Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Prima Aprilis] UOKiK wszczął postępowanie ws. abonamentów "no limit"

[Prima Aprilis] UOKiK wszczął postępowanie ws. abonamentów "no limit"

WitekT 1 Kwietnia 2012 07:30

0 0
30. marca UOKiK wszczął postępowanie w sprawie potencjalnej zmowy cenowej na detalicznym rynku usług komórkowych. Chodzi o abonamenty typu no limit za 79 zł - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Przypomnijmy, że 29. marca Play i T-Mobile wprowadzili abonamenty no-limit za 79 zł, które praktycznie nie różnią się od siebie. Podobny ruch zapowiedział już Orange, a taryfy dla biznesu zostały już wprowadzone.

To kolejna sprawa dotycząca telekomów, której przyglądać się będzie UOKiK. Poprzednio nałożył kary na operatorów za zmowę przy blokowaniu rozwoju rynku telewizji mobilnej.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 50
  • 0

    36. ~  2012-04-01 10:47:57  host: z27-05.opera-mini.net

    podobmo ruszyc ma tez postepowanie w sprawie mbank mobile za dumping cenowy w taryfie 19gr.

  • 0

    37. ~Maciej  2012-04-01 10:51:52  host: dynamic-78-8-246-184.ssp.dialog.net.pl

    eee... tak jeden pod drugiem fake. w tym roku cos sie zaloga nie postarala;p w poprzednich trudniej bylo rozgryzc co jest zartem.

  • 0

    38.  2012-04-01 10:54:01

    Śmigus dyngus!

  • 0

    39. ~xy  2012-04-01 10:55:43  host: user-94-254-155-53.play-internet.pl

    Prima Aprilis. A Witek po raz pierwszy od dłuższego czasu wstał o 7:30 ;-)

  • 0

    40. ~bs  2012-04-01 10:57:01  host: 72.85-237-189.tkchopin.pl

    ja widze juz 3 ci zarcik

  • 0

    41.  2012-04-01 11:21:02

    hehe zarcik za zarcikiem na telepolis dzis:P

  • 0

    42. ~  2012-04-01 11:27:40  host: z23-09.opera-mini.net

    slaby zart... Swoja droga w niedziele nigdy newsy sie nie pojawialy dlatego mozna przyjac ze wszystkie to fake

  • 0

    43. ~:D  2012-04-01 11:33:24  host: aatq22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak UOKiK powinno sie zlikwidować. Zostawic UOK a nie konkurencji. Czasem nie pozwalaja monopolistom wprowadzac drogich ale bardzo dobry taryf na rynek

  • 0

    44. ~abc  2012-04-01 13:13:19  host: z45-14.opera-mini.net

    peszek z tym prima w niedziele :p jak by to bylo w poniedzialek to by wyszlo :D

  • 0

    45. ~ja  2012-04-01 14:22:59  host: dynamic-78-9-74-252.ssp.dialog.net.pl

    prima aprilis :D

  • 0

    46. ~  2012-04-01 14:24:35  host: 94-76-222-227.static.as29550.net

    1 kwietnia i wszystko w temacie :)

  • 0

    47. ~Maciek  2012-04-01 14:42:15  host: afas21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeśli to żart to trochę za gruby i operatorzy, którzy mają ostatnio tendencję do nerwowych reakcji mogliby pofatykiwać się do sądu za narażanie na szwank dobrego imienia firm. co innego głupkowate info o złotych salonach z fotelami masującym, co innego sugerowanie, że dwaj uczestnicy rynku zawarli nielegalne porozumienie :)

  • 0

    48.  2012-04-01 15:01:57

    A najśmieszniejsze byłoby gdyby za jakiś czas news okazałby się proroczy :D

  • -1

    49.  2012-04-01 15:12:23

    Prima aprilis moi drodzy.

  • 0

    50.  2012-04-01 15:13:35

    Ja mam za to newsa grzegorz lato podal sie do tymisji a nowym prezesem bedzie DODA ! !

  • 0

    51. ~  2012-04-01 15:18:26  host: t19-13.opera-mini.net

    Pracuje w Uokik, ten News jest jak najbardziej wiarygodny.

  • 0

    52. ~Tomek  2012-04-01 16:07:36  host: 77-253-151-254.adsl.inetia.pl

    haha co za sciemy dzis walicie, wymyslcie cos bardziej "prawdziwego" Do jutra!

  • 0

    53. ~asdfs  2012-04-01 16:43:14  host: 89-74-90-37.dynamic.chello.pl

    UOKIK niech lepiej wyda w końcu zgodę na sprzedaż przez MNI kablówki Stream którą kupić chce Multimedia....Ile można czekać, rok ? bananowa republika

  • 0

    54.  2012-04-01 17:44:11

    Niezależnie czy to żart czy nie, na rzeczy coś jest - szczególie po tym tekście - nie pójdziemy do sądu skarżyć jeśli oni nas nie będą skarżyć... To jawna umowa na oczach rynku...

  • 0

    55.  2012-04-03 01:02:09

    wiedziałem ,że to żart ;-)

Dodaj swoją opinię