Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet Play w ponad 500 polskich miastach

Internet Play w ponad 500 polskich miastach

LuiN 24 Września 2009 10:53

0 0

Zasięg mobilnego dostępu do Internetu oferowanego przez Play to już ponad 500 polskich miast. To efekt dołączenia kolejnych 43 miejscowości - podaje w komunikacie biuro prasowe operatora.

Nowe miejscowości w zasięgu Play to: Andrychów, Augustów, Biłgoraj, Brzeźnica, Budzyń, Czersk, Ełk, Glinojeck, Główczyce, Grzegorzów, Iłowo-Osada, Jasienica, Kętrzyn, Knurów, Libiąż, Limanowa, Lubań, Łochów, Mława, Nasielsk, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztynek, Pawonków, Pisz, Poraj, Prabuty, Prusice, Pułtusk, Pyrzyce, Susz, Suszec, Święta Katarzyna, Ustronie Morskie, Wasilków, Wieprz, Wilkowice, Wisznia Mała, Włodawa, Wolin, Wołczyn, Zator oraz Żmigród.




Łącznie w zasięgu HSPA Play znajduje się 510 miejscowości. Pełną mapę zasięgu Play odnaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    31.  2009-09-24 12:40:57

    ja juz mies mecze playonline.... wczesniej mialem bc z ery - sto razy lepsze

  • 0

    32. ~uzer  2009-09-24 12:53:27  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    29. Nikt minimalnie zorientowany w temacie nie kupi mobilnego internetu z zasiegiem 99% w kraju jako podstawowego lacza kiedy ma w zasiegu tylko edge lub gprs. Ile procentowo maja UMTS do 2G poszczegolni operatorzy.

  • 0

    33. ~szalony  2009-09-24 12:54:22  host: apn-77-112-137-24.dynamic.gprs.plus.pl

    Zeby jeszcze Play nodeB poprawnie ustawial a tak to lipa... U mnie w Aleksandrowie co z tego ze drugiego nodeB wlaczyli jak w kosciele daja tilt prawie pionowo w ziemie ze 500metrow od kosciola stacja nie istnieje , inne cyrki to spadkowa w lodzi do dzis sektory gsm nie maja wygenerowanych wlasnych sasiadow psc w 3g , dla mnie Play obecnie to lipa niestety :/

  • 0

    34.  2009-09-24 12:57:26

    Czemu ani słowa o Niepołomicach?

  • 0

    35. ~wodafone  2009-09-24 13:00:57  host: user-89-108-212-11.mobile.playmobile.pl

    Aero2 już nadaje nad Katowicami więc mamy 5 operatorów na Śląsku. http://images43.fotosik.pl/204/5a652ac994dc374d.jpg

  • 0

    36. ~pk  2009-09-24 13:13:58  host: ether490.ch.uj.edu.pl

    Na mapie jest zaznaczony mały obszar w Niepołomicach /dziwnie mały/.

  • 0

    37. ~turtles  2009-09-24 13:14:27  host: 188.33.181.91

    W krakowie wolno dziala jak zolw,10kb/s 20kb/s, na youtube nie da sie nic plynnie obejrzec czkafka jak fix.

  • 0

    38. ~goral2099  2009-09-24 13:52:11  host: 188.33.151.119

    W Gdańsku w kilku miejscach(ujeścisko, wrzescz, nowy port) 1mb i więcej wyciąga poza późno-popołudniowym szczytem. Zastanawia mnie jedno: używałem playa w kilku telefonach robiących za modem(samsung z170, z630, g800)a tylko na g800 mam pełną prędkość. Na dwóch pozostałych jest 400-600kb i ani trochę więcej przy takim samym zasięgu. Z tego co się orientowałem to wszystkie 3 mają takie same możliwości jeżeli chodzi o transmisję danych, więc skąd ta różnica?

  • 0

    39. ~Rawiczanin  2009-09-24 14:13:04  host: 166.99.77.213.easy-com.pl

    W Rawiczu Play nie działa w ogóle, bo nie ma żadnego nadajnika nodeB i BTSa, a na tej mapce zasięg jest. W Rawiczu zasięg Play jest wirtualny :)

  • 0

    40.  2009-09-24 14:30:53

    A kiedy wreszcie odpalą UMTS i GSM w mojej dziurze!? Już nawet Pyrzyce mają. Czyli praktycznie wszystkie większe i mniejsze dziury do okola mojego miasteczka. :-/

  • 0

    41. ~snipe  2009-09-24 16:22:57  host: 13-dom-17.acn.waw.pl

    a Strzelce Opolskie nadal czekają na zasięg... czy się doczekają?

  • 0

    42.  2009-09-24 16:45:41

    jojo widocznie mały ruch sieciowy jest w Twojej okolicy i Playowi nie opłaca się tam stawiać BTSa.

  • 0

    43.  2009-09-24 20:23:41

    kwistas - tak jak zaznaczyłem WSZYSTKIE okoliczne "wioski" mają już nadajniki GSM 900/UMTS. U mnie w mieście jest dokładnie taki sam scenariusz. Jest pozwolenie (już kilka miesięcy wisi w próżni) na taki sam zestaw - UMTS + GSM 900. Tylko czekać, bo to, że uruchomią to już pewne. A po kolejnych odpaleniach widzę, że Play jest coraz bliżej mnie.

  • 0

    44. ~  2009-09-25 16:36:07  host: cable-88-76.e-miechow.pl

    W Miechowie też jest 3G

  • 0

    45. ~  2009-09-25 18:03:17  host: v08-16.opera-mini.net

    Nareszcie i u mnie play.

  • 0

    46. ~  2009-09-25 18:09:32  host: v08-16.opera-mini.net

    Ps. Ludzie. Kto o zdrowych zmysłach używa mobilego internetu na stale. Ja mam wifi w domu a jak dostawca zrobi mi down to mam zawsze mobilny, gdzie mogę sprawdzić pocztę gg itp. Ale nie youtube. Z reszta nawet przy 3g pingi pozostawiają wiele do życzenia.

  • 0

    47. ~markos  2009-09-25 19:05:04  host: plastcom.pl

    w koncu EŁK :)

  • 0

    48. ~walery  2009-09-29 11:35:34  host: dqe72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    uzer, ale przeciez mozna cdma wziac z orange. Nie trzeba na edge/gprs wtedy pracowac. #46, no czasem po prostu nie ma wyjscia. Jak mieszkasz gdzies na wsi, gdzie kabli jeszcze nie polozyli, to pozostaje radiowka

  • 0

    49. ~ALIiii  2009-10-01 17:58:33  host: abpj115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja też czekam: Groblice i Zębice gm.Św. Katarzyna...wciąż tylko neostrada a tak potrzebny mobilny, wszystko jedno od kogo, byle był....Może ktoś tu ma???

  • 0

    50. ~  2010-05-05 12:18:36  host: host-89-228-101-238.olsztyn.mm.pl

    cześc kiedy telefony będą na zetafon miały być wczoraj a niebyło;p

Dodaj swoją opinię