Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Zmiany w cenniku telefonów Play

[Aktualizacja] Zmiany w cenniku telefonów Play

WitekT 10 Stycznia 2008 18:35

0 0

11. stycznia Play wprowadza dwa nowe telefony do swojej oferty. Oprócz tego, Playset będzie dostępny także w abonamencie, trzy telefony zdrożeją, a jeden stanieje.

Nowe telefony w ofercie to Motorola RAZR2 V9 i Toshiba G900. Oba telefony dostępne będą we wszystkich ofertach Play - prepaid, mix, abonamentowej i dla biznesu.

Play wprowadzi także do oferty abonamentowej telefon Playset, czyli Huawei U121, oraz obniżył jego cenę w ofercie mix. Obniżce ulega również cena telefonu Samsung SGH-i600 w ofercie abonamentowej (do 29 zł w taryfie 150).




Zmiany w cenniku dotyczą również trzech innych modeli telefonów, za które będzie trzeba zapłacić więcej niż do tej pory. W przypadku Nokii 6151 zmiana następuje w ofercie Play Abonament, taryfach 30, 40 oraz w ofercie Play Mix. LG KU311 kosztować będzie teraz w taryfie 30 69 zł. Cena Samsunga SGH-J400 ulega podwyżce wyłącznie w ofercie Play Mix na 36 miesięcy.

[Aktualizacja] Cenniki telefonów.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla firm.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie promocyjnej Play Abonament 40.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~golfiarz  2008-01-10 20:11:57  host: systemy22.toya.net.pl

    10. ~jacko*** jak będziesz chciał wysłać smsa z tego samsunga do kogos z książki telefonicznej to nieźle sobie poprzeklinasz :).

  • 0

    12. ~Sb  2008-01-10 20:18:32  host: bug19.internetdsl.tpnet.pl

    Wielka wyprz to głównie dotyczy taryfy 75, a czy wszyscy płacą tyle miesięcznie ? Wątpię... Taryfy 20(Era), 25(Orange/Plus), 30(Play), 40-50 są popularne ale wyższe już mniej... Jedynie Play daje w normalnych cenach tutaj telefony, no chyba że ktoś chce mieć 6103, E250, K510 czy inny wynalazek w stylu W200...

  • 0

    13.  2008-01-10 20:40:17

    @pablo Play ma taryfę 40 w której minuta wewnątrz jest po 30 groszy :) co więcej jest to taryfa w której operator martwi się o właściwe rozliczenie minut a nie klient, po prostu sprawdzasz sobie stan konta i już. koszta dwuletniej umowy uwzględniając rabat 50 % to 35 zł/miesiąc a dostaje się za to 48 złotych

  • 0

    14.  2008-01-10 20:43:36

    TOSHIBKA G900!!! MIODZIO ^_^

  • 0

    15.  2008-01-10 20:45:24

    piszę o tym bo na przykład w Erze mając ofertę uniwersalną i OTWS i tak nie wiadomo ile się czego wykorzystało... a w Play po prostu sprawdzamy stan konta i jak się umie dzielić albo chociaż szacunkowo mnożyć to wszystko jasne

  • 0

    16. ~pablo  2008-01-10 20:45:33  host: abao89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak ale co z tego jak minuty np nie przechodza.Moja matka jest w paly bo został jej wcisniety przez ojca abonament play i nie może go wykorzystać calego traci tylko na tym>z ery była zadowolona a z playa nie jest.Zreszta play wydaje sie byc siecia dla młodych ludzi miedzy 15 a 35 rokiem zycia.

  • 0

    17.  2008-01-10 20:52:36

    No ale żeby nie było tak super to jednak pomarudzę: jak już puszczają tego Playseta w abonamencie to jednak wypadałoby dorzucić tą karciochę pamięciochy... W końcu "Zasady zobowiązują" ;)

  • 0

    18.  2008-01-10 21:03:35

    nie wiem czy dobrze pamietam ale nokia 6151 wczesnije w taryfie 30 byla za 0,03 zl:-) a teraz poszla chyba w gore troche do 69 zl...

  • 0

    19. ~  2008-01-10 21:05:02  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    JAK MYSLICIE OPLACA SIE KUPIC TOSHIBE G900 W ABO.30 ZA 1300.NA ALLEGRO JEST PO 2200 ZŁ.

  • 0

    20.  2008-01-10 21:12:11

    #19: OMG, a kto w dzisiejszych czasach używa tak niskiego abonamentu? :P

  • 0

    21.  2008-01-10 21:13:01

    Toshiba G900 to swietny sprzet, ale... no wlasnie ma kilka zasadniczych minusow. Z recenzji na sieci wynika, ze tak duzy ekran powoduje, ze procek troche sie dlawi, a brak GPS sprawia, ze Kaiser wcale nie stoi na przegranej pozycji. Przymierzalem sie do kupna ktoregos z nich, ale ostanio doszedlem do wniosku, ze lepiej chyba zainwestowac w jakis 12-14'' lekki laptop

  • 0

    22.  2008-01-10 21:25:52

    #21: Tak w taki, który można przystawić do ucha i przez niego rozmawiać -_-'

  • 0

    23. ~  2008-01-10 21:45:40  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    niedlugo sie ma pojawic w ofercie p4,k850i.jak stawiacje ile bedzie kosztowal w abo.za 50 zł.ja strzelam ze 700 zł.

  • 0

    24.  2008-01-10 22:00:44

    #23 no tyle powinien kosztować biorąc pod uwagę fakt, że Play daje około 800 zł rabatu z tym że na SE rabaty ma chyba mniejsze jednak... czyli 800 co najmniej ?

  • 0

    25. ~Wróbelek Świrek  2008-01-11 00:05:58  host: 80.55.130.133

    Pablo - to tak jakby dostawca pizzy kupił sobie ciagnik, i narzekał, że ciagnik jest do bani, bo wolno jeździ. A czy to wina ciagnika, że stworzony do czegoś innego? Dzwonisz dużo do jednej sieci, to bierzesz w tej sieci usługę. Dzwonisz do wielu - to bierzesz Play'a.

  • 0

    26. ~  2008-01-11 10:11:06  host: dpf107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dokladnie tak jest i dlatego wlasnie nie ma najlepszej taryfy dla wszystkich.ja wiem ze dla mnie jest najlepszy pop bo lubie wykupywac pakiety dzieki ktorym mam tansze smsy i rozmowy wewnatrz sieci a ze do innych nie mam pakietow to mi nie przeszkadza bo tam rzadko dzwonie

  • 0

    27.  2008-01-11 11:52:33

    Jedna z lepszych kombinacji jest wziecie Play Karty i doladowywanie za 150zł oraz np Orange Go i doladowywanie za 100zl Wtedy cena minuty to maksymalnie 20-25gr we wszystkich kierunkach, a do orange i stacjonarnych nawet 4h za darmo. Zadnych umow terminowych, no ale to oferta dla ludzi duzo dzwoniacych. Poza tym telefony trzeba kupic samemu. Zastrzegam oczywiscie to nie jest idealna oferta dla wszystkich.

  • 0

    28. ~dumbo89  2008-01-11 12:19:18  host: eon114.internetdsl.tpnet.pl

    A czemu w cenniku mix nie ma Toshiby TS705? Z tego co wiem to ten telefon jest dostepny w ofercie mix.

  • 0

    29.  2008-01-11 13:36:14

    16. pablo. A czemu matka nie jest zadowolona? Bo serce ją boli, że coś przepada? Czy dlatego, że płaci więcej (chociaż w to wątpię bo myślę, że nie wzięła wyższego abo niż do tej pory miała bo i po co?) A ma cenę minuty ok. 35gr a w erze miała pewnie 50 (o ile do wszystkich). O telefonie nie wspomnę.

  • 0

    30. ~@ do Witka  2008-01-11 14:31:54  host: bfo234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witku: poprawcie tabelki z cenami telefonów np od tej oferty play 40zł-aż oczy bolą nie od oferty ale od czcionki :)

Dodaj swoją opinię