Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MMS-owa Majówka w sieci Era

MMS-owa Majówka w sieci Era

sirmark 30 Kwietnia 2004 12:10

0 0

W dniach od 1 do 7 maja 2004 cena jednego MMS-a wysyłanego przez Abonentów sieci Era i Użytkowników Era Tak Tak z telefonu na telefon w sieci Era oraz na e-mail, wynosić będzie tylko 61 groszy (50 groszy netto).

W okresie poprzedzającym promocję i zaraz po promocji, tzn. od 01.04.2004 do 30.06.2004 obowiązuje opłata w wysokości 1,22 zł (1 zł netto) za MMS-y wysyłane zarówno do Klientów sieci Era, jak i innych sieci komórkowych (nie dotyczy kartek MMS, pocztówek MMS i MMS Specjalny). W okresie promocji Majowej cena MMS-a wysyłanego z telefonu na telefon do Użytkowników i Abonentów sieci innych niż Era pobierana będzie opłata w wysokości 1,22 zł netto (1 zł netto).
Powitalna Promocja MMS-ów w sieci Era
Od 1 maja do 30 czerwca nowi klienci sieci Era otrzymają w prezencie 10 MMS-ów, które będą mogli wysłać na e-mail lub do użytkowników sieci Era.

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest:
- wykonanie pierwszego połączenia w dniach 01.05 – 30.06.2004 z karty SIM Era Tak Tak
- zakup telefonu z funkcją MMS w dniach 01.05 – 30.06.2004 w ramach nowej Umowy dla Abonentów lub zawarcia Aneksu do Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych
Z darmowych MMS-ów będzie można skorzystać do dnia 31 lipca 2004. O aktywacji paczki 10 darmowych MMS-ów użytkownik zostanie powiadomiony SMS-em.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-96-198.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet