Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości myPhone Luna II w Biedronce

myPhone Luna II w Biedronce

Koala 22 Marca 2017 13:06

4 1

myphone luna ii

Od tego tygodnia w sieci sklepów Biedronka dostępny jest smartfon myPhone Luna II w cenie 599 złotych.

Jest to urządzenie z 5,7-calowym ekranem IPS LCD o rozdzielczości FullHD, pracujące w oparciu o 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6753 z grafiką Mali T720. Na wyposażeniu znajdziemy także 2 GB RAM-u, 16GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą kart microSD oraz akumulator o pojemności 3400 mAh. Całością zawiaduje system Android 6.0 Marshmallow. Fani mobilnej fotografii będą mogli skorzystać z aparatu głównego z matrycą 13-megapikselową, z szybkim autofokusem i dwiema diodami doświetlającymi LED oraz przedniego aparatu o matrycy 5-megapikselowej. Producent wyposażył smartfon w funkcję dual SIM, dzięki czemu można korzystać z dwóch kart SIM.




myPhone LUNA II dostępny jest już od 20 marca do 2 kwietnia lub do wyczerpania zapasów, we wszystkich sklepach sieci w Polsce.

Zobacz: myPhone Luna II już w przedsprzedaży

Źródło tekstu: myPhone     
Źródło zdjęć: myPhone

Dodaj do:

Tagi: myphone | myphone luna ii | biedronka

w sumie: 26
  • 0

    7. ~beka  2017-03-22 15:02:59  host: 78-11-43-34.static.ip.netia.com.pl

    dla informacji, nie chińczyk, a telefon polskiej produkcji, druga rzecz, dual sim ma plus wejście na kartę sd... widzę, że często wypowiadają się osoby, które nic nie wiedzą, a po prostu lubią komentować bez sensu... czemu myphone, bo w każdych testach wypada najlepiej z telefonów mało znanych lub z niższej półki cenowej, poza tym wskazane podzespoły świetnie ze sobą współpracują, co jest rzadkie przy takich cenach... można kupić telefon o lepszych parametrach, ale gorzej dobranych i gorzej współpracujących... a myphone się nie tnie i nie ma z nim problemu, długi okres gwarancyjny, jest robiony solidnie, z dobrych materiałów, i w pudełku znajdzie się wszystko co potrzebne do tel (oprócz gadżetów typu selfiestick)... więc ja polecam, jest dobrym telefonem i tanim :)

  • -2

    8.  2017-03-22 15:15:11

    @beak you make my day :) Mediaszit to swietny wybór!!!

  • 1

    9. ~kanku3  2017-03-22 15:26:07  host: user-94-254-191-22.play-internet.pl

    @7 - "telefon polskiej produkcji " co ty za lekarstwa łykasz ?

  • 1

    10. ~niki4  2017-03-22 15:35:42  host: user-94-254-129-67.play-internet.pl

    @7. "polskosc" tego telefonu ogranicza sie do zamówienia w chinach logo myphone na obudowie. całosc, czyli projekt , wykonanie i podzespoły to chińszczyzna czesto dostepna pod innymi nazwami i taniej . tak jest ze wszystkimi telefonami tzw. firmy "myphone" z wrocławia. a ,że wrocław jest polski (przynajmniej po 2 wojnie światowej" wiec oczywistym jest ,że jest to dobry produkt - bo polski : )

  • 0

    11.  2017-03-22 15:40:01

    @5 zgadza się, w Biedronce sprzeda się wszystko. Co nie zmienia faktu, że Xiaomi jest lepszym wyborem. I mówię to jako człowiek obrzydzony do Chińskich marek przez wąsatych Januszy z Allegro.
    @7 Ty tak na trzeźwo i poważnie? Przecież z Polską to ma wspólne tylko to, że goście z MyPhone zlecili chińskim braciom nadrukowanie logo na obudowie jakiegoś Gionee czy innego cudaka. Co do dualsim zgoda, 4A dual sim jest kosztem utraty karty sd. Długi okres gwarancji? A to jest jakoś wydłużony względem 2 lat, podobnie jak w Huawei? Oświeć mnie, bo na razie przeczytałem marketingowy bełkot którego nawet największy pelikan nie przełknie.

  • 0

    12. ~niki4  2017-03-22 15:51:53  host: user-94-254-129-67.play-internet.pl

    @11. beka nie oświeci bo to klakier myphone/lub g.... wiedzacy sredniej wielkości pelikan. nie trzeba być biegłym w tej materii żeby nie zauważyc zadziwiajacego podobienśtwa produktów "polskiej " firmy myphone do innych skośnookich producentów o nazwach w zasadzie każdych

  • 0

    13. ~Nicko ponad prawem  2017-03-22 16:41:26  host: user-94-254-224-29.play-internet.pl

    Myphone telefonem polskiej produkcji? Dobry trolling, skoro tak to czego nawet nazwa tego tworu jest angielska?

  • 0

    14. ~Niki  2017-03-22 17:18:01  host: public-gprs401354.centertel.pl

    11-kolega z wykopu? :-)

  • 0

    15.  2017-03-22 17:39:48

    Oczywiście, że to chińszczyzna, ale w swojej kategorii cenowej są dobrym wyborem. I gwarancja w kraju. MyPhone jest dobrym pro...importerem. :)

  • 0

    16. ~Ja++  2017-03-22 17:54:38  host: apn-31-0-32-114.dynamic.gprs.plus.pl

    Ta Luna 2 dostanie aktualizację do Androida 7.1? ;-)
    Ok, tak tylko żartowałem.

  • 0

    17.  2017-03-22 18:46:59

    @14 Nie, widocznie tam oddelegowali innego obserwatora :)

  • 0

    18.  2017-03-22 22:06:42

    Kupić, albo nie kupić - oto jest pytanie
    ;-)

  • 0

    19. ~Eleven  2017-03-23 09:00:49  host: 45.61.37.228

    Jak ktoś lubi duże telefony to nie taki zły wybór, dobra bateria, 2GB ramu, dual sim, w tej cenie przynajmniej warto wziąć pod uwagę

  • 0

    20. ~Berto  2017-03-23 20:23:11  host: 37.220.10.148-static.reverse.serversub.com

    Zgadzam się z @Eleven, to całkiem fajny telefon :) Sam go mam i jestem zadowolony.

  • 0

    21. ~Darek  2017-03-23 22:18:05  host: 195.116.187.216

    Wygląda ... fajnie. Cenowo jest atrakcyjny, ale ja i tak czekam na NOKIA 6 :)

  • 0

    22. ~Tob  2017-03-23 23:04:23  host: 89-64-44-203.dynamic.chello.pl

    Dziękuję temu "polskiemu" producentowi za kolejny produkt. Ja nadal pamiętam jak dwa lata temu po aktualizacji softu smsy nie działały przez tydzień.

    Luna 1 Gionee Gpad 5, co tym razem?

  • 0

    23. ~Livek  2017-03-24 11:52:50  host: 203.151.23.69

    Kupiłem go już wcześniej, jestem zadowolony, bo to niezły model. Wart swojej ceny:)

  • 0

    24. ~Ojo  2017-03-25 13:50:29  host: 192.162.24.195

    Też go mam, nie narzekam. W swojej cenie chyba jeden z lepszych.

  • 0

    25. ~Tez go mam  2017-03-26 15:59:09  host: 89-64-44-203.dynamic.chello.pl

    Tez go mam i narzekam, na brak aktualizacji nq wieszające się wifi.

  • 0

    26. ~sidney  2017-03-27 13:55:57  host: 104.224.2.53

    może obudowa nie zachwyca bo jest dość delikatna, ale na podzespoły nie narzekam

Dodaj swoją opinię