Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SFERIOstrada, czyli Internet Sferii na łączach TP

SFERIOstrada, czyli Internet Sferii na łączach TP

LuiN 24 Września 2008 11:13

0 0

Operator telekomunikacyjny Sferia poszerzy od 24. września swoją ofertę o SFERIOstradę - usługę dostępu do Internetu na łączu telefonicznym Telekomunikacji Polskiej (tzw. BSA).

Dotychczas klienci Sferii mogli korzystać z szerokopasmowego dostępu do Internetu w technologii CDMA 1x EVDO, czyli wyłącznie drogą radiową. Dostęp do Internetu sprzedawany będzie wraz z usługami głosowymi w taryfach NOMADex 30, NOMADex 100, NOMADix 200 oraz NOMADix 300.

Klienci zainteresowani SFERIOstradą otrzymają do wyboru dwa typy modemów - Sagem F@st 1201 oraz Sagem F@st 800. Pierwszy z nich pełni również funkcję routera, do którego może podłączyć się nawet do czterech użytkowników. SFERIOstrada oferowana będzie w trzech prędkościach: 1, 2 i 6 Mb/s. Promocyjny koszt aktywacji usługi wyniesie 10 zł brutto.

Klienci czekający na uruchomienie SFERIOstrady otrzymają dostęp do zastępczego, bezprzewodowego łącza w taryfie tranSFER swobodny w technologii CDMA 1x EVDO. Z taryfy tej będzie można zrezygnować w ciągu 90 dni od podpisania umowy, nie ponosząc przy tym opłaty za jej wcześniejsze rozwiązanie. W ten sposób Sferia zapewni klientom stały dostęp do Internetu już od dnia zamówienia usługi.




sferiostrada cennik sagem f@st 800 sagem f@st 1201

Załączony cennik obowiązuje do wyczerpania zapasów, jednak nie dłużej niż do 31. października 2008 roku. Usługa świadczona jest aktualnie tylko w strefie numeracyjnej 0-22.

Zobacz: regulamin i cennik promocji SFERIOstrada.

Źródło tekstu: Sferia     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~rswrc  2008-09-24 13:08:56  host: dyh232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chcę jak najtaniej 1Mbit. W Orange Freedom na 1Mbit na 36 miesięcy jest za 39zł/miesiąć. Jest gdzieś taniej?

  • 0

    8.  2008-09-24 13:27:09

    @7: nie

  • 0

    9. ~  2008-09-24 13:31:21  host: ip-94-42-3-70.multimo.gtsenergis.pl

    ja mam multimo i naprawdę chwalę.

  • 0

    10. ~dakol  2008-09-24 13:43:43  host: c129-184.icpnet.pl

    Wszyscy sie podniecaja predkościami ale ciekawy jestem jaka jest jakość tego internetu

  • 0

    11.  2008-09-24 13:58:37

    @dakol tyle ile jest w tytule tyle jest w rzeczywistości. Czasy, gdy operator kombinował przeszły do lamusa. Dziś już każdy wie jak sprawdzić prędkość. No prawie każdy.

  • 0

    12. ~Darek  2008-09-24 14:08:45  host: niezapominajki.ibselektronics.pl

    #11 jakosc to nie tylko predkosc, ale przede wszystkim mala awaryjnosc, niskie pingi w dostepie do zasobow krajowych i zagranicznych, odpowiednia liczba stykow operatora z innymi operatorami itp. ;)

  • 0

    13. ~ktos  2008-09-24 14:13:48  host: gaja.tpnet.pl

    a obecnie od kogo oplaca sie wziasc 2Mbit w bsa. bo na poczatku listopada konczy mi sie umowa i trzeba by poszukac czegos tanszego ;)

  • 0

    14.  2008-09-24 15:24:42

    No z tymi predkosciami w Sferii to nie do konca tak dobrze, ja mialem srednio ok 150-200 kbitow i pozegnalem przed czasem ta firme, moze teraz cos sie zmieni jak to kupil Solorz...

  • 0

    15. ~  2008-09-24 16:01:48  host: p10-06.opera-mini.net

    DO 7: ja mam niby drożej bo 44zl brutto za lacze 1mega NA 512kb/s. plus nie musze opłacać obowiązkowo abonamentu za telefon stacjonarny w wysokości 40-50zl z czego i tak bym nie korzystał ponieważ od tego mam voipdiscount i 300min na 7dni za free. musze jedynie opłacać tv kablowa za 38zl. ale w tym mam okolo 40 tv polskolezycznych. a tv lubie ogladac. czyli płace za to z czego korzystam i co lubie

  • 0

    16. ~  2008-09-24 18:53:26  host: w3cache.wignet.pl

    żal ja za 52zł łącze 2 mb/s... niskie pingi.

  • 0

    17. ~darcio  2008-09-24 20:02:32  host: nat-mi3.aster.pl

    ja mam aster 3 mb/ w dzien i 6 mb/ w nocy i place 84 zl umowa na 24 mce od roku zero awari ASTER W WARSZAWIE GÓRĄ

  • 0

    18. ~Chrome_TP  2008-09-24 20:06:36  host: 212.160.172.70

    Dobra dobra ale nie ma sensu porównywać sieci Eth do łącz miedzianych pod względem awaryjności :P

  • 0

    19. ~nick  2008-09-24 22:31:28  host: cac23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    13. ~ktos - od nikogo, jezeli już brać to poszukac najtańsze 1M albo 6M

  • 0

    20. ~Kazik  2008-09-24 23:12:16  host: cif77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam iPlusa. Dużo podróżuję, więc potrzebuję czegoś mobilnego, a iPlus jest do tego najlepszy.

  • 0

    21. ~SeT  2008-09-25 09:05:26  host: warszawa.serwerownia.eu

    Usluga od 24-go wrzesnia? Ciekawe tylko ze dzisiaj jest 25-ty i zero informacji na stronie sferii. he he he

  • 0

    22. ~mirekb  2008-09-25 09:26:29  host: apn-77-113-14-186.gprs.plus.pl

    solorz dobrze kmini.przyszlosc to transmisja danych i voip.wifi,wlan w wybranych miejscach.niech inwestuja

  • 0

    23. ~ukenamuniu  2008-09-25 10:19:18  host: 212.160.172.70

    W Sferii czytają Telepolis. Pod id=11789 napisałem: "WitkuT, ale dalej jesteś Ojcem Prowadzącym? Multistrada - nazwa w miarę.. dobrze, że nie Netiastrada, Teledwastrada". No proszę i jest SFERIOstrada. Coś się należy za pomysł...

  • 0

    24. ~get  2008-09-25 11:36:51  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    pff... drożyzna... za 89zł to ja mogę mieć 10mbps w UPC i to umowa oczywiście na jedyny możliwy dla normalnych ludzi okres - 12 miesięcy... choć w sumie ta oferta jest dostępna w całej Polsce, a UPC nie...

  • 0

    25. ~get  2008-09-25 11:39:49  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    15 - też korzystam z voipdiscount, zapomniałeś dodać że te darmowe 300 minut tygodniowo to nie tylko na Polskę, ale na całą UE i cały świat prawie :] ale zaraz zaraz, czy żeby wziąć tą sferie to trzeba mieć telefon u złodzieja - TP ???

  • 0

    26. ~ukenamuniu  2008-09-25 11:51:27  host: 212.160.172.70

    #25: poczytaj o Naked DSL

Dodaj swoją opinię