Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Zmiany w Orange Combo

[Aktualizacja] Zmiany w Orange Combo

sirmark 15 Lipca 2013 15:51 Aktualizacja: 15 Lipca 2013 17:32

4 5

15. lipca Orange kończy promocję Orange Combo, w ramach której klienci otrzymywali dodatkowe zniżki za posiadanie więcej niż jedna usługę. Wprowadzona zostaje nowa usługa Orange Open Combo.

 

Zobacz: Orange Combo - stałe zniżki za zakup kilku usług.

Osoby, które uzyskały zniżki w ofercie Orange Combo, będą dalej je otrzymywać.




W nowej promocji zmieniły się zniżki. Można w niej połączyć oferty:
  • telefon komórkowy (abonament/mix)
  • telefon domowy - Nowa Orange Strefa
  • internet mobilny - Orange Free
  • internet domowy - Orange Freedom Pro

W pakiecie Orange Open Combo użytkownik co miesiąc otrzyma:
  • rabat 10 zł - jeśli połącz 2 różne oferty
  • rabat 20 zł - jeśli połącz 3 różne oferty
  • rabat 30 zł - jeśli połącz 4 różne oferty


Zobacz: regulamin promocji Orange Open Combo

[Aktualizacja] Poprzednio w wiadomości napisaliśmy o zakończeniu oferty Orange Combo. Promocja jednak została zastąpiona przez nową ofertę. Poprawiliśmy wiadomość.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 14
  • 1

    1. ~  2013-07-15 15:55:51  host: adoo121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I tak mi się ta promocja nie podobała, bo nie było w niej układu internet stacjonarny - telefon stacjonarny.

  • 5

    2. ~NIKK  2013-07-15 15:56:21  host: gxk6.internetdsl.tpnet.pl

    Kolejna usługa która przegrała z faudem?

  • 1

    3. ~Maqs  2013-07-15 16:14:21  host: apn-46-169-36-83.dynamic.gprs.plus.pl

    nie przegrała tylko została zastąpiona Orange Open, ja jeszcze korzystam i prawdopodobnie nie zmienię na Orange Open - kwestia oszczędności 7zł/mc (mam 6mb - i nic więcej w moim rejonie nie pójdzie za łacze płacę 56 zł, neo 1-10 kosztuje 49zł) średnio do mnie przemawia póki co. Nowe umowy, aktywacje. Okres lojalnościowy, a tak mam z miesięcznym wypowiedzeniem i hasta la vista. Chyba, że to będzie warunek do skorzystania z orange Open Family

  • -2

    4. ~pracownik orange  2013-07-15 16:33:51  host: 212.160.172.70

    combo cały czas jest tylko są stawki po 10 20 30 zł a nie jak wcześniej 15 35 45 !!!! BRAWO TELEPOLIS !! BRAWO DOBRE INFORMACJE !

  • 1

    5. ~  2013-07-15 16:34:14  host: v56-04.opera-mini.net

    Ladnie.bardzo ladnie.oby tak dalej.mirekb

  • 1

    6.  2013-07-15 16:49:41

    Combo zostaje zlikwidowane. Pozostaje włączone tylko dla POSIADAJĄCYCH je juz klientów. Nowi klienci mają możliwość aktywowania OPEN COMBO. To nowa promocja. Są w niej mniejsze rabaty i dodatkowo wyklucza się ona z normalnym Openem. Co więcej Orange zaznaczył, że może OPEN COMBO w każdej chwili wycofać.

  • 0

    7.  2013-07-15 16:55:11

    No i niestety. Jeśli już ktoś posiada stare Combo włączone, ale będzie chciał zakupić FunPacka czy Neostradę, to Orange udzieli mu rabatu OPEN, ale wyłączy stare Combo. Oznacza to, że nie mozna już swobodnie łączćc usług i rabatów jak do tej pory.

  • -1

    8. ~Nokia  2013-07-15 17:46:10  host: ip-78-30-96-71.free.aero2.net.pl

    Kto normalny kupuje wszystko razem i oszczędza, beznadzieja.

  • -1

    9.  2013-07-15 20:49:00

    @1. Oczywiście, że połączenie DSL + PSTN w ofercie orrrrr[ocenzurowano] daje rabat 15 zł - promocja Combo 2, dodatkowo odziedziczyłem po starej promocji DSL w orrrrrrrr(....) co miesiąc 30 zł na konto promocyjne w prepaid, od 09-2008 trochę się tego nazbierało, sam nie wiem kiedy to wygadam....

  • 0

    10. ~Harika Travel  2013-07-15 23:44:25  host: 90-156-21-51.internetia.net.pl

    Zarabiam na poleceniu

  • 0

    11. ~  2013-07-16 08:13:41  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    Dać mniej klientowi i wpajać, że tak jest lepiej, paranoja. Czas uciekać z Orange.

  • 0

    12. ~  2013-07-16 08:43:49  host: v51-14.opera-mini.net

    11 jak tak będziesz biegł, to uważaj, żebyś się nie przewrócił.

  • 0

    13. ~qwertz  2013-07-16 10:49:51  host: egc2.internetdsl.tpnet.pl

    mam nadzieje ze prawa nabyte nie przepadają, mam orangefreedom + smart plan multi dzięki czemu płace 15zl mniej miesięcznie powoli wszystko zabierają......

  • 0

    14. ~ja  2013-07-25 09:22:40  host: sirius.ccig.pl

    Widzę duży żal, że Open Combo nie łączy się z Open. Stare Combo też się nie łączyło i też było zastrzeżenie, że może zostać wycofane w każdej chwili.

Dodaj swoją opinię