Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Reklama nowego Droida

Reklama nowego Droida

LuiN 13 Sierpnia 2010 11:05

0 0

Motorola oficjalnie zaprezentowała model DROID 2 - następcę popularnego androidowego smartfonu z QWERTY, w Europie znanego jako MILESTONE. Do sieci trafił właśnie pierwszy film promocyjny nowego telefonu.



Reklama utrzymana jest w konwencji dotychczasowych spotów sieci Verizon, która w USA ma wyłączność na nowy smartfon Motoroli. DROID 2 przynosi wiele korzystnych zmian - w tym procesor 1 GHz, obsługa Adobe Flash 10.1 i wyjście HDMI. Szerzej o DROID 2 pisaliśmy w tej wiadomości.






Źródło tekstu: verizon, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~...  2010-08-13 11:19:17  host: 095160173033.raciborz.vectranet.pl

    Właśnie mi dziś w milestone zdechł wyświetlacz.... sam się "dotyka"

  • 0

    2.  2010-08-13 11:36:22

    Tzw. "zły dotyk". Boli przez całe życie :)

  • 0

    4. ~asd  2010-08-13 11:47:39  host: host-81-190-180-22.gorzow.mm.pl

    Co jak co ale trzeba przyznać że moto robi rewelacyjne reklamy z droidami ...

  • 0

    5.  2010-08-13 12:10:13

    ajj a ja wlasnie przymierzam sie do zakupu milestone..ale droid 2 o wiele ladniejszy..;)

  • 0

    6.  2010-08-13 12:12:38

    Ciekawe kiedy będzie w Europie i w Polsce...

  • 0

    7. ~Octopus  2010-08-13 12:15:12  host: 82-210-131-229.home.aster.pl

    Sam się dotyka ? a Ty tylko patrzysz ? oj...źle to rokuje... ;)

  • 0

    8. ~  2010-08-13 12:18:21  host: 77-254-4-6.adsl.inetia.pl

    Jedna-dwie aktualizacje systemu i telefon przechodzi do historii bo producent kończy support. Za szybko wychodzą nowe słuchawki i wersje systemów.

  • 0

    9. ~slk  2010-08-13 12:31:30  host: 095160143196.rudaslaska.vectranet.pl

    reklamy mają niezłe, z telefonami też nie najgorzej

  • 0

    10.  2010-08-13 14:08:24

    Jest już w Euro RTV AGD za 1999 zł :)

  • 0

    11.  2010-08-13 14:14:43

    W Euro jest tylko Motorola XT720.

  • 0

    12. ~  2010-08-13 17:59:54  host: dfr106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Ten film jest prywatny" Jak ktoś ma ten sam problem to -> http://www.youtube.com/watch?v=QQRu-kVzJIE

  • 0

    13.  2010-08-13 21:59:24

    Świetna reklama, dobrze że napisali iż ta prędkość telefonu to nie prawdziwa, bo znowu była ściema jak iphonem i jego szybkością w reklamach. A tak nikt się nie może przyczepić, choć rzeczywiście reklama odnosi się do szybkości telefonu. Ale czytać to uczą już w przedszkolu (no może w podstawówce bo to po angielsku @12 dzięki za link bo ten filmik na stronie faktycznie nie działa.

  • 0

    14. ~replay86  2010-08-13 22:35:59  host: 106-194.echostar.pl

    ~12 dzieki :)

  • 0

    15. ~inwob  2010-08-14 21:16:35  host: aajz80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    film nie działa

  • 0

    16. ~blablabla  2010-08-14 21:26:35  host: user-109-243-117-193.play-internet.pl

    @15 Działa- kliknij drugi filmik z listy.

  • 0

    17. ~  2010-09-14 19:44:37  host: t23-02.opera-mini.net

    działa ale ma przyspieszone kratki przesto tak szybko system działa

Dodaj swoją opinię