Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Wydłużony bonus i roczna ważność konta przy przechodzeniu do prepaida w Orange

[Aktualizacja] Wydłużony bonus i roczna ważność konta przy przechodzeniu do prepaida w Orange

WitekT 9 Sierpnia 2011 12:55

0 0

Orange wydłużyło czas na wykorzystanie bonusowych 120 zł otrzymywanych przy przechodzeniu z numerem z innej sieci do oferty prepaid. Teraz, zamiast miesiąca, użytkownik ma na to rok.



120 zł można wykorzystać na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange oraz transmisję danych.




Zobacz: regulamin promocji dla przenoszących numer do prepaida w Orange (plik .pdf; 82 kB).

[Aktualizacja 13:37] Bonusowe 120 zł otrzymuje się jako dodatkowe 10 zł na konto promocyjne przy kolejnych 12 doładowań konta kwotą nie mniejszą niż 25 zł wykonanych w ciągu roku. Dodatkowo, ważność konta na połączenia wychodzące ustawiona jest na rok od momentu aktywowania przeniesionmego numeru w sieci.

Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 58
  • 0

    41. ~tymon  2011-08-09 20:34:52  host: public130638.cdma.centertel.pl

    Skąd wiecie zę rok ważności na wychodzące bo nigdzie nie mogę tej informacji znaleźć?

  • 0

    42.  2011-08-09 22:06:51

    Początkowo widząc informacje o T-Mobile i Orange i "rocznej ważności" chciałem pochwalić obie oferty. Teraz postanowiłem, że pochwalę tylko T-Mobile, a Orange zasługuje na naganę. Ten krok nie można uznać za udany. T-Mobile dał promocję dla WSZYSTKICH. I to bardzo atrakcyjną. ORANGE dał promocję tylko dla NOWYCH, PRZECHODZĄCYCH z innych sieci. W dodatku NIEATRAKCYJNĄ (10 zł do Orange za doładowanie za 25 zł to śmiech a nie promocja). Sytuację niewiele poprawia fakt rocznej ważności konta, bo T-Mobile spisał się zdecydowanie lepiej.

  • 0

    43. ~  2011-08-09 22:17:40  host: z17-06.opera-mini.net

    41 tymon, przeciez jest napisane a aktualizacji newsa

  • 0

    44. ~  2011-08-09 23:30:10  host: dcm62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A po co się przenosić do niestety nadal gorszej oferty w Orange. Starzy klienci mają kiepskie stare zasady.

  • 0

    45. ~  2011-08-09 23:33:27  host: v10-15.opera-mini.net

    12*25=300zł trzeba wydać, żeby dostać 120 zł. W Play wydaje się 120zł, a dostaje się 360 zł. Gdzie tu kalkulacja, żeby siedzieć w Orange?

  • 0

    46. ~  2011-08-09 23:35:19  host: v10-15.opera-mini.net

    cd. 45. zapomniałem jeszcze o bonusie 30%, który play daje po doładowaniu przez ich nową stronkę.

  • 0

    47. ~  2011-08-09 23:37:35  host: p20-03.opera-mini.net

    30%? Myślałem że 10% było i jest.

  • 0

    48. ~  2011-08-09 23:38:31  host: z30-02.opera-mini.net

    44). Nie badz taki pewny , ze jest tak zle w Orange. Ja narzekam, ale nie na oferte a na waznosc konta po doladowaniu. * Calm7

  • 0

    49. ~  2011-08-09 23:56:24  host: v10-15.opera-mini.net

    47. Jest i 10% i 30%. W zależności przez, którą stronę doładujesz.

  • 0

    51. ~  2011-08-10 02:47:24  host: z46-02.opera-mini.net

    @45; jakim cudem za 120zl dostajesz 360zl?

  • 0

    52. ~  2011-08-10 05:39:28  host: z17-06.opera-mini.net

    51, pewnie uwzglednia zakup pakietow 30za10. Bonus 30% jest faktycznie na stronie e-doladowaniaplay.pl Ostatnio sprawdzilem i dziala. Przyznam ze przydalby sie co 6mcy pakiet 100za30

  • 0

    53. ~co za ludzie  2011-08-10 05:48:15  host: axg33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wszystko najlepiej za darmo by się wam przydało

  • 0

    54. ~MeLord  2011-08-10 10:50:10  host: 87-205-243-204.adsl.inetia.pl

    ~33 nie ma co nawet porównywać, bonus otrzymywany jest 20zł co miesiąc, a na dobrą sprawę dzięki usłudze "między nami" każdy może mieć roczną ważność połączeń wychodzących :D

  • 0

    55. ~kamil16  2011-08-10 13:07:54  host: addz67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam pytanie do osób które skorzystaly z tej promocji i przeniosły nr do orange na karte,czy po przeniesieniu nr do orange na karte i doladowaniu za 50zl mam 12 miesiecy na wychodzace?czy nie trace tej kasy przez 12miesiecy ale nie jest to równoznaczne z ważnoscia konta przez 12miesiecy?

  • 0

    56. ~  2011-08-10 16:21:40  host: ddg246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    51. Jest lepiej za prawdziwe 120 zł dostaje się 240 zł (10=30zł) + 36 zł (bonus 30% za doładowanie) czyli razem 276 zł i w sumie 120 zł zamienia się nam na 396 zł. To jest nokaut dla pozostałych prepaidów. A jeżeli ktoś jeszcze skorzysta z PD i ZM to nie ma zmiłuj.

  • 0

    57. ~  2011-08-11 09:34:46  host: z29-14.opera-mini.net

    55). Kamil. Z opisu Witka wynika, ze jest wazne 12miesiecy, ale nie otrzymasz bonusu w postaci 120zl. * Dopytaj tez w punkcie salonu przed decyzja, bo my tu mozemy sie mylic.

  • 0

    58. ~mat  2011-08-13 15:42:43  host: 82-160-108-130.tktelekom.pl

    mnie tez to zastanawia czy np jak przeniose babci numer z play do orange czy konto bedzie wazne 12 miesiecy jak doladuje jej raz za 25zl i bedzie mogla przez 12 miesiecy dzwonic. Ona Ma ciezko 10zl wykorzystac za rok a orange mi pasuje bo wiele osob do niej dzwoni z tej sieci. I wiecznie placza ze drogo do tego playa i rozmawiaja po dwie minutki i koniec

  • 0

    59. ~  2011-08-13 15:48:33  host: t14-15.opera-mini.net

    Konto chyba na starcie juz ma rok ważności wychodzących

  • 0

    60. ~....  2011-09-01 22:57:35  host: eoz185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chcialem przenies nr z play fresh do orangutana niby w jeden dzien to mozna zrobic, tak wiara narzeka na bok playa ale poziom obslugi klienta w orznac jest dramatycznie niski, moze tylko w tym konkretnym salonie tak maja ale czy to jest ten prestiz?sporo czasu na to stracilem i tak nie zalatwilem, pani co chwile sie pytala swoich kolezanek,chyba w jeden dzien tego nie mozna zalatwic, jak przenosilem nr z taktaka do playa zrobilem to w jeden dzien i dostalem starter o wartosci 5zl, a w orznac nie da rady sie tego sprawnie zalatwic w jeden dzien a starter kosztuje 10zl przy przenoszeniu nr,

  • 0

    61. ~chrabia bul  2011-09-16 10:38:03  host: ddm54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    udalo mi sie przeniesc nr z tak taka do orznac tylko w 6dni:D a niby mozna to zrobic w jeden?? 3wizyty w salonie, w ciagu 3 dni, a ze jestem nie cierpliwy to w miedzy czasie jeszcze dzwonilem do nich i tak po 6dniach czekania w koncu sie udalo,ciesze sie ze juz na samym poczatku mialem stycznosc z tym prestizem:)na plus jest to ze mam teraz 365dni na wykonywanie polaczen:D i przelane pieniazki ze skarbonki po zetafonie:P

Dodaj swoją opinię