Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe zestawy z Internetem mobilnym Play

Nowe zestawy z Internetem mobilnym Play

Piszemy o tym pierwsi LuiN 11 Grudnia 2015 09:34

5 6

W ofertach internetowych sieci Play pojawiły się nowe zestawy z komputerami i routerami przenośnymi.



Do cennika trafił laptop Lenovo IdeaPad 100 w konfiguracji z procesorem Intel Core i3 piątej generacji, 4 GB pamięci RAM, dyskiem 1 TB i Windowsem 10. Wraz z routerem mobilnym Huawei E5573 LTE zestaw taki dostaniemy za 0 zł w ofercie ze zobowiązaniem 99,99 zł (36 rat) lub 119,99 zł (24 raty). W ofercie firmowej (kwoty netto) taryfy to 80,99 zł (36 rat) lub 108,99 zł (24 raty).




Drugim ze świątecznych zestawów promocyjnych jest połączenie tego samego routera co wyżej (Huawei E5573 LTE) z niebieskim lub czerwonym Asusem X205TA. W tym przypadku do czynienia mamy z 11,6-calowym netbookiem na procesorze Intel Atom 1,33 GHz, z 2 GB pamięci RAM i dyskiem SSD o pojemności 32 GB. W opcji na 24 raty abonament wynosi 99,99 zł miesięcznie, a w wariancie na 36 rat 84,99 zł. Z kolei w ofercie firmowej (ceny netto) zapłacimy 80,99 zł miesięcznie w opcji na 24 raty i 72,99 zł w wariancie 36 rat.

Przy sprzedaży zdalnej w wyżej opisanych planach klienci prywatni otrzymują 55 GB transferu miesięcznie, a klienci biznesowi 65 GB. W obu przypadkach przez pierwsze 3 miesiące Internet jest nielimitowany.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play | internet mobilny

w sumie: 20
  • 2

    1.  2015-12-11 10:10:19

    Niestety Play powoli sie zapycha. To normalen, bo maja coraz wiecej klientów. Jak odalili LTE to wyciagalem nawet po 60Mb/s w dzien, teraz w dzien jest kolo 15Mb/s i jedynie w nocy do 30-40Mb/s dochodzi. To nadal wystarczy, ale strach pomyslec, co bedzie jak uzyszkodnikow przybedzie, a P4 nadal bedzie oszczedzal na inwestycjach w infrastrukture...

  • -2

    2. ~12369  2015-12-11 10:14:38  host: public-gprs358999.centertel.pl

    @1 przeciez masz szanse zarobic! Zaproponuj dofinansowanie i zgarnij zysk

  • -2

    3. ~Ja±  2015-12-11 10:17:15  host: n26-02-05.opera-mini.net

    1). w jakim przedziale czasowym to tak spadło? rok?

  • 1

    4.  2015-12-11 10:36:13

    Pakiet internetu jest ok a sprzęt również całkiem całkiem. Jak na prezent pod choinkę fajne i szybkie rozwiązanie dla dzieciaków/ wnuczków.

  • -3

    5. ~LTE  2015-12-11 10:38:44  host: public-gprs361225.centertel.pl

    Wszystko fajnie tylko najpierw trzeba ten zasięg mieć.

  • 0

    6. ~bez rewelacji  2015-12-11 10:45:58  host: adeg225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cena bez szału. Sprzęt na wolnym rynku + oferta bez urządzeń = cena bardzo zbliżona do oferty play. Więc jak dla mnie- brak bonifikaty że biorę u nich komplet.

  • 1

    7.  2015-12-11 10:57:29

    @6 Niestety nie każdemu jest dane kupić sprzęt za gotówkę i wtedy szuka się usług na raty. Jeżeli rata za sam sprzęt ma wynosić 70zł a sam abonament jest w kwocie załóżmy 40zł to ktoś będzie szukał już opcji łączonej i zawyży sobie trochę ten abonament, dzięki czemu będzie miał i urządzenie i abonament i stałą kwotę 110zł.

  • -3

    8. ~  2015-12-11 11:30:23  host: user-5-173-95-185.play-internet.pl

    @5: Oddam za darmo swój zasięg Playowego LTE: 3Mb/s Down, 3Mb/s Upload :P

  • -3

    9. ~  2015-12-11 11:33:14  host: user-5-173-95-185.play-internet.pl

    Zapakować?

  • 0

    10. ~bez rewelacji  2015-12-11 11:42:57  host: adeg225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @7 - stąd nie skreśliłem całej oferty- napisałem że oferta zbliżona do produktów solo (widziałem gorzej zbilansowane gdzie dopłata za komplet była dwukrotna). Stwierdziłem tylko- że dla mnie brak rabatu za połączenie sprzętu + usługi dyskwalifikuje tą ofertę. I nikomu do portfela nie zaglądam;)

  • 0

    11.  2015-12-11 12:10:21

    Gdzie macie niby ten Idea pad 100? Na stronie go nie ma, a konsultanci nic nie wiedzą na ten temat (konsultanci z e-shop).

  • 0

    12.  2015-12-11 12:28:11

    @11 telesales

  • 1

    13.  2015-12-11 14:14:25

    @2 @3 Jakie dofinanasowanei? Jaki zysk? Zmiana nastapila w ciagu 1-1,5 roku

  • 1

    14. ~nie gadajcie  2015-12-11 14:29:27  host: 78-11-124-198.static.ip.netia.com.pl

    z tego co widzę ten laptop od Lenovo jest wart ok 2000zł, sam net z Play 55GB kosztuję 59,99 więc odejmując od ceny 119,99 zostaje nam rata 60zł za sprzęt co przez 24mc daję nam cenę za laptop 1440zł więc wychodzi taniej. Oczywiście są tańsze modele tego Lenovo ale z mniejszym HDD i słabszą grafiką.

  • -3

    15. ~  2015-12-11 14:29:37  host: user-94-254-192-10.play-internet.pl

    Drogo, to co obecnie wyróżnia Play, to wysoka cena.

  • -2

    16. ~  2015-12-11 14:50:04  host: 212.160.172.83

    "W obu przypadkach przez pierwsze 3 miesiące Internet jest nielimitowany." czytaj 50 GB i lejek 1mb/s? xD

  • 0

    17. ~konsument  2015-12-11 18:04:27  host: ip-5-172-235-138.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    taki Asus X205TA jest po 999 w sklepach, a internet lepiej kupic w Plusie na 3 miechy gratis i jeszcze inne dodatki

  • 0

    18. ~Reggie34  2015-12-14 13:53:43  host: 31-178-49-0.dynamic.chello.pl

    Dziś zadzwoniła pani do mnie z Play w celu przedłużenia umowy na internet i powiedziała, że nie mają czegoś takiego w cenniku jak Lenovo IdeaPad 100. To w końcu jest ta oferta czy jej nie ma?

  • 0

    19. ~Reggie34  2015-12-14 14:00:04  host: 31-178-49-0.dynamic.chello.pl

    Luin ty się podpisałeś pod tą wiadomością! Możesz powiedzieć jak z niej skorzystać!

  • 0

    20.  2015-12-14 15:35:17

    19, Reggie34 - to są dane ze stanów magazynowych Play w ramach Telesales. W danym momencie może być dla Ciebie dostępny inny zakres urządzeń i rodzaj oferty. Przy sprzedaży zdalnej, w chwili publikacji tej wiadomości, konsultanci mogli zlecić wysłanie do Ciebie tego Lenovo.

Dodaj swoją opinię