Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multimedia Polska: oferta z internetem mobilnym 10 GB

Multimedia Polska: oferta z internetem mobilnym 10 GB

sirmark 12 Lipca 2013 16:57

2 6

Multimedia Polska udostępniła ofertę internetu mobilnego z limitem danych 10 GB.

Multimedia Polska przygotowała wakacyjną ofertę mobilnego dostępu do sieci. Spółka wprowadziła do oferty mobilNet z miesięcznym limitem transferu 10 GB w cenie 44 zł. Dostępne są także inne pakiety: 4 GB za 34 zł, 2GB za 29 zł oraz 1GB za 19 zł. Użytkownik dokupić może także usługę Pakiet Nocny Transfer za 6,99 zł, w ramach którego dostaje nielimitowany transfer w godzinach 23:45-8:45.

Oferta skierowana jest do nowych i dotychczasowych klientów, którzy posiadają lub kupią wraz z mobilNetem co najmniej jedną inną usługę (internet stacjonarny, telewizję lub telefon).




Z oferty internetowej Multimedia Polska korzysta blisko 450 tys. klientów, a z mobilnego dostępu do sieci ponad 36 tys.

Zobacz: regulamin oferty "mobilNet 10GB"

Źródło tekstu: Multimedia Polska     

Dodaj do:

Tagi: multimedia polska

w sumie: 35
  • -1

    16. ~...  2013-07-12 23:22:02  host: v44-15.opera-mini.net

    4*** Wole już ten nędzny net od Play, niż "wcale" od Orange. Niedawno byłem zmuszony skorzystać z netu w komórce. W Orange co chwila przerwy w transmisji, a jak już załapało coś, to prędkość MAX ~50kb (kilobit) Po tak nędznej sesji, włożyłem kartę VirginMobile, które lata po Play. Średnia prędkość ~130kb i bez przycinek, a jak już wskoczyło na lejek, to i tak komfort przeglądania był większy, niż bez limitów w Orange. Kiedyś, gdy byłem zmuszony do bezprzewodowego neta, miałem iPlus. Nie wiem jak obecnie, ale 3-5 lat temu był to niedościgniony wzór. I żeby ktoś nie marudził, że w różnych miejscach różna jakość, to akurat z tym iPlusem zjeździłem kawał kraju wzdłuż i wszerz. A co do powyższej oferty MM, to rewelacji nie ma. Jeśli będą to dawać do pakietu za połowę tego co powyżej, to możliwe, że będą mieć zainteresowanie ofertą.

  • 0

    17. ~abc  2013-07-13 00:19:12  host: public-gprs452197.centertel.pl

    u mnie orange ma 7megs luzakiem

  • 0

    18. ~  2013-07-13 00:45:07  host: bpn235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @15, co się tak napinasz ? jakie pieniądze niewyobrażalne ? Twojego szefa nie stać na neta dla pracowników, a ty coś bredzisz o niewyobrażalnych pieniądzach ? dorośnij glucie

  • 0

    23. ~  2013-07-13 09:16:58  host: host-89-230-79-248.rzeszow.mm.pl

    *18 ten gość tak sie napina, bo sam jest tym szefem. Pewnie daje minimalną pensję 1600brutto i śni o milionach że dla niego zarobią jego pracownicy na delegacji w sztuce 1osoba. Hmm albo jest po prostu po podstawówce i szkole tańca - to bardziej prawdopodobne. "Kontakt z klientem biznesowym" hahaha dobre!!!!! Lepsze od filmiku jak Fidel Castro sie wypier***ił na schodach:)

  • -1

    26. ~Natanek  2013-07-13 10:14:18  host: public716147.centertel.pl

    Ten net jest po zasięgu Centertela a nie playa gimbusy. Zmykajcie na wakacje szybciutko.

  • 0

    27. ~  2013-07-13 10:44:15  host: v25-06.opera-mini.net

    26, multimedia jest na P4. Nie plec glupot

  • 0

    28. ~  2013-07-13 10:51:04  host: v61-11.opera-mini.net

    26 gdzieś Ty to wyczytał? Może podaj link? :-p

  • 0

    29. ~...  2013-07-13 11:02:32  host: 77-253-6-129.adsl.inetia.pl

    @28 To pdoaj linka gdzie jest napisane, że to nie jest Play. Nie masz? No właśnie.

  • 0

    30. ~  2013-07-13 11:22:50  host: v61-11.opera-mini.net

    29 Człowieku, co Ty CHRZANISZ? :-D

  • 0

    31. ~...  2013-07-13 11:28:45  host: 77-253-6-129.adsl.inetia.pl

    @29 Nadal czekam.

  • 0

    32.  2013-07-13 11:32:01

    http://www.multimedia.pl/mobilNET - "Usługa bazuje na infrastrukturze sieci Play i działa w zasięgu technologii trzeciej generacji - 3G (UMTS/HSDPA)." To chyba wszystko wyjaśnia. :)

  • 0

    33. ~  2013-07-13 11:40:43  host: v25-02.opera-mini.net

    przeciez to lata na nędznym plajowym zasięgu. Toz to nawet nie jest warte uwagi. Jakby dawali za darmo to wtedy tak chociaz wole darmowe aero

  • 0

    34. ~...  2013-07-13 12:29:30  host: 77-253-6-129.adsl.inetia.pl

    @goral2099 Otóż to. I tle w temacie. Autentycznie nie lubię internetowych świrów jak ten powyżej.

  • -1

    35. ~  2013-07-13 12:53:12  host: v25-02.opera-mini.net

    32, jak to dziala tylko na 3G Play? To na 4G nie będzie dzialac? 34, świrem jest ten, kto cie zrobił

  • 0

    36.  2013-07-13 12:58:45

    35: Musisz napisać do Multimedia Polska żeby poprawili ten karygodny błąd na swojej stronie. :)

  • 0

    43. ~tnik  2013-07-14 06:18:11  host: public733538.centertel.pl

    Ale oferta na nadajniku play i z limitem szybkosci do 1mb/s

  • 0

    44. ~Namakon  2013-07-14 07:39:24  host: 81.219.84.18

    @42 Gorzej? To awykonalne ^^ Ale faktycznie niektóre komenty trzymają poziom... powiedzmy że taki jak to śpiewano w Balladzie o rdzawym oku: "Płynie *** rynsztokiem, czasem mgła otula je, płynie *** rynsztokiem tańczy walca pośród fal..."

  • 0

    46. ~waldek  2013-07-14 15:15:18  host: 213.158.217.235.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Te ceny to tragedia śmiechu warte 1GB za 19zł dotyczy to całego rynku.W heyach śmiech żałosny 1.20 GB za 25zł drożyzna i widać że może na rynku być zmowa rynkowa gdzie instytucje powołane do kontroli rynku. Jeszcze co do heyah po co ta końcówka 200 MB a czemu nie inna np.350

  • 0

    47. ~  2013-07-15 08:45:02  host: public-gprs37519.centertel.pl

    Nju z rachunkiem daje pakiet 700MB za 7zl i można aktywować kilka takich pakietów w miesiącu, także w zupełności wystarczy na wypadek awaryjnej i pilnej potrzeby wysłania maila w terenie lub aby coś sprawdzić w necie. Średnio wychodzi 1 zł za 100 MB, także cenowo też OK. Albo kupujesz pre-paida Orange i w wakacje możesz kupować pakiety 6GB po 6zl, wiec do października masz net zaklepany i za grosze.

  • 0

    48. ~edgy  2013-07-17 11:39:15  host: apn-95-41-44-148.dynamic.gprs.plus.pl

    w biurze maja tez taka promocje ze jak sie wezmie np 4 GB to nocny tranfer jest za free

Dodaj swoją opinię