Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: nowy telefon i zmiany cen

Play: nowy telefon i zmiany cen

sirmark 29 Maja 2014 22:06

5 5

lg f70 Sieć Play wprowadza kolejne zmiany w cennikach urządzeń. Do oferty trafił telefon LG F70.




LG F70 to smartfon z 4,5-calowym wyświetlaczem, wyposażony w czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 pracujący z częstotliwością 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM i 4 GB pamięci wbudowanej oraz aparat 5 Mpix. Szybką łączność w sieci komórkowej zapewni HSPA+ oraz LTE.


Zobacz: zmiany cen w Play

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 16
  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    1. ~WładcaKrymu  2014-05-30 00:10:36  host: n16-05-01.opera-mini.net

    Czemu sieć Play tak uparcie wybiera te telefony LG ? Wiadomo, że to niskobudżetowe słuchawki, ale możnaby polemizować. Baterie w nich pewnie jak 5 lat temu kiepskie- góra 1.5 dnia czasu czuwania i rozmyty multitouch. Play ma w ofercie telefony HTC, Apple, Sony i Nokia ? Nie pytam o ofertę ,,na żądanie''.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2.  2014-05-30 00:37:11

    @1 z tego co piszesz jasno wynika, że nie miałeś tych telefonów w ręku. Jakość wyświetlaczy w LG serii II (L5, L7, L9 itp) jest chyba najlepsza w swoich segmentach cenowych, podobnie ma się kwestia "trzymania" baterii.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3.  2014-05-30 01:21:31

    @1 Człowieku ty wróciłeś z samego środka Afryki ? LG ma obecnie najbardziej zaawansowane ogniwa wśród producentów i jest w ścisłej czołówce jeśli chodzi o wyświetlacze. Aż szkoda czytać takie pierdoły.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    4. ~xxxx  2014-05-30 05:30:04  host: nsithb13.blokowe.pl

    do 1 Ile Ci placa z samsunga za takie szkalowanie? Kazdy wie ze lg ma najlepsze baterie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~  2014-05-30 09:01:41  host: n05-04-07.opera-mini.net

    A ja myślałem że jest coś innego. Ach poczekam do poniedziałku, może wprowadzą do oferty garnki i akcesoria kuchenne do mieszania.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    7.  2014-05-30 09:05:35

    WładcaKrymu chyba się załamie jak wstanie i zobaczy co pisał po północy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    8. ~MlecznaKanapka  2014-05-30 09:57:08  host: 83-238-155-39.ip.netia.com.pl

    To może ja zastąpię WładceKrymu: Dlaczego PLAY tak uparcie wybiera słuchawki LG? Przecież ich telefony są znacznie słabsze sprzętowo od podobnych Samsungów czy Sony. Później ludzie lamentują, że im się wiesza, że 1gb ramu nie wystarcza itp. :/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~  2014-05-30 10:07:20  host: apn-5-60-54-240.dynamic.gprs.plus.pl

    8 smartfony LG sa popularne ze wzgledu na jakosc i cene.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2014-05-30 10:32:12

    @8 jak mają być słabsze sprzętowo od podobnych sobie?! Przecież to bez sensu. Podobne sobie to te o podobnych parametrach właśnie. No ale dobra, bawimy się: podaj mi telefon lepszy od LG L7II za 400zł nówka.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11.  2014-05-30 10:32:52

    450* znaczy. Owszem, można kupić mocniejszego Ace 3 LTE ale bateria to kicha.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12. ~Adam M  2014-05-30 11:40:03  host: h6-52.net.euron.pl

    @8 - to proste, bo maja najmniej reklamacji na LG co oficjalnie kiedyś przyznali. A to że LG jest słabsze sprzętowo to bardzo dyskusyjna teza moim zdaniem, bo np. dla mnie liczy się komfort i zadowolenie z użytkowania i nie ekscytuję się bebechami smartfona.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~ziutasek  2014-05-30 12:17:55  host: afax129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szajsung już "wychował" sobie "wyznawców" jak apple a lg jeszcze nie ...
    ps. mam dwa szajsungi xcover i i8350 ale wszystkie tv i monitory tylko lg.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    14.  2014-05-30 13:02:41

    co prawda to rzecz gustu, ale wg mnie LG ma najprzyjemniejszą i jedną z najlżejszych nakładek na Andka, co również nie jest bez znaczenia. Używałem lub używam różnych LG i żaden z nich się nie wieszał i nie mulił, włącznie ze stosunkowo słabym LG L5 II Dual.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~rdr  2014-05-30 16:20:59  host: 89-71-21-148.dynamic.chello.pl

    To ile on ma tych rdzeni? Tutaj jest, że 4, a na stronie LG, że 2: http://tlp.is/2o5

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    16. ~xxxx  2014-05-30 16:21:25  host: 77-253-222-77.ip.netia.com.pl

    Nie moga samsungi o podobnych parametrach działać szybciej bo maja ciezsza nakladke. Nieprawda ze sa drozsze. Drozsze to jest wlasni sony i smasung. Przyklad ile tansze jest lg g2 od z1 a nawet od s4 co ma gorszy procek. To samo lg g duzo tansze od sony z i podobnie jak s3. Placi sie za markę w przypadku samsunga i sony

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    18.  2014-05-30 19:14:40

    @14 Nakładka jest jak złoto i do tego mnóstwo motywów LG Home. Ale to co teraz szykuje się wraz z G3 to dopiero poezja ;-)

Dodaj swoją opinię