Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android Movie Studio

Android Movie Studio

LuiN 16 Lutego 2011 09:26

0 0

Google zapowiedział aplikację do obróbki wideo przygotowaną specjalnie z myślą o tabletach internetowych z systemem operacyjnym Android 3.0 Honeycomb.

Dostępna w Apple App Store aplikacja iMovie, zaprezentowana przy okazji premiery iPhone'a 4, wysoko postawiła poprzeczkę konkurentom. Teoretycznie da się obrabiać wideo jakości HD również na Nokii N8, ale krotko mówiąc - to nie to samo. Jak z tematem poradzi sobie Google?
Movie Studio pozwoli na dodawanie soundtracków i wielu efektów specjalnych. Filmy będziemy mogli swobodnie przeplatać zdjęciami, dodawać efekty przejść i animacje. Nasze filmy będziemy mogli udostępniać w sieci, między innymi przez YouTube.

Pakiet funkcji kopiuje to, co Apple zaprezentował już w swoim iMovie. To, czy Android pokona konkurenta zależne jest teraz od szybkości działania programu, ergonomii interfejsu i stabilności.

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2011-02-16 10:08:14  host: z08-09.opera-mini.net

    Myślałem że podobna aplikacja jest standardowo w androidach instalowana. Czasem przydatna taka aplikacja jest, bo sam mam na WiMo i już kilka filmików zrobiłem. Ale w sumie to taka bardziej popierdółka dla szukających chwili rozrywki ma telefonie.

  • 0

    2.  2011-02-17 00:07:30

    Naśladownictwo najwyższą formą uznania, zerżnięte efekty prawie 1:1 z konkurencji.. Przesada

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-25-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet