Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Microsoft zabronił, ale co tam

Microsoft zabronił, ale co tam

LuiN 29 Marca 2010 21:59

0 0

wp7s hd2 Wbrew informacjom o tym, że Windows Phone 7 i HTC HD2 w parze chodzić nie będą, do sieci trafiły filmy prezentujące HD2 z nowym systemem Microsoftu na pokładzie. Oprócz tego na smartfonie HTC udało się uruchomić Maemo OS.

To, co widzimy niżej to wczesna i nieoficjalna wersja systemu, jednak obsługująca już GPS, Bluetooth czy WiFi - tak przynajmniej podaje źródło newsa. Jak jednak informuje witryna Pocketnow - ten sam efekt da się uzyskać za pomocą aplikacji do obsługi zdalnego pulpitu i uruchomionym na ekranie komputera emulatorze Windows Phone 7.
Nokia nie umiała, poradził sobie HTC: mamy pierwsze urządzenie z Maemo OS i pojemnościowym ekranem dotykowym. Oprócz tego nic dobrego powiedzieć się nie da. Inny procesor, inna karta graficzna i odmienna paleta kolorów dały w efekcie jeden wielki pokaz slajdów zamiast szybkiej pracy systemu:Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: dailymobile, gsmdome, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 1

  1. ~Rafiki  2010-03-29 22:13:29  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

  Ekhmw momencie popełnienia tego artykułu już było wiadomo, że to oszustwo. Autor filmu sam się do tego przyznał: http://pocketnow.com/tweaks-hacks/an-easy-way-to-get-windows-pho ne-7-series-on-any-device Czyli news do kosza ;)

 • 1

  2.  2010-03-29 22:23:06

  Rafiki - zaktualizowałem:)

 • 1

  3. ~  2010-03-29 23:16:35  host: 175.etlink.pl

  To może by napisać w newsie, że była aktualizacja i gdzie była ;-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-91-16-95.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.