Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Zdjęcia z konferencji Play

[Aktualizacja] Zdjęcia z konferencji Play

sirmark 28 Lutego 2011 15:33

0 0
Konferencje Play znane są z tego, że hostessy pełnią na nich jedne z głównych ról. Na prośbę naszych czytelników prezentujemy kilka zdjęć ze spotkania, podczas którego zaprezentowano ofertę Play Online All Inclusive.

play online konferencja play online konferencja play online konferencja play online konferencja

play online konferencja play online konferencja play online konferencja play online konferencja

play online konferencja play online konferencja



Szerzej o ofercier Play Online All Inclusive pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    40. ~  2011-02-28 19:17:16  host: ip-94-42-11-30.multimo.pl

    Wybieram panią ze zdjęcia nr 9.

  • -3

    41. ~Obojętny  2011-02-28 19:37:03  host: bty225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @SirmarK, SirmarK napisał: "Konferencja miala fajna oprawe i ja pokazujemy - mi sie dizewcznyny podobaly" A to bardzo ciekawe? Co dalej?

  • 5

    42.  2011-02-28 19:54:12

    36: przepraszam Ciebie bardzo - to my prowadzimy ten portal, a nie Ty. Więc pozwolisz, że to my zadecydujemy, co jest newsem dnia, a co nie jest, co uznajemy za ważne, a co nie - i wcale nie zamierzamy się z czegokolwiek tłumaczyć. Chyba Ci się trochę role pomyliły... Pomijam kwestię, że u nas nie wiszą więcej niż 2 newsy dnia jednocześnie.

  • -1

    43. ~plankton  2011-02-28 19:57:32  host: dsi23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oferta sieci Play ? nic szczególnego, ale hostessy... mmm... ;-)

  • 3

    44. ~  2011-02-28 20:11:37  host: z03-01.opera-mini.net

    @43 - wyobraz sobie jakie panie by musiala Era zatrudnic aby odwrocily uwage od mizerii ich oferty :-)

  • -3

    45. ~  2011-02-28 20:40:55  host: z11-14.opera-mini.net

    42, nikt nie odbiera wam prawa do tych decyzji. 36 zadał zwyczajnie pytanie i to w kulturalny sposób. Ty natomiast od razu wyskakujesz tekstem przepełnionym pychą i arogancją, ze nikomu nie zamierzasz sie tłumaczyć. Masz do tego prawo takie samo jak inni do używania adblocka. Twoj portal robisz co chcesz a mój komputer i tez zrobie co zechce. Wiecej pokory i nie nadymaj sie tak

  • -3

    46.  2011-02-28 20:42:00

    Patrzę na te zdjęcia i wstyd mi, że tak wyglądają konferencje firmy, w której mam telefon...

  • 3

    47.  2011-02-28 20:54:54

    45: ja się nie nadymam... Po prostu po 6 latach stwierdziłem, że byłem momentami za miękki i dałem sobie niektórym wejść na głowę, normalnie zamieniliśmy się rolami. Porównanie z Adblockiem jest nie na miejscu - a jeżeli uważasz, że na miejscu, to ja proponuję, żebyś zaczął mnie za darmo wozić codziennie do biura. Ty wykorzystujesz moją pracę za darmo, to i ja może powinienem Twoją? OK - to taka dygresja, jak masz jakieś uwagi, to zapraszam na forum, bo ostatnio dość ostro kasuję wpisy niezwiązane z tematem.

  • 1

    48. ~TempyLariusz  2011-02-28 21:02:30  host: ip-89.171.10.62.static.crowley.pl

    @ WitekT ,Witku zrób proszę ranking zdjęć,to pogodzi wszystkich :) i zagłosuj za mnie na "9" :) Fajna oferta...

  • -2

    49. ~plankton  2011-02-28 21:23:43  host: dsi23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    44- żeby szajs wychwalić trzeba świecić złotem, ale ciężko to zrozumieć jak jest się fanatykiem sieci Play, co ? buahahaha...

  • 1

    50. ~  2011-02-28 21:35:29  host: p21-04.opera-mini.net

    Witek, zupełnie niepotrzebnie dajesz się podejść takim co szukają dziury w całym. Wg mnie powinieneś kasować wszystkie komentarze w których się was instruuje, poucza, sugeruje nie wiadomo co, pomawia czy zadaje pytania w stylu palikota. Ja jestem jak najbardziej za wolnością słowa, schodzenia z tematu(nie jest możliwe by dyskusja momentami nie zeszła na boczny tor) ale pewnych granic nie powinno się przekraczać. A dokładnie jednej. Szef ma zawsze racje, a jak nie ma to obowiązuje pkt nr1 a odwołania od decyzji na forum.

  • 2

    51.  2011-02-28 21:56:00

    #50 Pomijając pewne trolle (którym sam czasem jestem :D) nie wprowadzajmy dyktatury... serwis, ktory jest kompletnie głuchy na krytykę to nie serwis. Ale krytyka ta powinna być merytoryczna, a nie wyznaniowo-operatorska. Bo czasem mam wrażenie, że jak ktoś coś napisze dobrego o jakiejś sieci, to od razu pracownicy zarządu opozycyjnej z pianą na "pysku" muszą wszystko negować...

  • 0

    53. ~  2011-02-28 22:18:46  host: z03-01.opera-mini.net

    @49 - trudno zrozumiec sarkazm :) jak sie jest planktonem.

  • 0

    54. ~  2011-02-28 22:34:31  host: p21-04.opera-mini.net

    51 Hehe, nikt nie jest doskonały, każdy ma swoje mroczne strony, ale ja tu negocjuje układ, jeden redaguje a drugi(a w zasadzie wszyscy bez wyjątku) w swobodny sposób komentuje. Poza tym nie wiesz jakimi przesłankami się kierują twórcy portalu, ja nie wiem i nie interesuje mnie to. To są dla mnie bzdury np dlaczego to a to jest wiadomością dnia. Ważniejsze informacje zawsze są i to jest najważniejsze. A jak dana wiadomość będzie skomentowana przez wiele osób to trafi to automatycznie na top liste. Jedno jest pewne, jak będą wchodzić witkowi na głowę to każdy na tym źle wyjdzie.

  • 0

    55.  2011-02-28 22:38:29

    Zaletą internetu jest to, że pewne sprawy można olać, więc nikt nikomu na poważnie na głowę wchodzić nie będzie. Co innego jak ktoś komentuje-odpowiada na posty innych użytkowników, a co innego jak ktoś krytykuje publikacje newsów bo są o konkretnej sieci... takie coś nie powinno mieć miejsca. Niektóre trole trzeba tępić, ale też nie można z tym przesadzać, po to sa komentarze by była swoboda wypowiedzi.

  • 0

    56. ~  2011-02-28 23:11:01  host: p21-04.opera-mini.net

    55 zapewniam cię że nigdy nie zgłaszam do moderacji postów, gdzie sam wchodzę w utarczki z innymi użytkownikami :D ja już pisałem co trzeba kasować. W gruncie rzeczy mamy bardzo podobne poglady na te sprawy. Jak to mówił pewien filozof, w życiu należy balansować między rozpustą a umartwianiem :D

  • 0