Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cykliczne pakiety danych w ofertach Play na Kartę

Cykliczne pakiety danych w ofertach Play na Kartę

LuiN 4 Sierpnia 2014 14:49

11 3

Sieć Play przygotowała dodatkową ofertę pakietów internetowych dla ofert na kartę, których charakterystyczną cechą jest automatyczne, comiesięczne odnawianie.




Usługa Pakiety Internet co miesiąc dostępna jest dla ofert Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Rok Waz?nos?ci Konta oraz Formuła Play na Kartę. Z kolei w wersji dla Formuły MINI MAX na Kartę usługa nosi nazwę Pakiety Internet 1 dnia miesiąca.


Wielkości i ceny pakietów nie różnią się od tych uruchamianych każdorazowo ręcznie:

  • 300 MB - 5 zł,
  • 1 GB - 9 zł,
  • 3 GB - 20 zł.

Zobacz: regulamin promocji Pakiety Internet co miesiąc
Zobacz: regulamin promocji Pakiety Internet 1 dnia miesiąca

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: internet | play | play na kartę

w sumie: 60
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    41. ~  2014-08-04 18:18:38  host: 83.218.117.82

    do 30: dlaczego sporo osób jest jeszcze w play freshu? choćby ze względu na stare ZM...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    42. ~  2014-08-04 18:53:10  host: 77-254-78-181.adsl.inetia.pl

    a we Freshu nie... Złodzieje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~  2014-08-04 18:54:28  host: 77-254-78-181.adsl.inetia.pl

    @41 - tak jak pisałem wcześniej podobnym tobie matołkom. Nie mam ZM, ale mam profil Fresha, który daje nielimitowane rozmowy do Play za średnio 7,5 zł miesięcznie. Znajdź mi obecnie taką ofertę w Play. Nie ma. Ciągłe pogarszanie oferty.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    44. ~zenek  2014-08-04 20:16:36  host: 77-254-5-109.adsl.inetia.pl

    @42 - Jeśli Cię okradli, to zgłoś to np. na policję. Żenujące są takie wpisy. Nic nie straciłeś z dniem 4 sierpnia 2014...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    45.  2014-08-04 20:25:27

    ~zenek - Polaczek jak nie dostaje to też mówi, ze jest okradany ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~  2014-08-04 22:50:15  host: abtj213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    20 zł i tylko 6GB. Wolę RBM.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    47. ~  2014-08-04 22:54:33  host: abtj213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie 6 tylko 3GB

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~JustMe  2014-08-04 23:18:24  host: 188.29.164.177.threembb.co.uk

    Ale Telepolis ma szeroki wachlarz czytelników, pozazdrościć?
    Od tych co zużywają nawet i 1T danych miesięcznie do tych co myślą dniami jaki myk zrobić aby mieć minuty do wszystkich I 2GB za 12 złotych...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    49. ~Calm7  2014-08-04 23:29:27  host: n05-02-07.opera-mini.net

    48). A Ty z innego hosta dziś piszesz, czy jest was dwóch? PS. Pytałem wczoraj - nic nie napisałeś o tym bólu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    50.  2014-08-05 07:39:32

    @11 Wlo, jest tylko jeden problem:
    MiniMAX - zjada ci z konta 5zł potem nie ma opłat pobieranych
    Lubię to - po wykorzystaniu pakietu prędkość spada ale opłat z konta nie ma
    Co to oznacza? To, że po wykorzystaniu pakietu i tak nic z konta nie będzie pobierane bo "opłaty zgodne z cennikiem oferty" wynoszą albo zero albo 5zł :P
    W przypadku innych ofert jest lejek po zakończeniu pakietu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    51. ~olek  2014-08-05 08:41:44  host: 91.231.83.9

    W regulaminie promocji Pakiety Internet co miesiąc przy aktywacji 300 MB mamy kod: *111*541*1. Czy nie brakuje tam # po jedynce?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    52. ~JustMe  2014-08-05 08:50:27  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginm.net

    @49 Jak jestem pod WiFi to inny, jak "po sieci" to inny.
    A tabletki to na rwe kulszowa...dopadła mnie po 1.5 rocznej przerwie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53. ~Calm7  2014-08-05 09:11:52  host: n05-02-07.opera-mini.net

    52). No to do roboty, a nie p/bólowe :-) daj rwie odpocząć - czyli leżymy, nie pracujemy. Niestety. No i do gimnastyki - zestaw ćwiczeń (od zera, systematycznie, proste, z wyczuciem własnym - ale pierw niech p/ból. wywietrzeją) pływanie (to później, jak ból zmaleje - transport). ŻADNYCH p/bólowych (chyba, że tylko na noc, aby dało śię zasnąć).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~JustMe  2014-08-05 09:26:28  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginm.net

    Calm7, jak na priv napisać? Daj jakiś namiar na siebie :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~Calm7  2014-08-05 09:42:28  host: n05-02-07.opera-mini.net

    Just, nie chcesz się na Telepolis zarejestrować? Wtedy na forum są prywatne wiadomości.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    56.  2014-08-05 10:28:07

    @55 Done :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57. ~Calm7  2014-08-05 10:44:57  host: n05-02-07.opera-mini.net

    Hehe :-D Witaj w klubie :-) Zajrzę tam po 16-ej, a na razie pij dużo, i wypłukuj te "leki" * Uciekam. Hej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    58.  2014-08-05 10:54:50

    Tuldor88 - no o to pytałem ;-) Mam numer Plej tylko do odbierania w zasadzie, jednak jeśli już mam to dobrze wiedzieć co mam. Zapomniałem o mechanizmie "bezpiecznego internetu" po prostu ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    59. ~Sbtr00  2014-08-09 12:42:46  host: 80.30.247.30

    Mam pytanie, czy ten internet to jest 4g czy 3g?