Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Xiaomi Redmi Note 4 64 GB od jutra w Play

[Aktualizacja] Xiaomi Redmi Note 4 64 GB od jutra w Play

LuiN 19 Lipca 2017 19:55 Aktualizacja: 20 Lipca 2017 17:10

6 5

note 4 not deca

Od 20 lipca w ofercie sieci Play dostępny będzie smartfon Xiaomi Redmi Note 4 w wariancie z 64 GB pamięci wewnętrznej i Snapdragonem 625.

Xiaomi Redmi Note 4 dostępny w ofercie sieci Play będzie miał 64 GB pamięci wewnętrznej i 4 GB pamięci RAM. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 625 (2 GHz), Androida 6.0.1 oglądać można na 5,5-calowym ekranie FullHD, a długi czas pracy zapewnić ma akumulator o pojemności 4100 mAh. Telefon oferuje główny aparat 13 Mpix, przedni 5 Mpix, HD Voice, LTE Cat.4 (150/50 Mb/s), gniazdo kart microSD, czytnik linii papilarnych oraz funkcję Dual SIM.

Nie znamy jeszcze promocyjnych cen telefonu - w oficjalnej polskiej dystrybucji za urządzenie zapłacić trzeba 1299 zł, a wariant z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej kosztuje 1099 zł. Operatorzy zwykle wprowadzają do swoich ofert tańsze warianty telefonów, decyzja sieci Play może więc cieszyć - o ile oczywiście fioletowi nie przesadzą z ceną.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Oprócz tego 20 lipca zmienią się ceny następujących telefonów:
Jeśli uda mam się dotrzeć do nowych cenników, wiadomość zostanie zaktualizowana.

Zobacz: Xiaomi Mi 6 kupisz w Polsce za 1999 zł
Zobacz: Rośnie sprzedaż Xiaomi w Polsce

[Aktualizacja: 20.07.2017 godz. 17:10]

Poniżej dołączamy nowy cennik uwzględniający opisane wyżej zmiany oraz nowe urządzenia dostępne w sieci Play: telefon MaxCom MM831 3G, smartfon Nokia 3 oraz zestawy złożone ze smartzegarków Samsung R760N Gear S3 Frontier lub Samsung R770N Gear S3 Classic i smartfonów Samsung Galaxy A5 (2017) lub Samsung Galaxy J5 (2016).

Zobacz: zmiany w cenniku urządzeń w sieci Play

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play | xiaomi redmi note 4 | xiaomi

w sumie: 43
  • 0

    25. ~Flej  2017-07-20 11:38:14  host: hakone.magma-net.pl

    Chińskie badziewie z chińską badziewną siecią. Już nie wiem co to jest gorsze, jeszcze 4G LTE 1,5Mbit/s do tego :D

  • 0

    26. ~King  2017-07-20 11:46:23  host: user-94-254-140-238.play-internet.pl

    Xiaomi to obciach.

  • 0

    27. ~~  2017-07-20 12:11:25  host: aebn243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam kartę Orange, ale gdy miałem Playa to lepiej działał mój red Mk i nite 4

  • 0

    28. ~~  2017-07-20 12:11:43  host: aebn243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Redmi note 4*

  • 0

    29. ~  2017-07-20 12:42:25  host: 178-36-192-240.adsl.inetia.pl

    @King Obciach bo obciach. Nie sadze, aby sie takimi rzeczami ktokolwiek powazny przejmowal. Chodzi o beznadziejna baterie i ogolne wykonanie. Taki Huawei, ktory ktos madry u nas w firmie zamowil, dopiero po ponad roku czasu zaczelu byc w miare stabilne. Ciagle cos latali w sofice. Ten sam poziom "jakosci" reprezentuje Samsung w sredniej i nizszej polce. Tylko ta wyzsza moze mowic o jakosci.

  • 1

    30.  2017-07-20 13:16:56

    Jedyny news od play, na jaki mogę czekać to to, że zawijają się rynku ze wstydu.

  • 0

    31. ~  2017-07-20 13:26:34  host: user-94-254-130-43.play-internet.pl

    30. A kto Ci każe korzystać? Mi jak coś nie pasuje to dla mnie nie istnieje

  • 0

    32. ~toja1  2017-07-20 13:38:18  host: n27-01-02.opera-mini.net

    witam,czy ktos ma xaomi i napisze czy jest w nim nagrywanie z radia fm ?

  • 0

    33.  2017-07-20 14:36:37

    @32 Oczywiście, że jest nagrywanie radia.

  • 1

    34.  2017-07-20 15:13:35

    nikt nie każe i nikomu nie udałoby się mnie do play przekonać. Kiedy play wypuszcza nową ofertę, cały dzial marketingu musi się śmiać dziko na głos "ale bubel wypuszczamy"

  • 1

    35. ~olim  2017-07-20 16:51:02  host: apn-5-60-4-109.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja testowalem Xiaomi Redmi Note 4 64GB sprowadzony z Chin od producenta Pasmo LTE 1/3/7/20 czyli 800MHz jest.Play w LTE tylko 1,5Mbps/1Mbps ciagle gubienie sieci i inne niespodzianki.Kluczmobile transfer 120Mbps/30Mbps.Spadek do 8-14Mbps/4-6Mbps.I telefon dziala sprawnie i brak drenazu baterii.W Play bardzo szybko pada bateria w tym telefonie.

  • 0

    36. ~  2017-07-20 16:59:36  host: user-94-254-165-17.play-internet.pl

    Xiaomi to dobry sprzęt a ceny jeszcze lepsze. Niestety w połączeniu z Play nie wypada najlepiej bo bateria pomimo że mocna to i tak pada szybciej niż no w Plusie. Play najlepiej omijać szerokim łukiem a xiaomi jak najbardziej kupowac

  • 1

    37. ~xxx  2017-07-20 17:20:58  host: 188.166.93.21

    Play tak jak Xiaomi. Omijać szerokim łukiem. Czemu ? brak Band 20 w większości modeli, problemy z gwarancją, słabe wsparcie producenta.

  • 0

    38.  2017-07-20 17:22:09

    Troche w Playu zjada szybciej baterie, ale to tylko przez to, że skacze zasięg raz na roaming a innym razem macierzyste nadajniki

  • 0

    39. ~  2017-07-20 18:22:04  host: 89-64-29-243.dynamic.chello.pl

    @37, widać, że kompletnie nie masz pojęcia o Xiaomi ale oczywiście krytykujesz. Wersje na Europę mają B20 więc to klient decyduje, którą wersje kupuje. Mam 2 Xiaomi i żadnego nie musiałem reklamować a poza tym serwis jest w Polsce. Ty reklamowałeś, że piszesz o problemach z gwarancją?

  • -2

    40. ~jaco  2017-07-20 22:11:43  host: apn-37-248-165-182.dynamic.gprs.plus.pl

    Bardziej konkurencyjna ofertę ma ten operator: http://tlp.is/e95

  • 0

    41. ~userman  2017-07-20 23:17:15  host: public-gprs376357.centertel.pl

    @xxx Ty tak poważnie? Jakie problemy z gwarancją? Miałeś jakieś? Jakiś znajomy miał? W jaki sposób doskwiera ci brak b20? Dlaczego uważasz, że słabe wsprarcie producenta? Nie podałeś żadnych argumentów.

    Jak czytam te komentarze, to większość to chyba trolle. Psiaczą na Xiaomi ot tak. Piszą jakies bzdury o chińskich telefonach, wtf? Na poważnie tak?

  • 0

    42. ~P  2017-07-20 23:20:13  host: public-gprs360318.centertel.pl

    @37 słabe wsparcie producenta... Aha. Co tydzień latki w wersjach dev, a co kilka-kilkanaście nowe Stable. Który inny producent tak daje?

  • 1

    43. ~Tak  2017-07-21 14:32:53  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    Niektórzy to maja niexle nasrane w bani. bardzo ładny telefon, znakomicie wykonany, stosunek ceny do jakości jest niesamowity, ale dla cebuli dalej źle. Dla was to do przeglądanie facebooka potrzeba albo samsunga s8, albo iphona 7, reszta jest za słaba, obciachowa i w ogóle nie do przyjęcia. Zastanówcie się, uruchomcie te szare komórki wypłukane przez wóde z fajami i weźcie ten telefon do ręki. Matce zamówiłem właśnie Redmi note 4X i przynam że wszystko ładuje się tak szybko jak się naciska, zero spowolnień, problemów... Z Polskiej dystrybucji maja oblokwane wszystkie częstotliwości sieci, z zagranicznej nie maja jedynie jednej lini LTE, ale jak ktos ma łeb na karku mozna ją odblokować w domu. Po rpostu się wam w *** poprzewracało.

  • 0

    44.  2017-07-26 17:29:57

    @42 naprawdę co kilka lub kilkanaście dni aktualizacja Stabile? mam od 3 tygodni Xiaomi i cały czas MIUI 8.2.10.0 ani razu się nie zaktualizowało

Dodaj swoją opinię