Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Zmiany w promocji darmowych SMS-ów w Play

[Aktualizacja] Zmiany w promocji darmowych SMS-ów w Play

sirmark 3 Września 2009 17:57

0 0

Od 5. września Play wprowadzi nową odsłonę promocji darmowych SMS-ów po doładowaniu. Niestety nowe warunki są znacznie gorsze.

O wcześniejszej promocji, trwająca od wprowadzenia w marcu marki Play Fresh pisaliśmy w tej wiadomości.




W nowej odsłonie promocji po każdym doładowaniu użytkownik otrzyma następującą ilości darmowych SMS-ów do wszystkich sieci:
5-9 zł - 100 SMS-ów ważnych 5 dni (wcześniej 500 SMS),
10-29 zł - 250 SMS-ów ważnych 10 dni (wcześniej 1000 SMS),
30-49 zł - 1000 SMS-ów ważnych 30 dni (wcześniej 3000 SMS),
50 zł i więcej- 2000 SMS-ów ważnych 50 dni (wcześniej 5000 SMS).

[Aktualizacja]:
W przysłanym komunikacie pojawiła się błędna data rozpoczęcia promocji. Powinno być 5. września, a było 3. września.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 267
  • 0

    249.  2009-09-09 13:06:42

    243 i uzer - gratuluję! Uprzedziliście mnie w "uświadamianiu" Karlosa90. ;-) Karlos90 (242), a powiedz mi po co "darmowe" SMS-y w sieci Heyah - czyżby do spamowania...? A teraz cytat z Ciebie: "Te esy darmowe w sieci Heyah i tak nie mają sensu, ponieważ esy do sieci Heyah z innych sieci KOSZTUJĄ". ;-D

  • 0

    250. ~Gormar  2009-09-09 13:13:12  host: chaos.tpnet.pl

    @249. jojo niestety, ale twoja parafraza wypowiedzi Karlos90 nie jest poprawna. Przecież w Heyah wysyła się SMS'y jedynie do Heyah a nie poza sieć i wtedy odpowiadający także ma darmowe ;).

  • 0

    251.  2009-09-09 14:45:45

    Chwileczkę - przy "Twoim założeniu" nie jest porwana. ;-) Ja doskonale wiem, że "darmowe" SMS-y w Heyah są jedynie w tej sieci i do użytkowników tej sieci. A tym samym sytuacja wygląda jeszcze gorzej niż we Fresh. Dlatego tą parafrazą chciałem ukazać brak sensu w argumentacji Karlosa90. Bo ja przynajmniej wyślę SMS-y do innej sieci za darmo i nie martwię się jaka to sieć. On nie wyśle nawet "darmowego" SMS-a do innej oprócz "swojej" sieci. Więc w sumie może w ogóle nie powinno być takich SMS-ów, bo przecież ktoś z moich adresatów może być w innej sieć i nie odpowie. Widzisz w tej argumentacji jakiś sens? Bo ja nie. ;-)

  • 0

    252.  2009-09-09 14:49:52

    A dodam dla rozjaśnienia sytuacji, że mój adresat też może być w Play Fresh. I mamy dokładnie taką samą sytuację jak z "darmowymi" SMS-ami w Heyah... ;-)

  • 0

    253. ~Gormar  2009-09-09 15:25:25  host: chaos.tpnet.pl

    @251. No to teraz "zajarzyłem", że to nie była parafraza a paralela ;). Chodziło ci o ukazanie błędów w takim toku rozumowaniu i dlatego użyłeś porównania. Tylko następnym razem nie pisz, że kogoś cytujesz, w momencie gdy modyfikujesz jego wypowiedź :).

  • 0

    254. ~jojo  2009-09-09 15:32:26  host: eel125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobrze Gormar. Następnym razem wydam książkę, aby każdy (również Ty) zrozumiał o co chodzi. Naprawdę zadziwia mnie to, że niektórym trzeba "sylabizować" proste sprawy.

  • 0

    255. ~d@rcio  2009-09-11 04:42:34  host: 87-49-n2.aster.pl

    play to wielka porazka na rynku telefoni gsm haha wkroce era polknie playa

  • 0

    256.  2009-09-11 09:30:15

    Matyk - nie uogólniaj ;-) Play to nie tylko Fresh. Popatrz w cenniki najpierw.

  • 0

    257. ~E  2009-09-11 12:20:59  host: 77-254-217-59.adsl.inetia.pl

    W sumie te zmiany w promocji darmowych SMS-ów w Play to nic złego. Widocznie w Play doszli do wniosku, że nikt normalny nie wysyła po 100 SMS-ów dziennie, z czego zapewne ponad połowę bez odpowiedzi. Trochę to trwało, no ale lepiej późno niż wcale! ;-) W zamian za mniejszą liczbę darmowych SMS-ów mogliby wydłużyć okresy ich ważności.

  • 0

    258. ~szczepan  2009-09-11 12:41:52  host: 212.160.240.18

    martwilem sie ze beda gorsze warunki....ale to ile daja za darmo to i tak duzo....gdyby zakonczyli ta promocje nie korzystalbym z play a tak to moga i na mnie liczyc ;)

  • 0

    259.  2009-09-11 17:30:52

    255 - NIE DOCZEKANIE TWOJE KOLEGO !!!

  • 0

    260. ~Michał  2009-09-12 12:49:12  host: 77-255-97-37.adsl.inetia.pl

    O czym tu dyskutować? Fresh jest najlepszą ofertą w chwili obecnej. Chyba że ktoś ma drugą osobę w Heyah i non stop tylko i wyłącznie z tą osobą smsuje. Powiem więcej- całą rodzinę przeniosłem do Fresha z Orange, bo po prostu tutaj się opłaca najbardziej. Nie tylko darmowe smsy, ale także pakiet 100 minut za 5zł (do play i na stacjonarne)- kto to przebije? Ponadto do Playa powinno się przejść choćby ze względu na to, że to dzięki tej sieci płacimy po 29gr za minutę, a nie tak jak wcześniej po minimum 60 gr. Play zrobił rewolucję na tym rynku i to jest fakt nie do podważania. A swoją drogą to Play powinien mi dawać jakieś bonusy za to że już tylu ludzi namówiłem na przejście do tej sieci.

  • 0

    261. ~@260  2009-09-12 13:02:12  host: 16-bi1-6.acn.waw.pl

    Pierwszą rewolucję na rynku, to akurat Heyah przeprowadziła

  • 0

    262. ~xxx  2009-09-12 19:04:34  host: bwk31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam w heyah po doladowaniu za 50 za free 180minut dziennie do wybranego numeru przez miesiac lub za 5,90... ;P Mi wiecej nie trzeba. Ani mi sie sni miec Play zeby ludzie nie chcieli do mnie pisac i dzwonic bo jest drozej ;p

  • 0

    263. ~Filip  2009-09-12 19:34:30  host: riviera.nat.student.pw.edu.pl

    @261... Osoba 261 nie napisała, że Play zrobił pierwszą rewolucję, tylko, że ogólnie rewolucję....

  • 0

    264. ~Sławek  2009-09-12 20:02:53  host: 188.33.137.37

    @261: Pierwsza rewolucje to akurat Idea na rynku zrobila! Przypomnij sobie Idea Mix.

  • 0

    265. ~AAA  2009-09-13 00:16:04  host: 94.254.149.227

    mi to nie przeszkadza, i tak malo wysylam sms a to co jest wystarczy w zupelnosci

  • 0

    266. ~  2009-09-13 01:37:05  host: p01-12.opera-mini.net

    Jebać Orżnąć, przez tą sieć traciłem pieniądze na darmo, bo chujom się ujebało żebym doladowywał konto żeby tylko wychodzące przedłużyć, do tego kradli mi pieniądze jak nie dojaduje w 5 dni konta, sobie tylko skarbonke zrobiłem z telefonu od kiedy weszła oferta Play fresh powiedziałem dość, przeniosłem numer i mam święty spokój. A tym co doladowuja konto co miesiąc żeby tylko przedłużyć wychodzące mogę tylko współczuć głupoty.

  • 0

    267.  2009-09-13 02:16:41

    266. Trafna decyzja !

  • 0

    268. ~ms-trex  2009-09-27 20:27:31  host: 82.160.33.126

    Ja jestem zasmucony tą zmianą. Przeszedłem do pleya właśnie po to że dawali darmowe smsy i nie zmuszali mnie do doładowań. Zawsze doladowywalem za 5zl tylko po zeby moc czasem gdzies zadzwonic i smsowac z dziewczyna. Racja 500 smsow to byla przesada, ale 100 to jest rowniez bardzo malo.

Dodaj swoją opinię