Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia Sea Ray na wideo

Nokia Sea Ray na wideo

LuiN 19 Lipca 2011 10:34

0 0
Do sieci trafił krótki film prezentujący Nokię Sea Ray - pierwszy smartfon fińskiego koncernu pracujący pod kontrolą Windows Phone 7.

Smukły telefon, dość wyraźnie stylistycznie nawiązujący do Nokii N9, wyposażony został w dotykowe przyciski podekranowe. Na poniższym nagraniu zobaczyć możemy go wśród dźwięków jednej z chińskich fabryk, w których jest produkowany.Pierwsze informacje na temat Sea Ray przedstawiliśmy w tej wiadomości.






Źródło tekstu: phonearena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • -1

    10. ~PatrykOS  2011-07-19 10:57:49  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    Ah, ten design :) Jest świetny, aczkolwiek jeśli miałbym wybierać, wziąłbym N9 ze względu na o wiele lepszy system.

  • 0

    14.  2011-07-19 11:17:12

    Zapowiada się ciekawie. Telefon faktycznie wydaje się kopią N9 co nie zmienia faktu że wygląda dobrze :)

  • -1

    15. ~gosc  2011-07-19 11:32:02  host: 78.31.136.214.rybnet.pl

    szkoda ze na WP7 :P

  • 1

    16.  2011-07-19 11:36:17

    słychać strzały. A ta poza tym zapowiada sie ciekawie ale ten system... hmm...

  • -1

    17.  2011-07-19 11:45:44

    Zdecydowanie wole meego w n9. No ale poczekamy zobaczymy ...

  • 0

    18. ~  2011-07-19 11:59:16  host: 178-37-143-22.adsl.inetia.pl

    czy tam jest xbox live? omijam maksymalnie ten poroniony wynalazek.

  • 0

    19.  2011-07-19 12:08:30

    Nie wiesz nawet czym jest Xbox Live, ale już zakładasz że to poroniony wynalazek i go omijasz? Odkrywcze.

  • -1

    20. ~grzegorz  2011-07-19 12:22:34  host: ip-93-179-198-108.grakom.pl

    Ciekawe pewnie film nakrecił jeden z pracowników produkujących je gdzies w azji. Zapowiada sie.... tak samo jak kazdy inny teraz smartphone :) Czekam na jakis krok do przodu w kierunku rozwoju telefonów, ale taki naprawde znaczący jak np. wprowadzenie Iphona, albo androida ze znakomitym systemem.

  • 1

    21.  2011-07-19 12:25:30

    w 0:08 słychać strzały, a w 0:16 ktoś podnosi rękę

  • 0

    22. ~  2011-07-19 12:33:58  host: 178-37-143-22.adsl.inetia.pl

    @19.- a ty kto jasnowidź? wiem doskonale dlatego omijam łatwiej teraz zrozumieć?

  • 0

    23. ~  2011-07-19 13:40:10  host: dxc37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wygląd interface'u mnie odstrasza... jakieś kwadraciki i to olbrzymich rozmiarów. już zdecydowanie wolę interface symbiana^3 w N8 no i oczywiście MeeGo w N9.

  • 0

    24.  2011-07-19 13:59:24

    dlaczego logo nokia się nie świeci a logo windowsa tak? Po ciemaku nikt nie powie ze to nokia tylko Microsoft :

  • 0