Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Xiaomi w ofercie na życzenie sieci Play

[Aktualizacja] Xiaomi w ofercie na życzenie sieci Play

Piszemy o tym pierwsi sirmark 14 Grudnia 2016 11:18 Aktualizacja: 14 Grudnia 2016 13:00

8 8

xiaomi redmi 3s Do oferty na życzenie sieci Play trafił pierwszy telefon marki Xiaomi - model Xiaomi Redmi 3S.

Telefon będzie dostępny w wersji z pamięcią wewnętrzną o pojemności 32 GB. Ma też obsługiwać dostępne w Play zakresy częstotliwości LTE. Za 1 zł dostaniemy go dopiero w Formule Solo L 85, 399 zł kosztuje przy zobowiązaniu miesięcznym 55 zł. Cena Xiaomi Redmi 3S 32 GB w sklepach internetowych (oficjalna polska dystrybucja) wynosi 899 zł.

Xiaomi trafił na polski rynek oficjalnie we wrześniu za sprawą dystrybutora ABC Data. Redmi 3S wyposażony został w 5 calowy ekran IPS o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 430, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej oraz aparat 13 Mpix. Telefon obsługuje dwie karty SIM (microSIM i nanoSIM), w tym jedna zamiennie z kartą microSD.




Zasilanie zapewnia solidny akumulator o pojemności 4000 mAh. Wymiary telefonu to 139,3 x 69,6 x 8,5 mm, a jego masa wynosi 144 gramy. Smartfon działa pod kontrolą systemu Android 6.0

Aktualizacja:
Sieć Play podała na swoim blogu zaktualizowany cennik Xiaomi Redmi 3S. Ceny są zdecydowanie niższe od pierwotnych. Zaktualizowaliśmy wiadomość w oparciu o obowiązujący cennik.

Zobacz: ceny Xiaomi Redmi 3S 32 GB w sieci Play
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi | play

w sumie: 53
  • 0

    34.  2016-12-14 13:59:21

    Nie wiem czemu tu się dziwić. Idą święta, trzeba złapać jeleni. Podobną taktykę mają elektromarkety, ciucholandy itp. Przed świętami ludzie głupieją.

  • 1

    35.  2016-12-14 14:04:34

    @33: Znaczy się milibity na Siemensa? Na upartego może dałoby się temu jakiś sens przypisać.

  • 1

    36. ~  2016-12-14 14:35:29  host: apn-31-0-38-121.dynamic.gprs.plus.pl

    Biorąc ofertę dowolnego operatora nawet Play na kartę mamy 25 zł/miesiąc czyli reszta to zysk opa.
    60 zł*24=1440 zł gdzie w detalu telefon kosztuje 899. Różnica to aż 541 zł. Jaki sens abonamentu Play? Promocje na kartę jak nie tu to gdzie indziej będą. Cena nie wzrośnie bo inni wykorzystają lukę.

  • 0

    37.  2016-12-14 15:19:44

    @19 skandal, zakonczyl promocje na darmowe nielimitowane lte, na stos!!

  • 1

    38. ~  2016-12-14 15:34:43  host: 165.225.84.76

    Nigdy wiecej Xiaomi !!!
    Pod względem sprzętowym - jest bardzo dobrze to fakt.
    Ale ten ich android nie ma wsparcia dla DRM...wiec nie poszalejesz w przypadku streamu.
    Np. nie odpalisz aplikacje nc+, z youtubem są problemy itd itd.
    Zanim kupisz Xiaomi wejdź na ich forum :):) od razu zrezygnujesz.
    Chcesz mieć roota na telefonie...to musisz prosić chińczyka o akceptację wniosku na oblokowanie bootloader-a (wymóg kilkanascie godzin aktywnie spędzonych na ich forum)

  • 0

    39. ~.  2016-12-14 15:43:02  host: n07-04-07.opera-mini.net

    Ciał ciał xiaomi

  • 0

    40.  2016-12-14 15:57:00

    @38 Widać Kolego że osobiście nie korzystałeś z telefonu Xiaomi. Prośba o odblokowanie Bootloadera w przypadku trzech telefonów które odblokowywałem na różnych kontach , trwała mniej niż 12 godzin.Zgoda przychodziła przeważnie o godzinie drugiej naszego czasu , czyli kalendarzowo na dzień następny.Ważne jest to żeby na koncie z którego wnioskujesz był zakotwiony telefon.Nigdy nie miałem problemów z YouTube.Przesiadłem się na Xiaomi z po LG G3 , a potem Samsungiem Galaxy A5 2016.Nie żałuję i polecam każdemu.Oczywiście żeby zakup był naprawdę opłacalny , należy zakupić z Chin , a nie od naszych dystrybutorów , którzy cenią się tak wysoko że różnicy absolutnie nie niweluje 24 miesięczna gwarancja w kraju.

  • 0

    41.  2016-12-14 16:08:18

    @37 dusk - operator może sobie włączać i wyłączać promocje i jest to jego decyzja biznesowa. Sęk w tym, że Play wyłączył darmowe LTE tylko dla jednej taryfy w RBM dzieląc "karciarzy" na lepszych i gorszych, a przy tym Rzecznik tłumacząc wyłączenie DIL-a wciskał bajki abonentom. Tak więc pisząc poprzedniego posta miałem na myśli dziwne praktyki Play, zasady biznesowe i komunikację z abonentami, a nie sam fakt wyłączenia tej promocji! Poza tym to co robi Play mnie nie grzeje i nie ziębi, bo jakiś czas temu zabrałem z tej sieci numery prywatne oraz firmowe i jestem mega zadowolony z tej decyzji!

  • 0

    42. ~  2016-12-14 16:13:06  host: 165.225.84.76

    @40 kolego jak byleś diamond member to co się dziwisz że odpisali w racjonalnym czasie.
    Zwykły szarak czeka do kilku tygodni i może spotkać sie z odmową.

    Produkt świetny jeśli tylko byłoby wsparcie dla digital rights management. Powinien być czysty android a nie jakieś marne przeróbki z mnóstwem chinskiego softu.

  • 0

    43. ~  2016-12-14 16:14:34  host: 165.225.84.76

    @41 kub starter za 9zł w Zabce i bedziesz miał ponownie darmowy internet

  • 0

    44. ~.  2016-12-14 16:25:03  host: n13-07-08.opera-mini.net

    @43 ROZWIŃ

  • 0

    45.  2016-12-14 16:54:40

    @42 Nie jestem żaden "diamond member" , a właśnie "szarak".Jak ktoś siedzi na chińskim sofcie to ma masę rzeczy z rynku chińskiego , czyli dla nas śmieci.Jednak oficjalny Global jest tak czysty jak żaden Samsung LG czy Huawei/Honor , a MIUI Polska jak dla mnie za czysty...sam sklep Play a resztę aplikacji Google musisz postawić wedle swojego uznania.Oczywiście Masz prawo do swojego punktu widzenia , ale MIUI jest powszechnie uważanie za najlepszą nakładkę na Androida.Bardzo przyjazną i przejrzystą.Nie ma tam takich "niespodzianek jak syfiasty McAfee , wysyłający bez zgody właściciela płatne smsy i nie usuwalny bez roota.

  • 0

    46. ~  2016-12-15 00:59:08  host: user-94-254-161-48.play-internet.pl

    Tak bo wszyscy wiedza jak zainstalowac globala. dobre 20 pkt skomplikowanych. pozniej kolejne 200 aby zainstalowac sklep google...itd.itd

  • 0

    47. ~  2016-12-15 01:00:56  host: user-94-254-161-48.play-internet.pl

    @43 wchodzisz do zabki, prosisz o starter za 9zl red bull, doladowujesz go aby bylo 30zl na koncie, i wlaczasz darmowego neta

  • 0

    48. ~Dziecko Playa  2016-12-15 16:57:45  host: 213-241-38-154.static.ip.netia.com.pl

    Kupiłem Xiaomi Redmi 3s jakieś 3 miesiące temu, pojemność baterii powala, system z nakładką miui polska hula aż miło. Telefon nie jest dla typowego Kowalskiego, jeżeli nie potrafisz dostosować go do swoich potrzeb, wgrać nowego softu to rada od serca - nie kupuj.

  • 0

    49. ~&!&!_!&  2016-12-15 19:40:27  host: user-94-254-128-179.play-internet.pl

    Ceny nizsze niz pierwotne: smiech na sali 85x24msc ponad 2000 zl a telefon ile kosztuje 900zl lub mniej. Prepaid 24msc x25=600 ile przeplacimy ?

  • 0

    50. ~XD  2016-12-16 15:49:17  host: 213-241-38-154.static.ip.netia.com.pl

    49.
    Jakim trzeba być bezmózgiem, żeby rate za telefon sumować z wysokością abonamentu? 85 to solo L 55+30zł za telefon tzn. 30x24=720 i to jest cena aparatu w Play. Dokładnie 721, bo telefon za złotówkę. Jak zamówisz z aliexpress Redmi 3s i oclą Ci przesyłkę to płacisz 680 zł za telefon + cło, więc pytanie, czy jest sens czekać 30 dni za telefonem żeby zaoszczędzić 40 zł? Odpowiedź jest prosta.

  • 0

    51.  2016-12-17 22:54:17

    @50, abonament 55 zł? Za co? Rozmowy, SMS-y, MMS-y i 10 GB, serio?

  • 0

    52. ~Cebularz  2016-12-18 13:21:16  host: dynamic-78-8-209-216.ssp.dialog.net.pl

    @50 tu masz zestawienie, ile kosztuje nolimit + 6gb neta -> http://tlp.is/c3q
    Cena nolimit+net to 25 zł, czyli za telefon płacisz 60złx24miesiące = 1440 cebulionów. Oferta, że hej.

  • 0

    53. ~Cebularz  2016-12-18 13:53:30  host: dynamic-78-8-209-216.ssp.dialog.net.pl

    Już lepiej to wygląda w ofercie Solo M 65 zł. Dostajemy nolimits + 5 GB. Wyceńmy to również na 25 zł. Czyli za telefon płacimy 140PLN + 40PLNx24 = 1100 zł. 200 zł drożej niź w Xcomie.

Dodaj swoją opinię