Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Opera Mini 7 dla prostych telefonów już dostępna [wideo]

Opera Mini 7 dla prostych telefonów już dostępna [wideo]

Q! 31 Maja 2012 10:39

0 0
Opera udostępniła kolejną wersję mobilnej przeglądarki Opera Mini. Wydanie oznaczone numerem 7 przeznaczone jest dla tradycyjnych telefonów.

Opera Mini 7 zintegrowana została z sieciami społecznościowymi Facebook oraz Twitter. Dostęp do nich możliwy jest za pomocą tzw. Smart Page, czyli miejsca, w którym zebrane zostały najważniejsze dla użytkownika informacje.

Użytkownicy znajdą tutaj również funkcję Speed Dial, która pozwala na dodanie skrótów do najcześćiej odwiedzanych stron.

Oprócz tego Opera Mini oferuje to, co jest jej mocną stroną od samego początku, czyli funkcję kompresowania danych. Dzięki niej użytkownicy mogą zaoszczędzić nawet 90% przesyłanych danych.

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Opera Mini 7 dostępna jest dla platform Java, S60 oraz BlackBerry. Pobrać ją można wczytując z poziomu przeglądarki systemowej adres m.opera.com.

Źródło tekstu: Opera     


Dodaj do:
w sumie: 16
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    1. ~a_lex  2012-05-31 10:48:28  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Coś szybko ta numeracja poszła od v.4.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2. ~  2012-05-31 10:56:33  host: 87-205-67-151.adsl.inetia.pl

    Ja tam (na Symbianie) zostaję przy wersji 6, nie pamiętam której, ale wczesniejszej niż ostatnia, zanim zaczeli ładować społecznościowe bzdety. Nawet nie chce mi się sprawdzić, czy jest juz 7 na Symbiana, bo po co mi fejsbuki i inne badziewie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3.  2012-05-31 10:59:34

    @2 łatwo to wywalić.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    4.  2012-05-31 11:06:52

    Wszystko gra.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5.  2012-05-31 11:12:00

    Szkoda że Windows Phone to nawet nie feature Phone i nie można mieć na nim Opery :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~Kugot  2012-05-31 11:15:22  host: 89-72-241-127.dynamic.chello.pl

    Windows Phone nie obsługuje javy?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~osski hui  2012-05-31 11:21:47  host: ip-78-30-120-103.free.aero2.net.pl

    Już wiem, kto się ucieszy z tej informacji ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~  2012-05-31 11:56:27  host: 84-10-199-139.dynamic.chello.pl

    na symbianie chodzi 7mka dobrze na javie masakra musze przeinstalowac

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~  2012-05-31 12:43:06  host: z10-05.opera-mini.net

    No nie da sie ze str. glownej usunac fejsa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~WojtekM  2012-05-31 12:52:41  host: eit184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @2, @9: Da się usunąć. Trzeba wejść w Menu/Settings/Advanced i tutaj ustawić Home Page na Off.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~MiM  2012-05-31 12:53:14  host: r1.limes.com.pl

    do 2. mam wersję 6.5 0297 ściągałem ją tydzień temu ze strony Opery więc chyba jest najnowszą z szóstek i tam nadal nie ma fejsa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~MiM  2012-05-31 12:56:14  host: r1.limes.com.pl

    6.5 29700 błędnie podałem wersję opery

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~  2012-05-31 13:48:23  host: z19-04.opera-mini.net

    @10 - No dzieki. No ale nie zmienia to faktu, ze jego nie da sie usunac, bez zablokowania glownej str.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~mnb  2012-05-31 16:14:14  host: ip-51-9.zax.pl

    Jak słyszę, widzę i czuję słowo Facebook - to zaczynam siwieć. Czy świat uwolni się kiedyś od tej zakały? Czy to musi być wszędzie i we wszystkim?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~  2012-05-31 18:02:51  host: 87-205-133-235.adsl.inetia.pl

    Mam pytanie, z czego żyje opera? Utrzymują serwery za co? Bo coś mi tu jedzie :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~  2012-06-02 18:55:29  host: 94.42.240.151

    15. I jeszcze posmarowali urzędasom z UE za "ekran wyboru" w Windowsie.

Dodaj swoją opinię