Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Wyprzedaż w Play

[Aktualizacja] Wyprzedaż w Play

WitekT 25 Grudnia 2009 18:08

0 0

27. grudnia Play startuje z nową promocją "wyprzedażową", w ramach której obniży ceny wybranych telefonów. Znany jest już cennik i spot wspierający akcję, która będzie trwała do końca roku.




Zobacz: cennik telefonów w promocji wyprzedażowej w Play Mixtura (plik .pdf; 200 kB).
Zobacz: cennik telefonów w promocji wyprzedażowej w OnePlay (plik .pdf; 214 kB).




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 75
  • 0

    56.  2009-12-27 13:59:49

    akurat jestem w szkole średniej na profilu logistycznym dlatego jestem taki zasadniczy na tym forum :D nie obiecuje się czegoś, czego nie jest się w stanie zrealizować. klient widząc taką obsługę klienta odwróci się i nie powróci

  • 0

    57. ~  2009-12-27 18:50:30  host: acip228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Brandowane fony w Play...Boże... na aktualizację do nowego softu trzeba czekać i miesiąc....do dupy z taką siecią :-/

  • 0

    58.  2009-12-27 19:32:46

    W ostatnich dniach bardzo zrazilem sie do Play. W poludnie 23 grudnia zamowilem pakiet 500mb w Play Fresh. Na koncie mialem wtedy ok. 21 zł (pakiet kosztuje 15zl) i przez 24 godz pakiet nie przyszedl. Zamowilem raz jeszcze i znow zero. Karta sim poszla na półkę i do łask wrócil mbank. Nie wiem co sie z tym Playem stalo, poprzedni pakiet 500mb stracil aktywnosc 20 grud. a kod wbiłem prawidlowo, czyli *111*52*1#.

  • 0

    59. ~  2009-12-27 20:34:25  host: v12-08.opera-mini.net

    Przeciazenie. Nie masz neta na kompie? Ja na Play nie narzekam.

  • 0

    60.  2009-12-27 20:43:58

    W kompie mam ale w komórce zabrakło. Play Online bardzo ładnie mi działało cały ostatni miesiać aż nagle się u..... A tyle się nachwaliłem tego Playa - pokarało.

  • 0

    61. ~czesiek  2009-12-27 21:51:35  host: aabo190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Straciłem 48 zł za Szajsunga s7220:-( ale co tam po 8 latach płacenia abonamentu w Orangutanie każdy tydzień się liczy żeby od nich wreszcie zmykać. Zobaczymy czy nie z deszczu pod rynnę.

  • 0

    62.  2009-12-28 08:14:40

    vectra 2.0. Jak już skończysz szkołę średnią to zrozumiesz, że w dniach 24-26 grudnia każdy ma prawo do odpoczynku z rodziną. Również kierowcy tirów i pracownicy magazynu. Tak na marginesie wyprzedaż to wyprzedaż - nie spodziwałabym się zawalonych półek wyprzedawanymi telefonami - to przecież końcówki stanów magazynowych, kto pierwszy ten lepszy, tak zawsze to działa.

  • 0

    63.  2009-12-28 08:16:50

    zapomniałam dodać, że wpis zrobiłam korzystając z play online. Jak to możliwe? Skoro w PLAY nie ma mobilnego internetu? Cud Bożego Narodzenia?

  • 0

    64. ~Goral  2009-12-28 08:43:16  host: 86-40-n1.aster.pl

    może kuszą cenowo ale sieć naprawdę słaba. Skusiłm się na mobilny internet i kiedy pojechałem do rodziców na święta do Białki to nie niestety nie działał z powodu braku zasięgu...w Zakopcu też...nawet koło Krakowa...nie polecam

  • 0

    65.  2009-12-28 09:05:50

    64. W Bialce Tatrzanskiej i Zakopanem jest UMTS Play. Polecam mapa.btsearch.pl

  • 0

    66.  2009-12-28 09:30:44

    fajny spot. rcicho - ten twój problem to sprawa dla tych kolesi play4you, albo napisz do gruszki, on mi już kiedyś pomógł

  • 0

    67. ~  2009-12-28 09:49:51  host: 94.75.253.67

    Mam nowe hasło dla Play - tyle procent zniżki ile procent braku zasięgu :) Do niektórych aparatów musieliby dopłacić ale cóż...

  • 0

    68. ~ader  2009-12-28 10:03:24  host: dxn83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja mam nowe hasło dla Ciebie - jeśli nie umiesz sie poslugiwac telefonem to sie nie odzywaj, a jesli umiesz pogrzebac w ustawieniach sieci to zmien wyszukiwanie sieci na reczne i ustaw plusa a nie automatyczne.

  • 0

    69. ~  2009-12-28 10:45:47  host: 94.75.253.67

    @68 Wiem, już czytałem na playzasiegwszedzie.prv.pl, o ile to o takie przestawienie chodzi

  • 0

    70. ~kamyk_w  2009-12-28 11:07:34  host: 94.124.16.140

    wyprzedaż to wyprzedaż, nie spodziewajmy się zatowarowania na maxa. Pracuję co prawda w punkcie w Warszawie, ale z telefonów które są w cenniku brakuje tylko 5800, Ultra Touch i E63. Nie powiedziałbym że to duże braki. Aha, jeszcze dobra rada, szukajcie salonów własnych(właściciel P4), tam jest zawsze większy wybór ;) a zasięg jest wszędzie w telefonie, sam mam playa, z internetem różnie, tak jak na mapie. Na wsiach nie ma, ale w miejscach gdzie można się połączyć całkiem nieźle działa.

  • 0

    71. ~Saint  2009-12-30 15:37:38  host: 217.153.73.242

    Mam dla was fajne rozwiązanie zastosujcie moją metode wysyłasz zgłoszenie do PLEYA przez internet z zapytaniem o oferte dzwoni do ciebie konsultant wybierasz model telefonu oferte i łapiesz się na wyprzedaż wszystko bezpłatnie dostarcza kurier. A nie tak jak teraz siedzicie w salonach i tracisz czas.

  • 0

    72. ~t  2010-01-02 17:20:08  host: dynamic-78-8-91-171.ssp.dialog.net.pl

    Nie bardzo rozumiem, wszystkie cenniki wyprzedaz/normalny/replay maja takie same ceny ? Moze ktos wie swoja droga kiedy beda jakies zmiany...

  • 0

    73. ~do 64  2010-01-04 10:07:46  host: 188.33.30.38

    ~~64 A modem se sobą do tego Zakopanego zabrałeś? Bo jak nie to internet nie bdzie działał. :)

  • 0

    74. ~Jawor  2010-01-04 11:34:28  host: inet20909nc-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Wyprzedaż Playa to lipa. Nawet na blogu Gruszki piszą że na niektóre modele trzeba czekać po kilka tygodni. Ja myślałem że na wyprzedaży sprzedaje się to czego ma się za dużo a nie to czego się nie ma na składzie.

  • 0

    75. ~banan  2010-02-02 11:17:36  host: 93-181-190-1.as.kn.pl

    Ja też sądzę ze wyprzedaz w play to lipa brak telefonów!!! byłam w 3 punktach w 2 mniejszych miejscowościach i nie ma, chodzi mi konkretnie o telefon samsung i7500 a niby wielka wyprzedaz telefon za 99 zł w abonamencie 60/65 zł na 36 miesiecy i co i nic czekam na meila kiedy bedzie a potem kolejny miesiac bede numer przenosic:(

Dodaj swoją opinię