Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 3 GB za zwycięstwo nad Danią

Orange: 3 GB za zwycięstwo nad Danią

sirmark 8 Października 2016 23:02

15 3

Po zwycięskim meczu Polski z Danią w piłce nożnej, Orange rozdaje pakiet danych.



Pakiet danych o wielkości 3 GB, ważny jest przez 5 dni od momentu aktywacji. Włączyć go można do 10 października. Uruchomia go SMS o treści SWIETNIEPL wysłany pod nr 277.





Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: polska | dania | orange

w sumie: 79
  • 1

    61. ~nMn  2016-10-09 19:31:35  host: 168.235.197.207

    58 - ej no, nie przesadzaj - w kosza "bramki" tak rzadko nie padają, a tu jedną bramką zmienia się cały mecz. Ok, kwestia charakterów i oczekiwań fair od kibica.

  • 1

    62.  2016-10-09 19:32:15

    @56: Zgadzam się, że mu nie wypada. Ale pisanie o czerwonej to przesada.

  • 1

    63.  2016-10-09 19:33:51

    Nie wiem ile masz lat. Ale czy pamiętasz akcję w 1994 na mistrzostwach świata w USA,jak grali Włosi i Roberto Baggia na strzelił piłkę w rękę obrońcy gdzie był rzut karny? Teraz tego nie ma, zmienili przepisy. Może teraz zmienią, gdzie zawodnik leży i może zagrać ręką :-)

  • 0

    64. ~nMn  2016-10-09 19:36:38  host: 168.235.197.207

    62 - dwie żółte = czerwona.

  • 0

    65.  2016-10-09 19:36:44

    @62 kolego przestać.Nie wypada to księdzu iść do burdelu. To jest gra, jak by gol padł,a byłby to finał mistrzostw świata, to byście nie biadolili.

  • 1

    66.  2016-10-09 19:37:52

    To jest odruch i tyle. A może nikt nie zauważy.

  • 1

    67.  2016-10-09 19:42:24

    @64: A nie nie... Za przewinienie dostałby żółtą, a czerwona byłaby konsekwencją dwóch żółtych - to zupełnie co innego,choć skutek w praktyce ten sam.
    Tylko, że ta gadka zupełnie bez sensu, bo Robert w ogóle nie miał "tej pierwszej" żółtej.

  • 1

    68.  2016-10-09 19:45:22

    @67 więc jak nie miał żółtej, to sędzie ,,może'' mógł dać żółta, ale jak by miał żółta, to na pewno by drugiej za to nie dostał.

  • 0

    69. ~nMn  2016-10-09 19:51:40  host: 168.235.197.207

    66 - właśnie usłyszałem od niego, że mam se potupać nogami za ten karny co strzelał ;D Ok, może ten faul lepiej widział sędzia i darował Lewemu kartkę za tą rękę.

  • 1

    70.  2016-10-09 19:58:03

    @69 ale przecież przewinienie było.Sędzie widział to, ale zinterpretował to tak, że nie będzie ,,żółci'' .Bo to nie było na żółtą kartkę, obojętnie czy to Messi czy CR7 czy Lewy.

  • 1

    71.  2016-10-09 20:09:00

    Kurczę to nie tak. Świadome zagranie piłki ręka jak najbardziej kwalifikuje się do ukarania zawodnika żółtą kartką, ale nie jest to obligatoryjne chyba. To czy juz jedną miał czy nie miał to nie powinno mieć wplywu - przepis jest przepis i tyle, ale z drugiej strony w praktyce sędziowie czasem przymykają oko żeby zawodnika nie wyrzucać, bo powiedzmy sobie szczerze - w tej sytuacji wyleciałby za byle co. Ale o czym my mówimy jak nie miał jeszcze żółtej?
    A i zagranie piłki ręką to nie jest faul :) Mylisz dwie rzeczy.

  • 0

    72.  2016-10-09 20:12:57

    O tym przymykaniu oka piszę w sytuacji gdy zawodnik ma już jedną żółtą kartkę. Ale to zależy - jak jest konkretne przewinienie, za które musi być żółta to jest druga żółta i koniec.
    Ale powtarzam - Lewy nie miał "pierwszej" żółtej, więc jak miał dostać drugą i wylecieć z boiska? No jak? Na bezpośrednią czerwoną to przewinienie na pewno nie było.

  • 1

    73. ~nMn  2016-10-09 20:13:29  host: 168.235.197.207

    70 71 - dzięki za dyskusję, zawsze jaśniej mi się robi :) :)

  • 1

    74. ~dokładny  2016-10-09 20:20:58  host: user-94-254-131-46.play-internet.pl

    ciekawe jak rozumieć zdanie "Włączyć go można do 10 października." czy w poniedziałek jeszcze włączę, czy już nie? w mój orange wszelkie daty oznaczają pierwszy dzień po usłudze. zupełnie inaczej niż w play.

  • 1

    75. ~nMn  2016-10-09 20:22:47  host: 168.235.197.207

    74 - do 10-ego, do 23:59.

  • 1

    76.  2016-10-09 20:29:34

    @73 przynajmniej nie ma ,,hejtu'' ja->Ty,Ty->ja, w naszej konwersacji:-)

  • 0

    77. ~conf  2016-10-09 20:38:54  host: user-94-254-130-85.play-internet.pl

    u mnie stara karta orange pop z rwk za darmo - sciagneło 20 gr za smsa i ważność pakietu 3 GB jest tylko na 3 dni - info z mój orange jakby co

  • -1

    78. ~nMn  2016-10-09 20:48:54  host: 168.235.197.207

    76 - każdy może się mylić, a ja nie lubię w błędzie trwać. A hejtować nie ma co - nie Ty, nie ja ustalamy przepisy. Sędziego czasem można pojehać (błąd zamierzony). We wtorek po meczu pogadamy :D

  • 0

    79.  2016-10-09 21:41:00

    Ja nie lubię być,, nie w błędzie'' a ,,nie wiedzieć czegoś''. Jak nie wiem czegoś na temat operatorów, nadajników,GSM,3G LTE to pytam tu, albo na portalu XX ( zawsze ktoś wiedzący więcej od mnie pomoże ) ale akurat o piłce wiem dużo, więc jak był temat o tym, to staram się uświadomić kogoś kto nie wie.

  • 0

    80. ~nMn  2016-10-09 21:54:47  host: 168.235.197.207

    79 - najgorsze to były "złote bramki" w dogrywce - kto pierwszy strzelił wygrywał, mimo że pozostało dużo czasu na odegranie się ...

Dodaj swoją opinię