 87-205-54-232.adsl.inetia.pl

    Przechodząc miejskimi ulicami co raz częściej spotykam SE w rekach przechodniów. Owszem, również są tacy co posługują się Nokiami, Samsungami i LG. Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem Motorole. Nie chciałbym żeby SE upadł bo połączenie Europejskiego(Szwedzkiego) stylu i Japońskiej elektroniki dało niecodzienne osiągi(patrz w prawo na statystykę Top Telefony-5 SE i 2 Nokie). Osobiście mam K800i i jestem zadowolony. Jeżeli ktoś dba o swój telefon(obojętnie jakiej marki), nie rzuca, nie upuszcza, odpowiednio posługuje się joystick'iem i szanuje to telefonik jest w stanie być nienaruszonym jak od nowości. Mówię Wam, zapamiętajcie moje słowa.

  • 0

    10.  2009-08-12 22:22:52

    Ten telefon ma conajmniej dwie wady,brak kamerki do wideokonferencji i grubośc .Po co komu HSDPA na 2" wyświetlaczu.

  • 0

    11.  2009-08-12 22:27:21

    nemo2000 (10) - a chociażby dla funkcji modemu w połączeniu z komputerem...

  • 0

    12.  2009-08-12 22:48:54

    Wg mnie to bedzie telefon za 349 zl dla 8 letnich panienek na komunie - tak jak T303...

  • 0

    13. ~p4  2009-08-12 23:15:58  host: apn-77-112-157-86.dynamic.gprs.plus.pl

    motorola v3i DG to bylo cos ale ten badziew? nie chodzi tu teraz o techniczna strone lecz o wyglad dziwie sie ze zgodzili sie umieszczac swoje logo na se:/

  • 0

    14. ~p4  2009-08-12 23:19:04  host: apn-77-112-157-86.dynamic.gprs.plus.pl

    porownajcie sobie v3i DG a tego soniaka

  • 0

    15. ~sthonka  2009-08-12 23:39:33  host: 80.51.91.245

    Matko boska, co to za badziewie... SE stacza się powoli na dno, alebo projektanci znów zaspali. Ta firma chyba w życiu nie wypuści eleganckiego telefonu, bo to co pokazali to estetycznie podpada tylko i wyłącznie pod kategorię brzydoty.

  • 0

    16. ~  2009-08-12 23:40:27  host: 80.51.91.245

    *albo

  • 0

    17.  2009-08-13 00:13:05

    @11.Używanie telefonu,jako modemu jest jego zażynaniem,szczególnie jego akumulatora.

  • 0

    18.  2009-08-13 00:20:56

    @6 bo sa tansze? nie oszukujmy sie, ale wiekszosc z nas majac przed soba 2 telefony roznych marek o podobnych osiagach i roznych cenach wybiora ten tanszy, a SE jest o wiele tansze od nokii czy niektorych samsungow, a miejscami nawet od lg. teksty o doplatach za sam napis z marka sa smieszne biorac pod uwage to, ze SE chyli sie ku rozpadowi... ciekawe dlaczego. SE jest tak popularne wlasnie w biedniejszych krajach, gdzie operatorzy nie rozdaja telefonow pokroju 5800 czy arena na lewo i prawo.

  • 0

    19. ~  2009-08-13 00:42:50  host: p03-16.opera-mini.net

    15. Odezwał się znawca, przestan tutaj te głupoty wypisywać.

  • 0

    20.  2009-08-13 11:57:06

    nemo2009 (17) idąc tym tokiem rozumowania (wielkość wyświetlacza), to moim zdaniem szybka transmisja danych nie ma racji bytu w ogóle w ŻADNYM terminalu mobilnym.

  • 0

    21. ~  2009-08-13 14:02:57  host: 80.51.91.245

    @19, milcz dzieciaku opery

  • 0

    22. ~sthonka  2009-08-13 14:03:30  host: 80.51.91.245

    @18 Popularne w biedniejszych krajach - w Polsce na przykład.

  • 0

    23.  2009-08-13 19:36:30

    @7 że to dziwactwo ma się kobietom spodobać? moja opinia na temat tego wynalazku, babska jak najbardziej - błoooże, jakie bezkształtne brzydactwo! : |

  • 0

    24.  2009-08-13 20:35:06

    Ziel` a już zwątpiłem w płeć piękną. Myliłem się jednak. ;-)

  • 0

    25. ~Arczi  2009-08-14 08:08:38  host: fgy74.internetdsl.tpnet.pl

    Ja czekam na trójcę, czyli Aino,Satio i Yari. to tyle ode mnie.

  • 0

    26. ~Dina  2009-08-17 13:16:33  host: p05-10.opera-mini.net

    Popieram opinię Ziel-ten SE to straszne brzydactwo!

  • 0

    27.  2009-08-17 20:08:26

    Czyli jednak BARDZO się pomyliłem. ;-)

  • 0

    28.  2010-01-25 21:08:41

    mi sie tam podoba i mam powazny dylemat czy LG LB20 czy własnie ten sony;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-90-112.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2017-07-21 18:57:39

Chińczyk potrafi?


~ | 2017-07-21 18:57:09

Teraz firemki typu Telekogucik będą miały kasę na udostępnianie na udostępnianie dla całej wsi jednego biednego internetu z Neostrady ;)


~Szwagier wlo | 2017-07-21 18:51:36

Szwagier obiecał że kupi taką


~Vences | 2017-07-21 18:50:05

http://tlp.is/e9p Galaxy s5 Neo też ;o


~ | 2017-07-21 18:47:17

ostatnie zdanie "Masz Ci los"!

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 1500 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 1500 zł (lipiec 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet