Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Liczba aktywnych reklamodawców na Facebooku przekroczyła 2 mln

Liczba aktywnych reklamodawców na Facebooku przekroczyła 2 mln

orson_dzi 24 Lutego 2015 16:02

0 1

Facebook ogłosił, że liczba aktywnych reklamodawców na łamach serwisu przekroczyła 2 miliony - wzrost z poziomu 1,5 miliona zajął około pół roku, a próg 1 miliona został osiągnięty 1,5 roku temu. Facebook zaprezentował jednocześnie aplikację Ads Manager służącą do zarządzania przebiegiem kampanii reklamowych za pomocą urządzeń mobilnych.

W czasach, w których coraz częściej używamy Internetu i smartfonów do kontaktu z firmami, a obecność w sieci staje się kluczową kwestią, Facebook jest odpowiednim miejscem do komunikacji firm z klientami. Ponad 30 milionów małych i średnich przedsiębiorstw z całego świata aktywnie wykorzystuje strony na Facebooku - przede wszystkim dlatego, że są darmowe, łatwe w użyciu i dobrze działają na urządzeniach mobilnych.
Jako główne powody, dla których firmy wykorzystują Facebooka w celach reklamowych, serwis wskazuje prostotę korzystania z narzędzi marketingowych, mobilność i obsługę strony z poziomu urządzeń przenośnych oraz efektywność.

Przedsiębiorcy i marketerzy, podobnie jak wielu użytkowników, spędzają coraz mniej czasu przy komputerach i znacznie częściej korzystają z urządzeń mobilnych, dlatego możliwość zarządzania kampanią reklamową z poziomu smartfonu lub tabletu stała się dla nich realną potrzebą. Aby sprostać tym oczekiwaniom, latem ubiegłego roku Facebook uruchomił mobilną wersję strony Ads Manager, która jest obecnie używana przez ponad 800 000 reklamodawców miesięcznie. Dzisiaj Facebook zaprezentował mobilną aplikację Ads Manager, która umożliwia monitorowanie już istniejących i tworzenie zupełnie nowych kampanii reklamowych. Za jej pomocą użytkownik może:
  • Analizować skuteczność reklam,
  • Edytować istniejące reklamy,
  • Edytować budżet reklamowy i harmonogramy,
  • Odbierać powiadomienia,
  • Tworzyć reklamy.

Aplikacja Ads Manager jest dostępna na urządzenia z systemem iOS. Facebook pracuje nad wersją przeznaczoną na Androida.

Źródło tekstu: Facebook     

Dodaj do:

Tagi: facebook | reklama

w sumie: 1
  • 0

    1. ~LTE  2015-02-24 16:35:20  host: public-gprs514518.centertel.pl

    Kupował ktoś kampanie za CPC 0.01$ za klik warto coś to? By się subskrypcje SMS promowało jakie darmowe doładowania lub lokalizator.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-244-248.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet