Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Zmiany w cenniku urządzeń sieci Play

[Aktualizacja] Zmiany w cenniku urządzeń sieci Play

msnet 18 Maja 2017 16:29 Aktualizacja: 18 Maja 2017 20:55

5 4

Sieć Play obniżyła ceny pięciu smartfonów - zaoszczędzić można kilkaset złotych. W ofercie pojawił się też długo oczekiwany średniak.

apple iphone se

Na półce urządzeń klasy wyższej Play obniżył cenę iPhone'a SE 32 GB. W taryfie FORMUŁA SOLO L przy abonamencie 125 zł i umowie na 24 miesiące smartfon ten możemy mieć za 1 zł (spadek o 458 zł).

Spadły też ceny innych wersji iPhone'a SE. Wersja 16 GB jest dostępna za 1 zł w taryfie z abonamentem 125 zł, natomiast chcąc mieć za złotówkę wersje 64 GB i 128 GB, należy przez 24 miesiące płacić po 145 zł (abonament + rata za telefon).

sony xperia x

Zmiana nastąpiła też na półce średniej. Tu potaniała Sony Xperia X. Za 1 zł możemy ją mieć już w taryfie FORMUŁA SOLO L z opłatą miesięczną 95 zł, także przy umowie na 24 miesiące. W tym przypadku (i tej opcji taryfowej) obniżka ceny wynosi aż 698 zł.




sony xperia xa1

Pojawiła się też jedna nowość w cenniku, którą jest Sony Xperia XA1. Smartfon ten także możemy mieć za 1 zł, jeśli zgodzimy się płacić 95 zł miesięcznie przez okres dwóch lat. Miałem przyjemność testować ten telefon, a recenzję, którą na tej podstawie napisałem, będzie można przeczytać na łamach TELEPOLIS.PL już niedługo.

[Aktualizacja 18.05.2017 20:55]

Recenzja telefonu Sony Xperia XA1 jest już dostępna.

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play (plik PDF)
Zobacz: cennik telefonów w ofercie FORMUŁA SOLO przy sprzedaży na odległość (plik PDF)

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 20
  • 0

    1. ~  2017-05-18 16:31:08  host: user-94-254-163-174.play-internet.pl

    Znowu kolejne oidwyzki, ehh

  • -1

    2. ~piotr  2017-05-18 16:36:45  host: 188.146.19.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A o innych sieciach jak zwykle nic playpolis. Ten portal nie ma nic związanego z rzetelnością

  • 0

    3.  2017-05-18 16:39:19

    Z takim zagraniem roamingowym niech się cmokną...

  • -1

    4. ~dudek29  2017-05-18 16:41:58  host: aglw101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ile play wam płaci ?

  • 3

    5.  2017-05-18 16:49:28

    @2, Piotr - gdyby inne sieci informowały nas o swojej ofercie tak dobrze, jak Play, to tez byśmy o tym pisali.

  • 0

    6. ~piotr  2017-05-18 16:59:33  host: 188.146.19.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Hmm tak dziwne że inni potrafią sobie informacje znaleźć i mają informacje nie tylko na temat play ale i tmobile i orange i plus a wy jako jedyni macie z tym problem. Po za tym to wy powiniście szukać takich informacji żeby każdemu dać porównanie od tego jesteście

  • 0

    7. ~Tomcio  2017-05-18 17:17:08  host: public-gprs379605.centertel.pl

    Ja nie wiem skąd ten fenomen play. Tu troche ludzie nadają, ale u znajomych słyszę, że super sieć. Nie wiem jak super bo ile razy próbowałem coś u nich ugrać przy potencjalnej zmianie sieci to nigdy nie dawali nic lepszego od mojego bieżącego operatora, ani w zakresie cen słuchawek, ani w cenach połączeń, sms/mms, internet. Moim zdaniem przerost formy nad trescią.

  • 0

    8. ~  2017-05-18 17:59:06  host: a25-05-12.opera-mini.net

    @7, Play to fenomen marketingu i tyle. Ten operator nie ma nic ciekawego do zaproponowania, jakość podła, zasięg słaby, trzeba wspierać się zasięgiem pozostałych operatorów a tam ograniczenie do 3Mb, ceny wyższe niż u konkurencji.
    Ale taki Telepolis pisze dużo o ich ofertach, bo Play ich informuje a inni słabiej. Można podsumować, że portal stał się słupem ogłoszeniowym i każdy, kto będzie ich informował, to będą przeklejać i wrzucać. Nic albo prawie nic od siebie.

  • 0

    9.  2017-05-18 18:12:07

    Sony jest dla mnie skończony. Upadająca marka.

  • 0

    10. ~maxwel  2017-05-18 18:42:02  host: subs-83.142.199.243.metrointernet.pl

    @8 Dokładnie masz rację. Od wczoraj wisi na poczesnym miejscu na głównej stronie jakiś artykuł reklamowy o niejakiej firmie CALLUP, która zdobyła jakiś kontrakt w Azji. Po co nam ta wiadomość i co to ma wspólnego z Polską? Do tego - to już zupełny dziw - wyłączyli możliwość dodawania komentarzy. O co chodzi z tą firmą i artykułem? Czyżby kluczowa informacja znajdowała się pod koniec artykułu, że jest to firma IZRAELSKA?

  • 1

    11.  2017-05-18 19:51:46

    play non stop robi mnostwo szumu wokol siebie. szkoda, ze za tym nie stoi na prawde cos wartego uwagi. wieczny bełkot

  • -1

    12. ~Calm7  2017-05-18 20:30:12  host: user-94-254-179-41.play-internet.pl

    @4). Nic!!!!!!!!

  • 1

    13. ~  2017-05-18 21:14:34  host: chaos.tpnet.pl

    > zaoszczędzić można kilkaset złotych

    Nie można zaoszczędzić pieniędzy, wydając je. Oszczędza się odkładając. Nie wiem, po co powielać marketingowy bełkot w tekście informacyjnym.

  • -1

    14. ~eryk  2017-05-18 21:24:21  host: user-94-254-176-187.play-internet.pl

    @11 - bełkot to macie u siebie w T-Mobile, szczególnie w systemach obsługujących prepaida - wieczna awaria i ciągłe nieuprawnione pobieranie kasy z konta.

  • -1

    15. ~tatkoo  2017-05-18 21:33:36  host: host-92-19-144-228.as13285.net

    Forłuła?? To nawet autokorekta wyłapie taką literówkę :D

  • -1

    16.  2017-05-18 22:37:39

    @15, tatko - dzięki, poprawione. A co do autokorekty, to ta - działając na domyślnych ustawieniach - nie sprawdza poprawności tekstu pisanego wersalikami.

  • -1

    17.  2017-05-19 07:40:34

    Pełny no limit łącznie z internetem + tidal showmax i tv za 25 zł

  • -1

    18. ~azzie22  2017-05-19 10:33:23  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    Play jest ok . miałem umowę i ipkiem za 150 zl przez 3 LATA, wypowiedziałem umowę i zadzwonili do mnie i otrzymale wszystko bez limitu i zmiane pakietu danych z 3 na 5GB i umowa na czas nieokreślony , chyba dobrze co ?

  • -1

    19. ~  2017-05-19 18:59:09  host: user-94-254-146-4.play-internet.pl

    po wuja uzywasz a jak nie uzywasz, po wuja narzekasz ? Mnie wystarczy jak wlacze tvpis i tam slysze narzekanie podobne do twojego, tusk to tusk tamto tutaj plej srej to i tamto. Tak, niby masz prawo do swojego zdania, tylko Ty nie masz swojego zdania bo to co pieprzysz to taki konglomerat pieprzenia z tego forum. Takze to twoje zdanie jest gwno warte tak samo jak te argumenty tysiac razy napisane.

  • 0

    20. ~  2017-05-19 18:59:20  host: user-94-254-146-4.play-internet.pl

    to bylo do 8

Dodaj swoją opinię