Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Prima Aprilis] Po Prostu Orange - szczegóły oferty

[Prima Aprilis] Po Prostu Orange - szczegóły oferty

LuiN 1 Kwietnia 2009 00:14

0 0

6. kwietnia startuje nowa oferta Orange skierowana do klientów usług przedpłaconych - Po Prostu Orange - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.



Koszt za minutę połączenia wewnątrz sieci i na telefony stacjonarne to 20 gr, wiadomość SMS wewnątrz sieci kosztuje 5 gr. Nowa stawka za połączenia do innych operatorów to 40 groszy za minutę. Stawka ta nie dotyczy połączeń do sieci Play, która w dalszym ciągu wynosi 75 groszy za minutę.

W ramach promocji Po Prostu SMS możliwe będzie wysyłanie "nielimitowanych" SMS-ów do sieci Orange. Koszt pakietu to 6 zł, usługę ogranicza limit 500 SMS-ów tygodniowo.




Wiadomości SMS wysyłane do pozostałych krajowych sieci kosztują 15 groszy. Koszt jednego MMS-a to 30 gr, taki sam do wszystkich sieci. Transmisja danych taryfikowana jest co 100 KB, rozliczane łącznie za dane wychodzące i przychodzące. Cena jednej paczki to 3 grosze.

Wraz z taryfą Po Prostu Orange dostępne będą pakiety:
Po Prostu TY - 600 minut na połączenia z wybranym numerem sieci Orange lub stacjonarnym za 12 zł miesięcznie
Po Prostu MMS - 50 MMS-ów do sieci Orange za 5 zł
Po Prostu TV - 1200 minut transmisji wideo w Strefie TV i Wideo za 12 zł miesięcznie.

Wejście na rynek taryfy Po Prostu Orange równoznaczne jest z wycofaniem ze sprzedaży ofert Nowe Orange Go i Orange Free na kartę.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 421
  • 0

    402.  2009-04-08 12:21:33

    Orange pewnie odczuło odpływ klientów, a jak duży to określi go atrakcyjność nowej oferty.

  • 0

    403. ~  2009-04-08 12:40:04  host: 194.181.135.198

    a jaki nr wysyłał tego sms-a??

  • 0

    404. ~Majster  2009-04-08 12:56:12  host: 85.219.163.18

    Nowa oferta podobno dopiero po świętach ;/ http://legalne.info/1123/Nowa-oferta-na-karte-w-Orange-juz-16-kw ietnia

  • 0

    405. ~tak  2009-04-08 13:04:32  host: 152-dzi-29.acn.waw.pl

    Czyli standartowo jutro wraca jabczynski i na tydzień przed wejściem oferty jutro będą "przecieki" co i jak:-)

  • 0

    406. ~hehe  2009-04-08 14:47:24  host: aaz18.internetdsl.tpnet.pl

    @405 - zgadza sie :) hehehe

  • 0

    407.  2009-04-08 15:44:43

    no mówiłem, że po 15, cha, cha, przecież szkoda nie zarobić na swoich klientach jeszcze przez święta:) Typowe dla Orange. Co za nienachapana sieć. Ciekawe kiedy przestaną kraść ludziom kasę po upływie ważności konta na wychodzące. Pewnie jak ich do tego nikt nie zmusi to nigdy!! http://media2.pl/telekomunikacja/49677-uke:-pre-paid-w-polsce-ni e-zawsze-korzystny.html#f

  • 0

    408. ~p  2009-04-08 16:10:35  host: host-89-230-150-111.inowroclaw.mm.pl

    ja tez dostalem sms o 15:13 dzis ze nowa oferta orange od 16 kwietnia szczrgoly bedom pod *500 i orange.pl

  • 0

    409. ~  2009-04-08 16:59:51  host: user-89-108-209-77.mobile.playmobile.pl

    orange żałosna sieć którą niebawem opuszczam, już sie ich najadłem przez dwa lata umowy i wczesniej 3 pre paid

  • 0

    410. ~kaziu  2009-04-08 19:02:07  host: 088156210219.radom.vectranet.pl

    http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/2751/2817156.pdf to nowa oferta mobilnego internetu orange w sklepie internetowym. Jest tam pakiet złotówek jako bonus. Proponuje przejrzeć ceny połaczeń na stronie 3 i 4. To dopiero prima aprilis...

  • 0

    411. ~gosc  2009-04-08 19:10:25  host: 81-dzi-4.acn.waw.pl

    @ kaziu - no tak bo mobilny internet kupujesz aby z niego dzwonic :) Pakiet zlotówek dostajesz przy okazji, jezeli masz abonament, mixa albo kartę, na swój numer!

  • 0

    412.  2009-04-09 07:50:25

    A ja zbyt duzo nie dzwonie. Wiec jesli w nowej ofercie doladowania beda przedluzac waznosc konta tak jak dotychczas to ceny polaczen nie maja dla mnie znaczenia. Potrzebuje tanim kosztem utrzymac telefon, a w tym najtanszy jest teraz chyba Play Fresh, a potem Mobilking.

  • 0

    413. ~  2009-04-09 19:42:37  host: 87-205-153-236.adsl.inetia.pl

    przeciez ten pajac rzecznik porecz sie wypowiadal ze nie ebdzie przedluzenia wartosci konta

  • 0

    414. ~zdzichu  2009-04-10 17:22:13  host: 77-254-1-5.adsl.inetia.pl

    jak dla mnie zadna rewelacja

  • 0

    415. ~agi  2009-04-11 19:42:57  host: host9317920254.kampsys.3s.pl

    dobrze wiedziec ze to takie "cudo", nie bede czekac do 16-go... jutro ide po play fresha...

  • 0

    416. ~neza  2009-04-12 15:39:32  host: 83-238-224-49.adsl.inetia.pl

    super :-)))

  • 0

    417. ~marcin  2009-04-16 08:57:51  host: b-tereska.city-net.pl

    dzis 16.04.2009

  • 0

    418. ~Damian  2009-04-16 10:52:41  host: a-91-209-20-11.ap.siedlce.pl

    lipa dla kogos kto wysyla 100-200 esow dziennie...

  • 0

    419. ~krysia  2009-04-16 11:27:48  host: dwb232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzisiaj kończy mi się pakiet 600sms-ów.Czekałam do dzisiaj na wiadomość zapowiadaną przez Orange,licząc na korzystniejszą ofertę ale wydaje mi się,że kolejny raz zostałam oszukana.Jestem starszą osobą,która zawsze dotrzymywała wymaganych terminów doładowań...Myślę,że znajomi mają rację zachęcając mnie do przejścia do innej sieci.

  • 0

    420. ~marian  2009-04-16 16:34:52  host: w3cache.elk.net.pl

    dzis jest 16 kwietnia a tu cisza z tą ofertą nową ofertą orange!!!!!! nie ładnie tak robic w konia klientów !!!

  • 0

    421. ~Marek  2009-04-17 07:34:20  host: 80.50.24.26

    tradycyjnie - OLEWKA klienta, i ogólnie sciema ze brak czasui że chca zrobic coś dobrze, no jak na taki sztab ludzi to czas reakcji na rynek "ekspresowy", wiec po co te eski były, nie potrzeba im konkurencji, sami sie rozłożą, ide do PLAY, nie chce dłużej czekać

Dodaj swoją opinię