Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Xiaomi Mi Note 2 będzie kosztował od 2915 zł

[Aktualizacja] Xiaomi Mi Note 2 będzie kosztował od 2915 zł

LuiN 18 Października 2016 21:09 Aktualizacja: 18 Października 2016 22:35

5 8

Do sieci trafiły renderingi smartfonu Xiaomi Mi Note 2, którego oficjalna prezentacja odbędzie się 25 października. Telefon wygląda jak Note 7 i tyle samo kosztuje.



xiaomi mi note 2 xiaomi mi note 2

Wygląda na to, że to już koniec walki Xiaomi o rynek przede wszystkim ceną. Ceny nadchodzącego Xiaomi Mi Note 2 zaczynać się będą od 5 tys. juanów, a na 5,7 tys. juanów kończyć. Daje to w przeliczeniu od 2915 zł po 3322 zł. Warto jednak pamiętać, że są to ceny dla rynku chińskiego i jeśli telefon trafi do Polski, zmieszczenie się najdroższego wariantu w 4000 zł może być trudne.

Mi Note 2 występować będzie w kilku wariantach: z 64, 128 lub 256 GB pamięci wewnętrznej oraz z 4 lub 6 GB pamięci RAM. 5,7-calowy ekran telefonu ma obustronnie wygięte brzegi, jak w Galaxy Note 7 czy Galaxy S7 Edge, a obudowa wykonana jest ze szkła i metalu.




Sercem telefonu jest Qualcomm Snapdragon 821 (niewykluczone, że ponownie o różnej wydajności w zależności od ceny), w tańszych wariantach spodziewać należy się ekranu FullHD, a w najdroższej QHD.

Jako że po Huaweiu i LG na podwójny aparat skusił się w tym roku Apple, nie mogło go zabraknąć i we flagowcu Xiaomi. Nie wiemy jednak jeszcze jaka będzie jego konfiguracja. Chiński producent może pójść zarówno w kierunku jednoogniskowych rozwiązań Huaweia, jak i pobawić się różnymi ogniskowymi.

Sprzedaż w Chinach ruszyć ma 1 listopada.

Aktualizacja
Wyciekła oficjalna prezentacja PowerPoint telefonu, według której ceny urządzenia będą o wiele niższe. Szerzej przeczytać można o nich i o kompletnej specyfikacji w tej wiadmości.

Źródło tekstu: GSMArena, wł     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi mi note 2 | xiaomi

w sumie: 45
  • 0

    26.  2016-10-19 08:43:56

    O widzę że pojawiła się tania konkurencja dla Samsunga i Apple, hahahha.

  • -3

    27. ~Hotelarz  2016-10-19 08:56:17  host: apn-95-40-164-11.dynamic.gprs.plus.pl

    Łatwo rozpoznać kto lansuje się znaczkiem Apple czy Samsunga widać to po dwóch pelikanach wyżej.

  • 0

    28.  2016-10-19 09:01:43

    Oj bardzo tania konkurencja naprawdę dawno nie było tak taniej konkurencji dla dwóch hegemonów, oj juz wszyscy lecą do sklepów kupowac ta tanią konkurencje!!

  • 2

    29. ~  2016-10-19 10:19:55  host: gw01-vrrp.aminocom.com

    2900 za telefon z chinskim bloatware. Gimbaza sie poplacze, bo zostaje im KrugerMatzi MyPhone.

  • 0

    30. ~Hotelarz  2016-10-19 10:27:40  host: apn-46-76-171-166.dynamic.gprs.plus.pl

    @29, Już któryś raz piszesz o bloatware powtarzasz się a po drugie nie zaglądaj ludziom do portfela każdy kupuje na co go stać ignorancie.

  • 0

    31.  2016-10-19 10:28:14

    @27- To pisałeś dokładnie 2 dni temu (o taniości wielkiego X nad zdzierającą kasę konkurencją) a teraz wykręcasz kota ogonem, typowy troll. "Wolę wspierać chińskie Xiaomi niż innych zdzierających kasę producentów którzy dają to samo za o wiele więcej."

  • 0

    32. ~Hotelarz  2016-10-19 10:38:08  host: apn-46-76-171-166.dynamic.gprs.plus.pl

    @31, Hose'czku kochany widać moje komentarze są wartościowe skoro tak dokładnie wszystkie czytasz i kopiujesz cytaty.

  • 0

    33.  2016-10-19 10:56:21

    Dowodzą jedynie że jesteś trollem, lawirujesz jak politycy... Nic w tym wartościowego...

  • 0

    34. ~Hotelarz  2016-10-19 11:01:51  host: apn-46-76-171-166.dynamic.gprs.plus.pl

    @33, A ty kim jesteś? Człowiekiem bez poczucia humoru? Współczuję takiego życia zero wolności i trzymania się regulaminów.

  • 0

    35.  2016-10-19 12:13:25

    Ja pierdziele typ od miesiąca spuszcza się pod te TANIE xaomi a jak się okazuje że ten chiński szmelc będzie w cenie flagowców to że jednak sobie przez miesiąc żartował, no co za typ, da się tu blokować gdzieś posty takich przygłupów?

  • 0

    36.  2016-10-19 12:21:33

    Mam nadzieję, że ten news raz na zawsze uciszy tych co wciąż tutaj krzyczą jaki to iphone drogi i że się nie opłaca, bo chińczyka mam za tysiaka. :)

  • 0

    37.  2016-10-19 12:25:17

    xiaomi gdyby nie import bez vatu i cła z chin by w Polsce nie istniało, wystarczy spojrzeć na cenny na xkomie i mediaexpert szału nie ma

  • 0

    38. ~Calm7.  2016-10-19 12:35:03  host: 8.37.225.52

    36). i co Ty znów pitolisz i uogólniasz?! jeden chinol się wyłamał z cen i już chrzanisz, że wszystkie drogie?!

  • 0

    39.  2016-10-19 12:38:54

    @38 to który jeszcze chinol jest tańszy od Apple - zaznaczam, że ma również jak iPhone 7 być najszybszym (wg Antutu) smartfonem na rynku o takich samych lub lepszych mocnych bebechach.

  • 0

    40. ~Jarek  2016-10-19 12:40:28  host: 87-206-171-33.dynamic.chello.pl

    Według dzisiejszego kursu , wersja z 64 Gb/6 Gb ma kosztować 2 335,96 zl , Te ceny "LuiN" masz z Waszego pseudo niby polskiego sklepu Xiaomi, Xiaomi w odp na mojego maila zaprzecza ,że odtworzyło w Polsce jakiś swój sklep !!!

  • 0

    41. ~Jarek  2016-10-19 12:52:49  host: 87-206-171-33.dynamic.chello.pl

    @ 39 " iPhone 7 być najszybszym (wg Antutu)" tak jasne , tylko te wyniki są robione na czystym telefonie, bez plików ,bez aplikacji , bez niczego, po tygodniu z pawie pełną pamięcią dyszy ten telefon jak meili z jednego filmu ,za swój dałem 4499 zł żałuje liczę że szybko go zmienię na coś innego ,może właśnie na Xiaomi Mi Note 2

  • 0

    42.  2016-10-19 13:01:31

    @40, Jarek - 5000 x 0,584 zł to nie 2335 zł. Ceny mam z Xiaomi Today. Ani razu nie stwierdziłem, że Xiaomi ma w Polsce sklep - o co chodzi?

  • 0

    43. ~Jarek  2016-10-19 13:07:35  host: 87-206-171-33.dynamic.chello.pl

    @ 42

    No widzisz 13 listopada wracam z audytu i mogę Ci go przywieź za 4000 wersja z 64 Gb/6 Gb

  • 0

    44. ~15615  2016-10-19 13:28:14  host: 194.126.221.7

    ad 39 - Mate 9

  • 0