Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [aktualizacja] Wracają darmowe SMS-y w Play

[aktualizacja] Wracają darmowe SMS-y w Play

WitekT 7 Października 2008 15:08

0 0

Od 8. października Play ponownie wprowadza sprawdzoną już i cieszącą się bardzo dużym zainteresowaniem promocję Nowy Pakiet SMS 200 , która klientom daje możliwość korzystania z 200 SMS-ów co miesiąc za darmo.

Promocja dostępna jest dla Użytkowników oferty Play Karta, Nowy Play na kartę oraz Abonentów oferty Nowy Mix w Play i Mix w Play. Aktywacja, przyznanie i korzystanie z Nowego Pakietu SMS 200 jest bezpłatne.

Każdy użytkownik posiadający możliwość wykonywania połączeń wychodzących może aktywować usługę w okresie od 8. października do 15. stycznia krótkim kodem *111*3*1# lub poprzez stronę www.24.playmobile.pl.

Aby otrzymywać darmowe SMS-y do wszystkich sieci należy przez cały czas trwania promocji utrzymywać konto aktywne na połączenia wychodzące.




Aktualizacja: Jak zasygnalizowali Czytelnicy naszego portalu, w sieci ukazały się równocześnie dwie wersje regulaminów promocji. Jeden z nich uzupełniony został o zapis:

18. W przypadku Użytkowników Oferty Play Karta, aktywacja "Nowego Pakietu SMS 200" skutkuje dezaktywacją pakietów kwotowych, minut, SMS-ów, rabatów, uprawnień lub usług uzyskanych przez Użytkownika na podstawie dotychczasowych Ofert Promocyjnych, chyba że warunki innych Ofert Promocyjnych stanowią inaczej. Pakiety kwotowe, minut lub SMS-ów, rabaty lub usługi przyznawane w drodze indywidualnych ustaleń z P4 są również dezaktywowane.

I właśnie ten należy traktować jako obowiązujący. Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play, tak odpowiedział na prośbę wyjaśnienia sytuacji:

Na skutek pomyłki, za którą operator przeprasza w Internecie pojawiła się rzeczywiście błędna wersja regulaminu. Po kilku godzinach trwania promocji operator rozpowszechnił prawidłową wersję regulaminu. Oczywiście klienci, którzy czują się poszkodowani z powodu tej pomyłki i aktywowali promocyjny pakiet w czasie kiedy dostępne były dwie wersje regulaminu, mogą składać reklamacje, które w zasadnych przypadkach na pewno zostaną rozpatrzone pozytywnie.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 164
  • 0

    1. ~marcin  2008-10-07 15:12:49  host: host-87-99-18-130.lanet.net.pl

    zajebiśćie...

  • 0

    2.  2008-10-07 15:14:46

    Fajna promocja.

  • 0

    3.  2008-10-07 15:18:12

    Od ponad roku korzystam z promocji 1000SMS/MMS za 10 PLN. Też dobrze :)

  • 0

    4. ~mikrus  2008-10-07 15:24:17  host: apn-77-114-80-250.gprs.plus.pl

    bardzo konkretna propozycja zwlaszcza dla nowego mixa od 10 zł

  • 0

    5. ~madhunt3r  2008-10-07 15:27:49  host: acli249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    super ;D

  • 0

    6.  2008-10-07 15:30:59

    ***piokuk - to w nomenklaturze forumowych bossow z Telepolis jestes "gowniarzem z prepaida";) (ja tez jestem:)

  • 0

    7. ~Tyler  2008-10-07 15:33:08  host: adbl227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    play jednak wie co dobre :D pierwsze pomysly sa zawsze najlepesze. cieszy mnie ten news :D

  • 0

    8. ~LOLEK  2008-10-07 15:33:14  host: 82.160.4.8

    A abo?

  • 0

    9.  2008-10-07 15:40:13

    Tym razem aktywuje, fajnie bo sporo esków zacząłem wysyłać.

  • 0

    10.  2008-10-07 15:43:06

    LOLEK: Abonenci mają inne promocje, na które się zgodzili przy podpisywaniu umowy. Często lepsze niż ten pakiet jak np. pół roku wakacji od abonamentu czy ogromne pakiety minut na rozmowy.

  • 0

    11. ~  2008-10-07 15:47:01  host: avi67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    issa: Nie ty jesteś żydkiem

  • 0

    12. ~wans  2008-10-07 15:52:01  host: user-89-108-248-110.mobile.playmobile.pl

    elegancko :) bardzo dobry sposób na pozyskiwanie nowych klientów, zobaczymy co jescze wykombinują z telefonem na deser bo obecny cennik na MegaMix 24 miesięczny nie jest zbyt zachwycający choć wiadomo, że i Play też nie chce do interesu za bardzo dokładać

  • 0

    13. ~656  2008-10-07 15:58:51  host: azg61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W ciągu roku wysłałem może ze dwa smsy (mms zero). Starość nie radość :D

  • 0

    14. ~  2008-10-07 16:01:14  host: user-89-108-230-88.mobile.playmobile.pl

    Brawo Play:) Jeszcze moglby wrocic ten pakiet 1000 za 10 zl:P

  • 0

    15.  2008-10-07 16:03:26

    Abonenci nie maja zadnych promocji - to niesprawiedliwe! Juz nie podpisze umowy nigdy - chyba?

  • 0

    16.  2008-10-07 16:05:19

    ***11 - anonimowy bohaterze , postaraj sie choc na chybil trafil wstawiac przecinki:) Bo jesli "nie ja jestem zydkiem" , to kto? Moze ja jestem zydkiem , ale ty na pewno jestes glupi. Tu juz nie ma watpliwosci.

  • 0

    17.  2008-10-07 16:24:13

    Wykorzystuję może ze 100 miesięcznie ale świadomość, że mogę wysłać ich aż 1000 jest warta tych 10 złotych :)

  • 0

    18. ~maros  2008-10-07 16:26:13  host: aavz83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    spoko ale jak ja mam w simplusie tańsze numery i po 5 gr z najblizszymi ludzikami z plusa to po co mi sms;) wole pogadać

  • 0

    19.  2008-10-07 16:26:20

    Promocja niezla wiec dobrze, ze wrocila. Prawdopodobnie spadl im przyrost nowych abonentow a wynik na koniec roku trzeba zrobic. Pakiety 1000wiadomosci za 10zl raczej juz nie odgrzeja bo za duzo trzeba byloby dokladac.

  • 0

    20. ~Gdak  2008-10-07 16:28:05  host: aahi50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w orange można kupić pakiet 600sms za 6zł na miesiąc niezależnie od aktywnego konta na połączenia wychodzące, a kupując 3 kary za 5zł, można kupić 600smsów i 30 minut - 6zł, również na miesiąc, czyli co miesiąc tylko 15zł, jedynym minusem jest to że oba pakiety działają tylko do sieci Orange, ale mi to nie przeszkadza ;)

  • 0

    21.  2008-10-07 16:33:09

    I dla starych kartowców tez kocham Plej :] do tego minuty na deser i nic nie schodzi z kwoty doładowania o lol moze komus odstapicc pare zlociszy? xD

  • 0

    22. ~  2008-10-07 16:33:23  host: 77-254-137-154.adsl.inetia.pl

    issa, skasowałeś gościa.

  • 0

    23.  2008-10-07 16:33:35

    I dla starych kartowców tez kocham Plej :] do tego minuty na deser i nic nie schodzi z kwoty do?adowania o lol moze komus odstapicc pare zlociszy? xD

  • 0

    24.  2008-10-07 16:33:35

    I dla starych kartowców tez kocham Plej :] do tego minuty na deser i nic nie schodzi z kwoty do?adowania o lol moze komus odstapicc pare zlociszy? xD

  • 0

    25. ~Longman  2008-10-07 16:36:03  host: adbh228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo mnie to cieszy bo: 1. mam prepaida Play 2. telefon Ericsson 3. oprogramowanie My Phone Explorer na pececie (sterowniki do fona zintegrowałem oprogramowaniem nLite) 4. dongle Bluetooth. Czyli moi znajomi mogą już teraz nastawić się na większą ilość SMSów ode mnie :-) Nie ma zmiłuj ;-)

  • 0

    26. ~scriptorignotus  2008-10-07 16:37:57  host: abmc51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *gdak, wielu osobom ograniczenie sieciowe nie przeszkadza, dlatego Play coraz wolniej rośnie liczba abonentów. Jeśli ktoś ma 90% kontaktów w danej sieci to właśnie tę sieć wybiera, to oczywiste. Często jakiś matołek się wypowiada, że i tak Play jest najlepszy(dotyczy to również innych sieci), a to nie jest prawdą, jeśli ktoś zwraca uwagę na zawartość swojej książki telefonicznej.

  • 0

    27.  2008-10-07 16:44:37

    *scripto zauwazam wsrod znajomych zmiany i to odnoszace sie do 90% kontaktow z ksiazki, zaczyna sie liczyc wybor sieci pod katem bdb telefonu po niskiej cenie, a ten argument do pozostania coraz trudniej spelnic trojcy.

  • 0

    28.  2008-10-07 16:46:42

    Play jest najlepszy żadna sić nie ma lepszej oferty ;-) tak trzymać Play

  • 0

    29.  2008-10-07 16:46:48

    pakiecik jest ok. ja tak mało stukam smsów że moglbym zmienic przy nim przyzwyczajenia ;-)

  • 0

    30. ~Scriptorignotus  2008-10-07 16:59:27  host: abmc51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zdążyłem tylko napisać komentarz i chwilę potem trafił się TSB *28, szkoda gadać i tyle. *bart4,*27, opisana przez ciebie tendencja dotyczy raczej osób na niewielką skale, przeważnie młodych.

  • 0

    31. ~neth  2008-10-07 17:20:56  host: host-89-229-25-143.torun.mm.pl

    promocja absolutnie fajna, szczególnie, że te SMSy są do wszystkich sieci a 200 na miesiąc to już wystarczająco.

  • 0

    32. ~:))  2008-10-07 17:46:16  host: chello089076161248.chello.pl

    bardzo dobra informacja - właśnie zacząłem się zastanawiać, czy z czymś podobnym wyjdą, bo mnie (i chyba większości) akurat za miesiąc bodaj skończy się okres roku od aktywacji - co prawda nigdy aż tyle nie było mi potrzeba smsów, ale zawsze lepiej mieć za darmo niż płacić - płacić to mogę za mms (15gr)

  • 0

    33. ~  2008-10-07 18:21:24  host: f96-013.opera-mini.net

    No dobra, jeszcze pakiety na dane i biore! :-) k3.fink

  • 0

    34. ~Tyler  2008-10-07 18:32:06  host: adbl227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ ~scriptorignotus - faktem jest, ze kluczem do oszczednosci jest zidentyfikowanie swoich potrzeb. W tym wypadku operatorow, do ktorych najczesciej dzwonimy. Play nie wypada tu gorzej od innych opow.

  • 0

    35. ~kwistas  2008-10-07 20:43:08  host: w3cache.wignet.pl

    Odgrzewany kotlet :P I tak nikt z obcej sieci nie będzie chciał odpisywać do PLAY.

  • 0

    36.  2008-10-07 21:35:25

    @35 Pisz za siebie sknero :D

  • 0

    37. ~  2008-10-07 21:49:18  host: w3cache.wignet.pl

    @36 zrozum to że komuś nie będzie się chciało wysyłać smsów za 15/20gr bo akurat jakiemuś typowi się ubiło z PLAY smsować "bo mam za darmo". Wniosek? SMSy będą wysyłane miedzy PLAY a PLAY, bo w innym kierunku będzie to mało opłacalne dla osoby mającej w innej sieci. aree nie jestem "sknerą" tylko wiem jak to się sprawdza w realiach. ;-)

  • 0

    38. ~Rafal  2008-10-07 21:57:21  host: crowley-nat.greenlan.pl

    Dziwne, że ta promocja dotyczy Mixa, a Abonamentowców już nie. I przestańcie gadać, że dostałem w zamian telefon za 1zł. A w mixie nie dają telefonu za 1zł? Dają, a promocja jest... Skończy mi się umowa, to przechodzę na kartę, bo Play z tym swoim gównianym traktowaniem abonamentowców wkurza mnie coraz bardziej... Niech Play pomyśli o jakiejkolwiek promocji dla Abo, np. 30SMS za 1zł czy coś podobnego - cokolwiek, nie musi być za darmo, ale jakiekolwiek pakiety dodatkowych minut/smsów za jakąś stałą opłatę to byłoby coś

  • 0

    39. ~:))  2008-10-07 22:11:23  host: chello089076161248.chello.pl

    do 37 - skoro nie jesteś w PLAY, to nie musisz sie martwić, że ktoś do ciebie napisze za darmo - dzwonić do PLAY też nie dzwonisz, no bo przecież drożej... radzę kupić linię w TPSA i dzwonić tylko na stacjonarne, będzie taniej - albo dzwonić przez VOIP to nawet będzie za darmo :))))

  • 0

    40.  2008-10-07 22:28:17

    38: Tylko zauważ, że mix to jest telefon na kartę z umową terminową i tanim telefonem. W abonamentach dodatkowo są jeszcze inne promocje jak pakiety minut czy SMS-ów, i chyba nawet tańsze telefony. Była też promocja z abonamentem za 1 zł do końca roku. To mało?

  • 0

    41.  2008-10-07 22:44:26

    Fajna promocja, dobrze, że ją przywracają. Jeszcze lepiej by było, gdyby pozostali operatorzy poszli śladami Play i zaoferowali podobne darmowe pakiety, ale to jak zwykle sfera marzeń.

  • 0

    42. ~kwistas  2008-10-07 23:01:40  host: w3cache.wignet.pl

    39. ja tu nie mówię o sobie, bo prawie cały czas dzwonie do Orange(też stacjonarne ;)) wiec mi to zwisa. Tylko pokazuje że ta promocja to pic na wodę bo tak naprawdę będzie się opłacało smsowac z PLAY do PLAY. ;)

  • 0

    43.  2008-10-07 23:11:23

    Dobre pociągnięcie ze strony Play.Tak 3-mać!

  • 0

    44.  2008-10-07 23:43:19

    Za 20 min. aktywacja, srednio na miesiac wysylam do 40 smsow, tak czy inaczej w pakiecie widze same plusy. jest pieknie bo caly czas funkcjonuja pakiety na minuty z ktorych tez korzystam.

  • 0

    45. ~arekrot  2008-10-08 07:30:50  host: rtr.jpk.pl

    Własnie przed chwilą próbowałem uruchomić tę usługę (mam mixa w Play) i otrzymałem informację że usługa jest dla mnie niedostępna. więc dziwi mnie że źródłem informacji jest Play.

  • 0

    46. ~zawi_23  2008-10-08 08:22:49  host: dls155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 42. Kwistas... Co ty za brednie opowiadasz.... Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz ale ten pakiet jest bardzo dobry... Biorąc pod uwagę fakt że w Polsce jest jakieś 30 mln użytkowników tel komórkowych to powiem Ci, że ok 99 % zwisa gdzie piszą albo dzwonią... Nie sprawdzają ceny SMS przed każdym napisaniem. Zresztą ta promocja jest dla ludzi w Play a nie Orange czy Era... Prawda? Gdyby takie coś dał Ci orange od razu byś piał z zachwytu, że mógłbyś napisać 200 wiadomości do swoich znajomych z innych sieci i nic za to byś nie zapłacił... :D A tak... Pisz i dzwoń tylko do Orange :D Ps. Wiem, ze większość nr masz w Orange ale z innych sieci zapewne też masz

  • 0

    47. ~jarekt  2008-10-08 09:10:17  host: ebz143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #42 LOL dostaje 200 smsow za darmo co w calosci spelnia moje potrzeby odnosnie wiadomosci tekstowych (czyli place znacznie mniej za telefon w skali miesiaca) i mam sie martwic ze ludzie do ktorych je wysylam maja inne ceny i nie beda ich stac zeby odpisac??! Czyli, ze mam nie aktywowac sobie tego pakietu i placic te 10 gr za SMS jak dotychczas? Mnie literalnie zwisa ile oni placa i komu - ja place za wychodzace i tylko ich cena mnie interesuje. Poza tym tanie smsy sa w wielu sieciach i do mnie na Playa pare osob pisze z np. orange z ogromna intensywnoscia.

  • 0

    48.  2008-10-08 09:56:31

    Ja mam Orange i piszę czy dzwonię gdzie chcę. Tak się składa, że spora większość rozmów i SMS-ów jest kierowana do własnej sieci bo mam w niej dużo znajomych, także tych z którymi najczęściej potrzebuję się kontaktować. Dzięki promocyjnym doładowaniom płacę mniej za połączenia w sieci przez co więcej mam środków poza sieć. Nie muszę więc się martwić. Gdybym jednak nie miał tak wielu osób w Orange (lub choć moja dziewczyna miała wolę zmienić operatora) już dawno prawdopodobnie wylądował bym w Play.

  • 0

    49.  2008-10-08 09:57:45

    Nie mam co jednak narzekać na Orange, dzięki ostatnim promocjom doładowań na prawdę swobodnie korzystam z telefonu i wychodzi mi dość tanio.

  • 0

    50.  2008-10-08 10:30:43

    Ktos orientuje sie gdzie znajde regulamin promocji nowy pakiet sms 200?

  • 0

    51.  2008-10-08 10:35:30

    Juz mam odpowiedz na stronie play - pakiet aktywny do konca 2009, wiec można dodatkowo połaczyć go z mini mixem i doładowaniem za 10 zł. Propozycja jest naprawdę ciekawa.

  • 0

    52. ~:))  2008-10-08 11:26:10  host: chello089076161248.chello.pl

    doprawdy rozbrajają mnie ludzie, którzy piszą, ze jak coś op daje (obojętnie który) za darmo, to jest beznadziejna promocja - a już że do niczego to nie służy, bo można wysłać takiego smsm za darmo wszedzie... logika godna moherowego pisiora :)))

  • 0

    53. ~S&S  2008-10-08 13:09:00  host: 213.25.189.50

    Jak dla mnie to żadna promocja- tacy pełni entuzjazmu? =bo Wy -może te sms-y wyślecie-tylko kto odpisze z tych innych sieci?Wiec to i tak mija się z celem-pakiety do swoiej sieci miedzy "swoimi"-tak-bo to ma sens.

  • 0

    54.  2008-10-08 13:15:42

    ~:)) - jeśli za darmo to jest to na pewno dobra rzecz. Ale czy z tego powodum mam się rozpływać nad ofertą? Mam zmieniać operatora? Mam zacząć esemesować? Dla mnie osobiście to obojętna promocja - bo ani nie potrzebuję tylu esemesów - za 5, które w porywach miesięcznie z telefonu wysyłam mogę i po te 20 czy tam ile mnie to kosztuje w cenniku płacić - to dla mnie obojętne zupełnie, tym bardziej sieci nie będę zmieniał ;-)

  • 0

    55.  2008-10-08 13:16:14

    @53 tak ma to sens bo sobie to wielka trójca wymysliła? buhahaha nie rozbrajaj mnie

  • 0

    56.  2008-10-08 13:18:39

    Ja potrafię wysłać nawet 20 czy 50 esemesów dziennie i to wielokrotnych ale z komputera ;-) Bo to dla mnie ma sens a nie klepanie na klawiaturze telefonu. Zresztą ułatwia mi to charakter pracy... A w tym celu mój operator udostępnia mi super narzędzie ;-) I niedrogo do użytkowników innych sieci, chociaz ciągle nie do Playa.

  • 0

    57. ~S&S  2008-10-08 13:20:00  host: 213.25.189.50

    do 55 -nie jestem za wielką trójcą -ale to oni na rynku maja przewage-oni stawiają warunki!!Więc jak i oni mieliby te pakiety-to bylo by ekstra -a tak mija sie to z celem tak naprawde

  • 0

    58.  2008-10-08 13:23:28

    @57 Idąc Twoim tokiem myślenia do dziś mielbysmy gospodarke centralnie sterowaną.. Play daje za darmo 200esów co mc do końca 2009 roku i mnie to rybka czy ja to wysylam do sieci czy poza mam ten komfort ze nic za to nie płace ot co bardzo miły dodatek ktorego u wspaniałej trUjcy nie uświadczysz :)

  • 0

    59. ~s@s  2008-10-08 13:30:42  host: 213.25.189.50

    KOTKU-ja trójcy nie trawie-i mi to lotto,ale pakiet mija sie z celem-bo ty napiszesz-a inni nie ot co-cała filozofia,ja moge nawet za 0.50 gr smsy pisać-jak mam p[otrzebe-ale ci co maja inna sieci typu szajskie orange-pisza miedzy soba-i na inne sieci leja-bo do tego swoimi pakietami min.ten operator doprowadzil

  • 0

    60.  2008-10-08 13:35:09

    @59 No skoro tak uważasz, ja u siebie nie widzę tej tendencji "w sieci" mam znajomych porozrzucanych po różnych sieciach, mozliwe jak jest jakas para to wybiera jednego opa ale to oczywsite ja nie mam tego problemu jeszcze i znajomych mam od poreczy po plusa a przeplacac nie lubię ;) A i jeszcze nie wydaje mi się zebym był jakimś kotkiem.. :P

  • 0

    61. ~*******  2008-10-08 13:44:47  host: 213.25.189.50

    Działanie marketingowe-ot co:)-i jeżeli chodzi-o smsy-miedzy jedną siecią-mi to odpowiada-prawo każdego klienta.Wybiera się tą sieć w której ma sie więcej znajomych-mi play nie odpowiada-i taki pakiet rownież!!!Trójca to wprowadziła-bo to im się opałaca,play też musi mieć kożyść ze swojego pakietu-co prawda-nie wiem jaką-tj.może przyciągnie więcej ludzi do siebie-takim pakietem.

  • 0

    62. ~S@S  2008-10-08 13:47:39  host: 213.25.189.50

    jak każdy ja też nie przepłacam-ale sądze,że ten pakiet mija sie z celem-to moja opinia,

  • 0

    63.  2008-10-08 14:42:23

    61@ liczą się przede wszystkim korzyści wynikające z takiego pakietu dla uzytkownikow sieci, jesli nie ograniczyli tych smsow z pakietu do wlasnej sieci to jeszcze wieksza zaleta dla tej promocji

  • 0

    64. ~:))  2008-10-08 14:52:46  host: chello089076161248.chello.pl

    do wlo - 54 - niezbyt rozumiem - to każda głupia promocja ma za zadanie by wszyscy zaczęli piać z zachwytu i rzucali swoich dotychczasowych opów? A ja myślałem, że takie promocje są dla użytkowników danej sieci - no popatrz, kurna jaki głupi jestem!

  • 0

    65. ~ziomek13  2008-10-08 15:50:58  host: acmf16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gówno prawda ze kazdy dzwoni gdzie chce,jak by tak bylo to bym nie oddzwanial na sygnały

  • 0

    66. ~ziomek13  2008-10-08 15:52:51  host: acmf16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bo za siec za drogo niektorym a nikt nikomu nie kaze placic 75gr

  • 0

    67. ~RastaMan  2008-10-08 16:40:37  host: inet20909nc-0.eranet.pl

    cieszy mnie ten pakiecik.. Mogę więcej pisać ;)

  • 0

    68.  2008-10-08 16:43:24

    mi to tam sie nie przyda, ale znajomych zwerbuje, beda mi blizsi :D

  • 0

    69. ~B  2008-10-08 16:47:47  host: host-89-230-120-30.nowaruda.mm.pl

    Moim zdaniem to najlepsza oferta jaka jest dostępna. Nie trzeba bynajmniej martwic sie jak w innych sieciach czy on jest z takiej jak ja czy z innej tylko i nie martwic sie o to ze sie rozpisze, niech się martwia inni.

  • 0

    70. ~j  2008-10-08 18:51:56  host: staticline646.toya.net.pl

    62@ Zazdrość to bardzo brzydka przywara !!!

  • 0

    71. ~Tyler  2008-10-08 18:55:32  host: adbw134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A od piatku internetowy pre-paid!! Ma byc REWOLUCJA :D

  • 0

    72. ~  2008-10-08 21:26:10  host: aez30.internetdsl.tpnet.pl

    @62.~S@S: Dla Ciebie promocja nie ma sensu, bo nie masz Playa. Ja Playa mam (oprócz Orange) i dla mnie ta promocja ma sens jak najbardziej. Co z tego, że wewnątrz Orange mam SMS-y po 1 gr, jeśli do innych sieci muszę płacić po 18 gr? Dlatego do wysyłania SMS-ów używam Playa, a jeśli ktoś chce mi odpowiedzieć, to może mi przysłać SMS-a albo na Playa, albo na Orange - jak mu wygodniej. Nie lubię wysyłać SMS-ów z komórki, ale z laptopa wysyłam je z przyjemnością i te 200 SMS-ów miesięcznie jest bardzo miłym i użytecznym prezentem.

  • 0

    73. ~  2008-10-08 22:02:17  host: f143-062.opera-mini.net

    46, 47, 52: to typowe dla ORANGutanów :-)

  • 0

    74. ~lurimio  2008-10-08 23:14:58  host: chello089076082004.chello.pl

    A czy ktos wie czy ta promocja łączy sie z pakietem 1000 smsów, który został wprowadzony rok temu???

  • 0

    75. ~darcio  2008-10-09 04:06:25  host: nat-mi3.aster.pl

    siec play to jedna wielka sciema slaby zasieg 3g wlasny i w dodatku tak olewaja swoich klientow ze to szok zapomnij o jakis reklamacjach u nich czas jaki maja na wyjasnienie reklamacji to min 2 miesiace dlatego ja przeslem do najlepszej sieci jaka jest ERA

  • 0

    76. ~  2008-10-09 04:28:48  host: f96-035.opera-mini.net

    @75 stuknij sobie w glowe chlopie! Nie pamietasz jaki za przeproszeniem era miala zasieg jak powstala i jakie ceny?! Dla synkow postkomunistow i ubekow z emerytura 4000zl. Jeszcze nadejdzie dzien, ze Play pusci ta twoja ere z torbami, bo juz jakos duzo ta twoja era traci klientow.

  • 0

    77. ~  2008-10-09 08:28:23  host: unknown.carohosting.net

    coz za jezyk coz za elokwencja, po co takiego do szkoly wysylac, strata pieniedzy :)

  • 0

    78. ~  2008-10-09 08:34:15  host: unknown.carohosting.net

    Widocznie dla PANOW REDAKTOROW PLAYPOLIS jest wygodne publikowanie 'pewnych' komentarzy a mysle tu o tych z domeny opera.mini

  • 0

    79.  2008-10-09 09:10:18

    78, komentarze z 4:30 rano to dość trudny do okiełznania żywioł

  • 0

    80. ~  2008-10-09 10:13:57  host: public-gprs82069.centertel.pl

    Reklamacji nie ma co pisać, chociaż można sie powołać na to że na stronie są dwa regulaminy z zupełnie innym punktem 18. Zobaczcie sobie pkt 18 pod tym linkiem http://web.playmobile.pl/pl/play-karta/promocje/sms200/index.htm l OFICJALNA strona play i pod tym http://media.playmobile.pl/PressOffice/PressRelease.107858.po gdzie jest zupełnie inny. Dla operatora obowiązuje ten pierwszy

  • 0

    81. ~  2008-10-09 10:15:33  host: public-gprs82069.centertel.pl

    To kasuje wszytskie pakiety

  • 0

    82. ~INSPIRON  2008-10-09 10:54:14  host: apn-77-112-117-49.gprs.plus.pl

    A co z promocją “Telefony na deser”? Też jest już nieaktualna!? Najpierw 2 mix’y a teraz uszczęśliwienie na siłę. Ale by się wycwanili. Ja nie aktywowałem tego nowego pakietu. Sami mi aktywowali, a dodatkowo naciągnęli mnie ponownie na aktywacje “Minuty na deser”. Musiałem powłączać także inne opcje. To jest ***** skandal.

  • 0

    83. ~j  2008-10-09 11:45:47  host: staticline646.toya.net.pl

    @LuiN - czy Telepolis mógłby sprawdzić jak to jest z tym punktem 18 o którym mowa w @80 , ja aktywowałem 8 października rano i na stronie Play był regulamin w tej 2 wersji !!! Pozdrawiam .

  • 0

    84.  2008-10-09 12:45:37

    j, zapytanie wysłane, czekamy na odpowiedź.

  • 0

    85. ~Longman  2008-10-09 13:28:14  host: addl133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja powiem więcej - mnie bez mojej zgody przeniosło nanową play kartę! Skandal!!!

  • 0

    86. ~Agagat  2008-10-09 13:40:51  host: apn-77-115-170-212.gprs.plus.pl

    Teraz liczę że Orange na kartę zareaguje na tą promocję. Już raz tak było i podobnie jak w Play dawali darmowe SMS. Choć w Orange dalej są darmowe SMS-sy i to dla wszystkich zarejestrowanych na stronie Orange. Jedyna niedogodność to wysyłanie ich z internetu ale są darmowe i do wszystkich sieci. A jeszcze jedna różnica to, że ciągiem możesz napisać aż 5 sms a policzy ci jako 1 wysłany SMS.

  • 0

    87. ~Agagat  2008-10-09 13:42:50  host: apn-77-115-170-212.gprs.plus.pl

    Dodam tylko jeszcze że z Orange Multiboxa można wysyłac SMS nawet jak się ma zablokowane konto na rozmowy wychodzące.

  • 0

    88. ~i  2008-10-09 14:03:55  host: apn-77-112-117-49.gprs.plus.pl

    ~85: Play Karta, czy Nowa Play Karta, to ta sama stara dobra oferta. Natomiast Nowy Play na Kartę … a to już zupełnie inna bajka.

  • 0

    89.  2008-10-09 14:54:01

    j - jest i odpowiedź, zaktualizowałem wiadomość.

  • 0

    90. ~  2008-10-09 16:36:57  host: 77-253-93-165.adsl.inetia.pl

    kur*a czyli co? Bonus też zanika który dostaje się za doładowanie w starym play? Za 50zł dostawałem dodatkową premię 20zł, a po aktywowaniu tej promocji?!?!

  • 0

    91. ~:))  2008-10-09 17:19:13  host: chello089076161248.chello.pl

    kompletnie nic nie rozumiem z tą aktualizacją - ktoś przetłumaczy na polski?

  • 0

    92. ~mirekb  2008-10-09 19:02:30  host: apn-77-113-139-137.gprs.plus.pl

    @91 napisze ci tak:chca sie pozbyc za wszelka cene starej dobrej jednak taryfy dajac ochłapy rzedu 200smsow do wszystkich..licza ze kazdy aktywuje i skasują mu wszystkie bonusy.nic za darmo nie ma,pytanie co sie bardziej opłaci,a niejasnosci z regulaminem nie uwazam za przypadek..

  • 0

    93. ~j  2008-10-09 19:23:09  host: staticline646.toya.net.pl

    @LuiN - dziękuję za szybką reakcję , niestety ja też nie bardzo rozumiem "co autor miał na myśli" pisząc obowiązujący ostatecznie 18 punkt . Mam też starego Mixa (od 10.09.2007) i nie mogę aktywować Nowego Pakietu SMS 200 , a według punktu 1 tego regulaminu można również w Mixie ! Poza tym wszystkie regulaminy pakietów dla starej Play Karty mówią ,że : ... zmiana regulaminu ... nie wpłynie na prawa i obowiązki uprzednio nabyte przez użytkownika ... !!! Proszę o POMOC . Pozdrawiam - mocno zdegustowany użytkownik Play.

  • 0

    94.  2008-10-09 20:37:27

    No ciekawe, ciekawe. Ten punkt brzmi tak, jakby bonusa, czyli najfajniejszą rzecz w starej ofercie kasowali... Bo jak inaczej rozumieć pakiety kwotowe? Ech, jak to dobrze, że czytam regulaminy :-]

  • 0

    95. ~lee  2008-10-09 20:41:57  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    nikt niewspomniał o punkcie 11 ;)

  • 0

    96.  2008-10-09 20:44:10

    Taki sam pkt był w cenniku w zeszłym roku i można było wysyłać za darmoszkę także z roamingu plusowego, tak więc pudło! ;-)

  • 0

    97.  2008-10-09 20:44:33

    Nie w cenniku a regulaminie, mea culpa.

  • 0

    98.  2008-10-09 20:47:01

    Jak to dobrze, ze mam pakiet tych 1000 SMS/MMS za 10 złotych. Nie korci mnie chociaż do uruchamiania takich wynalazków.

  • 0

    99. ~pawel  2008-10-09 21:07:48  host: user-89-108-225-187.mobile.playmobile.pl

    To jest po prostu oszustwo!!! Podane są dwa regulaminy- nie wiadomo ile osob aktywuje biorac pod uwagę ten stary! I co?! Telefon na deser, Minuty na deser, 60 mninut do Play, Zbieraj minuty, 10 minut za 1zł! WSZYSTKO PRZEPADA?!

  • 0

    100.  2008-10-09 21:48:03

    "Pomroczność jasna" ich chyba dopadła z tym regulaminem!

  • 0

    101.  2008-10-10 08:07:09

    @99 mogbvlys przyblizyc 10minut za 1zl?

  • 0

    102. ~romi  2008-10-10 08:28:35  host: 212.244.117.130

    Więc aktywowanie tego pakietu przełącza nas do nowej taryfy ??? Czy tylko tracimy wszelkie bonusy w danej chwili ??

  • 0

    103. ~Friendly_X  2008-10-10 09:01:12  host: chello087207190123.chello.pl

    Juz sie wyjasnila sprawa tego regulaminu.. pomylka byla :)

  • 0

    104. ~mikrus  2008-10-10 09:50:07  host: apn-77-113-239-68.gprs.plus.pl

    romi: nie przelacza do nowej taryfy, pojawia sie dla starej play karty zmieniona nazwa taryfy playkarta=nowa play karta a nowy play na karte jest z nowa taryfa, druga sprawa trzeba ponownie wlaczyc zbieraj minuty, minuty na deser.

  • 0

    105. ~jarek  2008-10-10 10:34:01  host: abuv56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    play mix i mix play to inne oferty właśnie to wyjaśniłem u operatora.Promocja nie dotyczy play mix

  • 0

    106. ~AK  2008-10-10 11:02:26  host: merkury.jarsat.pl

    UWAGA Play robi zamieszanie zaczyna zmieniac Play Karta na Nowy Play karta dla osób które aktywowały "pakiet 200 smsów" w pierwszym dniu obowiazywania promocji. W moim przypadku zmieniono mi juz taryfe z Play Karta na Nowy Play Karta ale w zakładce usługi mam ofertę zbieraj minuty na starych zasadach czyli zebrane minuty mogę wykorzystac do wszystkich sieci a nie jak jest w Nowy Play na Karte tylko do Play i na nr stacjonarne! Dzwoniłem do BOIK *500 a konsultantka wypiera sie i wmawia ze regulamin "pakiet 200 sm" z punktem 18 obowiazywał od samego początku! Czy ktos z Was zapisał na kompie stary regulamin bez punktu 18 ?

  • 0

    107. ~AK  2008-10-10 11:04:34  host: merkury.jarsat.pl

    Jezeli ktos z Was posiada taki regulamin zapisany w PDFie o moze mi przesłac na des_ag(małpa)wp.plbęde bardzo wdzięczny.

  • 0

    108. ~Longman  2008-10-10 14:00:13  host: addi204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Proszę bardzo tu sa oba regulaminy - aby było pikantniej oba maja te sama nazwę, utworzoną na podstwie daty, choc macanie Acrobatem dowodzi, że nie zostały utworzone tego samego dnia. Czyli, pisząc wprost: dopisujemy 18 punkt, dajemy te samą nazwę i rżeniemy głupa. Notabene mnie konsultantka opowiadała takie same rzeczy co AK http://dl.getdropbox.com/u/12040/Regulamin%20Oferty%20Promocyjne j%20Nowy%20Pakiet%20SMS%20200_30092008pierwotna.pdf http://dl.getdropbox.com/u/12040/Regulamin_Oferty_Promocyjnej_No wy_Pakiet_SMS_200_30092008nowa.pdf

  • 0

    109. ~Longman  2008-10-10 14:02:03  host: addi204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Linki będę utrzymywać tak długo aż Play nie załatwi sprawy po dżentelmeńsku. Bo jak dotychczas to tłumaczenie jest żałosne...

  • 0

    110. ~:))  2008-10-10 14:46:19  host: chello089076161248.chello.pl

    a czy nie moglibyście tego głupka rzecznika albo prezesa PLAY przycisnąć, by odpowiedział prostymi TAK-NIE na pytania typu: czy aktywacja tej promocji oznacza zmianę taryf, utracenie innych promocji, itd... bo jak zwykle jeden wielki bajzel (management PLAY dobrze czułby się pewnie w USA, gdzie ostatnio sami porąbani cwaniacy dymają zwykłych ludzi)

  • 0

    111. ~  2008-10-10 15:18:42  host: unknown.carohosting.net

    ALE OSZUSTWO!

  • 0

    112. ~  2008-10-10 15:19:42  host: unknown.carohosting.net

    Redaktorzy Playpolis niech Wasi mentorzy odpowiedza jak wlasciwie z tym jest. Wplyncie jakos na nich!

  • 0

    113. ~ziomek13  2008-10-10 16:14:33  host: aclk251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    # AK 106: jaki jest sens bycia w bagnie zwanym "nowy play" ? masz pecha jesli jest prawdą to co piszesz,kup nowy sim w starej taryfie i olej ich

  • 0

    114.  2008-10-10 16:57:04

    Przestańcie w końcu siać ferment. Powtórzę to jeszcze raz, pierwsza taryfa w play to play karta(stara) z bonusami, po aktywacji pakietu 200sms zmienia się tylko nazwa na Nowa play karta ,ale wszystko jest po staremu,natomiast najnowsza oferta bez bonusow to jest Nowy play na kartę, czyli jak ktoś ma starą play kartę i aktywuje pakiet 200sms to będzie miał nazwę Nowa play karta, a nie Nowy play na kartę. W regulaminie nic nie jest napisane o tym że po aktywacji pakietu 200sms zmieni się taryfa na tą najnowszą czyli Nowy play na kartę(bez bonusów) i wszystko w tym temacie

  • 0

    115. ~j  2008-10-10 17:39:03  host: staticline646.toya.net.pl

    Proponuję zasypać UKE i Rzecznika Konsumentów skargami na te oszukańcze praktyki Play . Możemy również powiadomić wszelkie dostępne media - może to powstrzyma tą firmę przed totalnym lekceważeniem klientów ! Ja nie zamierzam im tego chamskiego zachowania puścić płazem ! Zrobili sobie bardzo złą reklamę (sabotaż ?)

  • 0

    116. ~AK  2008-10-10 19:39:57  host: merkury.jarsat.pl

    -> bolek2004 sam siejesz ferment. Prawda jest taka w chwili mojej aktywacji "Pakiet 200 sms" na stronie Playa był dostepny 27 punktowy regulamin bez tego spornego 18 punktu. W innym przypadku nie aktywowałbym tej usługi. Zmienili regulamin dodając punkt 18 wyłaczono mi bez mojej wiedzy wszystkie pakiety, w miedzy czasie miałem rozmowy z poza Play i bonus "zbieraj minuty" na zasadzie starej taryfy Play Karta - czyli minuty do wszystkich sieci przepadł. Po tym zorientowałem sie ze usługą jest wyłaczona dodatkowo zmieniono na drugi dzień na taryfę Nowy Play Karta. Zadzwoniłem do BOKu i konsultanci potwierdzają ze to nowa taryfa ( bez bonusów przy doładowaniach powyżej 50 zł )i wmawiają że akceptując regulamin "pakiet 200 sms" od samego poczatku był ów 18 punkt, czyli chcą z człowieka robić wariata - całe szczęscie że rozmowy z konsultantami są nagrywane więc jest w razie czego dowód do sprawy w sądzie ;) Pokaż mi zapis w regulaminie że aktywując "pakiet 200 sms" informujący iż ulega tylko zmiana nazwy z Play Karta na Nowy Play Karta to Ci uwierzę. Gdybym miał na koncie 3 zł, nikt by nie znał mojego numeru i nie miał właczonych promocyjnych pakietów minut oraz programu lojalnościowego "telefon na deser" to wyrzuciłbym tą karte i kupił Stary starter Play Karta to po pierwsze po drugie jeżeli akceptuje w danej chwili regulamin to obowiązuje mnie ten co akceptowałem a nie jakis zmieniony jak wmawia Marcin Gruszka. Napisałem do BOKu żeby wyjasnili mi szczególowo i właczyli wyłaczone pakiety, zwrócili utracone minuty które mogłem zebrac z pakietu "zbieraj minuty" itd. Zastanawiam się czy nie zgłosić sprawy do UKE I UOKIK gdyz dopisywanie punktów w regulaminie jest wykroczeniem, to tak samo jakbys brał kredyt na mieszkanie akceptujesz warunki a tu bank dopisuje Tobie że kredyt jest oprocentowany w 180 % i musisz wpłacić zaliczkę nie 10 % a np 80.

  • 0

    117. ~dfas  2008-10-10 19:47:57  host: 77-254-148-26.adsl.inetia.pl

    po pierwsze: NIE ZMIENIŁA SIE NIKOMU TARYFA NA NOWY PLAY NA KARTE!!! zmienila sie nazwa na NOwy play karta ale nadal macie stara taryfe! nadal macie bonusy przy doladowaniach itp. zakodujcie sobie to wreszcie ignoranci... a to ze wam wyłaczyli pakiety bo sobie przeczytaliscie zla wersje regulaminu to coż... napiszczie reklamacje powołując sie na pana Gruchę i wam zwrócą. i koniec w tym temacie

  • 0

    118. ~  2008-10-10 19:59:49  host: dvk163.internetdsl.tpnet.pl

    ja aktywowałem pakiet na starej taryfie i wszystko mam po staremu. oprócz bezplatnych smsów do wszystkich oczywiscie :)

  • 0

    119. ~AK  2008-10-10 20:07:26  host: merkury.jarsat.pl

    Dfas czy Ty pracujesz w Play? Napisałem jezeli akceptuje regulamin i warunki takie a nie inne w danej chwili to nie interesują mnie jakies pomyłki i zmiany w regulaminie po zaakceptowaniu! Dopisywanie punktów do regulaminów i wmawianie że tamten to była pomyłka itd jest wykroczeniem. Tak to kazdy co chwilę moze bez zmieniać reguły, regulaminy itd. mówic ze to co było to była pomyłka. Konsultanci wmawiaja i cały czas powołują się na punkt 18 - który mnie nie interesuje - ja takiego regulaminu nie akceptowałem i pewnie wielu innych uzytkowników. Oczekuję rzetelnego wyjasnienia od Play oraz zwrotu utraconych bonusów itd w ramach zamieszania inaczej nie popuszczę - w razie czego UOKiK i UKE zostana poinformowane o tym "cyrku na kwadratowych kółeczkach".

  • 0

    120. ~dfas  2008-10-10 20:19:20  host: 77-254-148-26.adsl.inetia.pl

    AK Przecież napisałem w swoim poście mądrą radę: napisz reklamacje. Powołaj sie na wypowiedz rzecznika ze czytales inna wersje regulaminu i teoretycznie ci powinni zwrócić to co utraciłeś (pakiety minut itp). Więc jaki jescze problem widzisz, skoro się przyznali do błedu i powiedzieli ze zwróca tym ktorzy napiszą reklamacje?? Nie wiem jakie ma dla ciebie znaczenie gdzie pracuje ale skoro pytasz to powiem że nie w play.

  • 0

    121. ~mirekb  2008-10-10 21:20:42  host: apn-77-112-243-131.gprs.plus.pl

    korzystajac z okazji ze jesze nie pisalem reklamacji do p4:zakupilem dzis starter za 9pln(te co rozdawali w grudniu hurtowo) z taryfa playkarta,co potwierdza komunikat *102# gdzie oznajamiaja ze min sa do wszystkich.pomyslalem ok.zalogowalem sie na playmobile.pl nazwa taryfy playkarta.wylogowalem sie.wlaczylem pakiet 200sms.zalogowalem sie ponownie..dlugo to trwalo(dziwne?)az w koncu poszlo.nazwa taryfy nowa play karta.po najechaniu kursorem na link taryfa odsyla mnie do cennika.a tu stare,jednak dobre warunki.1za2 do wszystkich,bonus 20 do 50 itp..sms 200 faktycznie jak wlaczylem kolo13 jeszcze nie chodza(plus w regulaminach mixplus4 tez zaczal to stosowac tj aktywka w nocy de facto ale regulaminowo 24h,uwazam to za wazne bo na mixplus 3 schodzilo do5min,zazwyczaj)co ciekawe podobno nagminne jest ze nie przychodzi sms ze pakiet 200sms zostal aktywowany..na5 starterach z grudnia nieprzyszedl zaden sms o aktywacji(ale po2-3 h pakiet byl aktywny,na playmobile go pokazywalo) w tym wypadku mamy pole dopopisu do reklamacji w wypadku gdy nie przyszedl,mimo ze *109# mozemy to sprawdzic.ciekawe czy to będą uwzględniac..dlaczego kupilem play??wobec niekorzystnych zmian na rynku postanowilem ze moze jednak ze 2 simy starej playkaty mozna co jakis czas doladowac bo jednak 143 min DO WSZYSTKICH za 50pln na 3 miesiace to jednak duzo,jak sie srednio moge miescic po50min miesiecznie..

  • 0

    122. ~AK  2008-10-10 22:18:33  host: merkury.jarsat.pl

    Dfas - nie martw się juz napisałem dawno szczegółowa reklamację do której załaczyłem jako załacznik regulamin który akceptowałem. Domyslam się że moja sprawa zostanie pozytywnie rozpatrzona ale ja nigdy nie patrzę egoistycznie, dlatego oczekuję od Play oficjalnej odpowiedzi i przywrócenia wszystkim starych zasad przeciez jest grupa ludzi, którzy zorientuja sie dopiero po czasie jak zostali zrobieni w "balonowego playa". Dziwne jakos nie mogę doszukać regulaminu i cennika dla oferty - taryfy którą nam właczono Nowy Play Karta. Czyżby Play jutro lub na dniach wkleił nowe zasady? Widac że play nie wie jak wybrnąć z tego zamieszania. Mam nadzieję że telepolis i inne serwisy telekomunikacyjne właczą sie w akcje szczegółowego sprostowania zamieszania dla wszystkich - przeciez to chore aby kazdy indywidualnie zgłazał ten sam problem - wiadomo playowi na rękę a nóz 30 % uzytkowników sie nie zorientuje.

  • 0

    123. ~AK  2008-10-10 22:34:52  host: merkury.jarsat.pl

    Na stronie operatora nie mogę doszukac się cennika i regulaminu oferty Nowy Play Karta. Skoro zmieniono taryfę lub jej nazwę to automatycznie powinien byc dostępny regulamin i cennik dla tej taryfy? Czy jest to wg Play Karta czy Nowy Play na Kartę? Czyzby kolejna pomyłka się szykuje ze strony Play?

  • 0

    124. ~dfas  2008-10-10 22:41:07  host: 77-254-148-26.adsl.inetia.pl

    taryfę która wam właczono "nowy play karta" włączano już w grudniu 2007 gdy ludzie aktywowali stary pakiet 200 sms. Nie różni się absolutnie niczym od "play karty" bo to słówko "nowy" oznacza ze masz aktywny 200 sms i tyle. więc to nie tu jest problem bo nazwa naprawde nie ma żadnego znaczenia, Jak bufet w klubie go-go. A co do punktu 18 regulaminu to faktycznie nie było to uczciwe posunięcie ze strony Play ale liczę że jakoś rozwiążą tą sprawę korzystnie dla klientów

  • 0

    125. ~AK  2008-10-10 22:51:03  host: merkury.jarsat.pl

    Dfas - niby niczym się nie rózni przez dodanie ale no własnie "ale" dodanie jednego słowa zmienia wiele - juz w Polsce przerabialiśmy jedna aferę przez dodanie "lub czasopisma". W razie jakis innych problemów technicznych, które mogą sie pojawic odwoływać się będziesz do jakiego regulaminu i cennika do tego gdzie napisane jest wyraźnie Play Karta? Jezeli nie widzisz róznicy mieczy słowem Nowy Play Karta a Play Karta to wspólczuje.

  • 0

    126. ~AK  2008-10-10 23:05:29  host: merkury.jarsat.pl

    UWAGA kolejny przekręt ze strony PLAY TELEFON na DESER Na oficjalnej stronie play w zakładce Regulaminy Promocji Play w dziale REGULAMINY ARCHIWALNE pojawił sie regulamin Telefon na deser jako juz nie ważny od dnia 9.10.2008 r. http://web.playmobile.pl/pl/pomoc/dokumenty/regulaminy-promocji- Play/

  • 0

    127. ~zyx  2008-10-11 07:42:31  host: adcj199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    AK, niestety masz rację. Play bardzo nieładnie pogrywa. W sumie gdyby powiedzieli "me culpa, ci którzy aktywowali pakiet 200 SMS zatrzymują pakiety" to byłoby OK. A robienie z wszystkich idiotów i wciskanie kitu o pomyłce jest po prostu żenujące. Mimo że nie aktywowałem (jeszcze) 200SMS i wiem, że pakiety mi przepadną (nie mam nic przeciwko temu jeśli jest to w regulaminie) to solidaryzuję sią z tobą. A na zmianę taryfy i opowiadanie "to przecież to samo" szkoda słów - każda taka zmiana powinna wymagać wiedzy i zgody klienta. Play po prostu oszukuje klientów i jeszcze wpiera że wszystko jest cacy.

  • 0

    128. ~zyx  2008-10-11 08:00:34  host: adcj199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ponieważ niektóre downloadery mają kłopoty z linkami Longmana, to ja pozwoliłem sobie uploadować oba regulaminy tu: http://senduit.com/f8e127 (będzie trwał tydzień). Później postaram się wrzucić na "bardziej trwały serwer".

  • 0

    129. ~zyx  2008-10-11 08:04:34  host: adcj199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A tu te same pliki na RapidShare http://rapidshare.com/files/152874156/regulaminy.zip.html

  • 0

    130. ~frffgmierjner  2008-10-11 08:30:32  host: ehj32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wszystko co "nowe" w Play jest do d. Kombinują ponieważ nie mają kasy aby sponsorować Play Na Kartę. Powód? Zapewne darmowe minuty do wszystkich sieci za połączenia przychodzące. Sam korzystam z taryfy Play Na Kartę i nie ma mowy abym zmienił tę taryfę na coś innego, oczywiście głównie korzystam ze zbierania minut do wszystkich sieci ponieważ sporo na tym oszczędzam. Rzecz jasna Play już dawno ocknął się że koszty utrzymania takich taryf są za drogie dlatego już dawno zdjęli te startery ze sprzedaży. Jednak pewnie nie dało to dużego rezultatu tak więc wymyślili jakąś śmieszną promocję aktywacja której powoduje anulowanie usługi zbieraj minuty do wszystkich sieci. Pewnie celowo zrobili niedopisanie w regulaminie aby naciągnąć na to jak największą liczbę osób i zyskać na tym zejście z kosztów. Rzecz ciekawa kiedy się zalogowałem do Play zauważyłem że jest tam napisane że mam taryfę Nowy Play Na Kartę co oczywiście nie jest prawdą, gdyż Nowy Play Na Kartę nie posiada usługi zbierania minut do wszystkich sieci. Być może przestawiło się to wówczas gdy aktywowałem stary pakiet smsów. Tak czy inaczej zbieranie minut do wszystkich sieci pozostało i to jest główny powód dla którego trzymam Play Na Kartę. Chyba że wymyślą coś lepszego ale chyba żaden inny operator nie oferuje takiej usługi.

  • 0

    131. ~frffgmierjner  2008-10-11 08:55:39  host: ehj32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jednak jest tam napisane Nowa Play Karta :)

  • 0

    132. ~AK  2008-10-11 12:30:16  host: merkury.jarsat.pl

    Otrzymałem juz pierwszą odpowiedz pisemna na moje zgłoszenie - oczywiscie w odpowiedzi Play powołuje sie na sprony punkt 18 ze go zaakceptowałem. Widać że w uparte i nie chce w dalszym ciągu przyznać sie do błędu. Konsultanci nie potrafią przeczytać regulaminu i cennika dla właczonej nam taryfy Nowa Play Karta. Nie lubię jak robi się mnie w "balona" oj...będzie się działo ;]

  • 0

    133.  2008-10-11 12:37:54

    Co do pakietów to mogli powyłączać ale taryfy na tą najnowszą nie zmienili nikomu napewno przez aktywacje pakietu 200sms,ja aktywowałem pakiet 200sms w grudniu 2007 roku i wtedy nie było nawet tej najnowszej taryfy (nowy play na kartę) a zmieniła mi się tylko nazwa na nowa play karta. PLAY KARTA- stary play z bonusami i minutami do wszystkich,bez pakietu 200sms NOWA PLAY KARTA- stary play z bonusami i minutami do wszystkich z AKTYWNYM PAKIETEM 200SMS NOWY PLAY NA KARTĘ- najnowsza taryfa bez bonusów , z minutami tylko do play zacznijcie wreszcie rozróżniać te 3 pojęcia to nie będzie problemu

  • 0

    134. ~AK  2008-10-11 13:17:32  host: merkury.jarsat.pl

    Bolek2004 - napisałem wyraznie - prosze Cię na jakiej podstawie mam wierzyć ze Nowa Play Karta to Play Karta - to po pierwsze - nie ma regulaminu i zapisu ze to to samo! Po drugie Konsultanci potwierdzaja ze automatycznie włacza się nowa taryfę i powołuja sie na punkt 18.

  • 0

    135. ~dfas  2008-10-11 13:19:58  host: 77-254-144-73.adsl.inetia.pl

    Właśnie zacznijcie rozróżniać te taryfy a co do wypowiedzi AK: o ile w kwestii skasowania pakietów masz racje i powinnies o to walczyc (napisałes w reklamacji ze odwołujesz sie do wypowiedzi Gruchy?) o tyle w kwestii dodania słowa "nowy" do nazwy taryfy to robisz z igły widły bo to już było rok temu i nikt nie płakał bo to nic nie zmienia

  • 0

    136. ~mobilek  2008-10-11 13:25:55  host: inet20909ng-0.eranet.pl

    133. dzieki za wyjasnienie, przy aktywacji zmienia sie wylacznie nazwa taryfy i trzeba tylko zgodnie z pt.18 aktywowac ponownie uslugi.

  • 0

    137.  2008-10-11 13:39:58

    do AK (134), że nie ma zapisu to wiem i to jest błąd playa ale ja aktywowałem ten pakiet 200sms w grudniu 2007 roku i też mi się nazwa zmieniła na Nowa Play Karta a wtedy nie było jeszcze nawet tej najnowszej taryfy Nowy Play na Kartę,i mam dalej bonusy i minuty do wszystkich sieci,konsultanci wprowadzają w błąd bo sami tego nie rozrózniają, pakiety wyłączają się tylko tym którzy nie mieli wcześniej aktywowanego tego pakietu (nazwa Play Karta) i zmienia się nazwa na Nowa Play Karta.Jeśli ktoś miał wcześniej aktywowane 200sms to ma nazwę Nowa Play Karta tak jak ja i żadne pakiety nie są dezaktywowane.

  • 0

    138.  2008-10-11 13:41:32

    W sprawie kasacji minut oraz regulaminu to przysłowiowy cios "poniżej pasa" ze strony Play w stosunku do użytkowników. Natomiast sama nazwa to nieporozumienie, ponieważ jak słusznie zauważyli moi Przedmówcy Nowy Play na Kartę to nic innego jak stara Play Karta.

  • 0

    139.  2008-10-11 13:45:12

    danieluk mylisz się, Nowy Play na Kartę to ta najnowsza taryfa bez bonusów a nie stary play

  • 0

    140.  2008-10-11 14:41:54

    139. bolek2004 - Rzeczywiście.Dzięki za czujność klasową.Inna sprawa to to, że te nazwy są zbyt podobne.Może celowo?

  • 0

    141. ~mirekb  2008-10-11 15:57:52  host: apn-77-115-77-121.gprs.plus.pl

    lubie prawne niuanse ale te pogrywki p4 mnie jednak zdenerwowały..@139,na 100 jestes pewnien??tzn czy majac nowy play na karte doladowales 50 i nie dostales 20??jesli nie,prosze nie wprowadzaj w bład.mi dzis przyszedl sms po aktywacji pakietu"10pln za 5pln"(do 31.12.2008 wazny) o tresci:"stan twojego konta to 4pln.Doladuj konto na doladowania.playmobile.pl,zyskasz nawet 150pln zl ekstra" z numeru +100..twierdze wiec uparcie ze bonus jest dodawany,dlatego ze ten sms jest potwierdzeniem ze bonus jest w nowy play na karte(tzn.taryfa playkarta po aktywacji 200sms).slowo klucz z smsa to NAWET 150pln,wiec moze ktos zaladuje 50 i powie jak w koncu jest bonus 20 czy nie??oczywiscie sms bedzie podstawą ewentualnej reklamacji.pozdrawiam wszystkich plaowiczow bez problemów.są tacy obecnie??

  • 0

    142. ~dfas  2008-10-11 16:20:21  host: 77-254-144-84.adsl.inetia.pl

    tak są. Mi wszystko chula bo mam stary pakiet ktory sie przedłużył, pozdrawiam. dalej mylicie nazwy, patrzeć na @133 i się uczyć ;] eh nie wiem po co jest zamotane z tymi nazwami ale chyba tylko garstka ludzi na swiecie to rozróżnia ;P

  • 0

    143.  2008-10-11 16:35:57

    *141, Ty nie wprowadzaj zamętu, przeczytaj ze zrozumieniem moje wcześniejsze posty 133 i 137 to może ci się coś w głowie przejaśni

  • 0

    144. ~mirekb  2008-10-11 17:30:13  host: apn-77-112-12-178.gprs.plus.pl

    @143 nie wprowadzam zamętu a zadalem tylko konkretne pytanie i uzyskalem odpowiedz od 142.wszystko jasne

  • 0

    145. ~INSPIRON  2008-10-11 21:38:40  host: apn-77-115-46-203.gprs.plus.pl

    ~126 AK: Spokojnie, zmienili regulamin, ponieważ oferty Playfon i Play Mix już nie oferują, a do zakupu fona potrzebny jest cennik telefonów w aktualnej ofercie mix. http://web.playmobile.pl/resources/pdf/Regulamin_Oferty_Promocyj nej_Telefony_na_Deser_Obowiazuje_od_10_10_2008.pdf

  • 0

    146. ~Mugen  2008-10-11 23:02:39  host: aarg187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "...uprawniony jest do zakupu telefonu multimedialnego po cenie określonej w Cenniku Telefonów w Ofercie Mega Mix i Mini Mix w Play (dla Umowy na 24 miesiące), obowiązującego w dniu zakupu telefonu" ciekawe bo ceny w Mega Mix i Mini Mix różnią się w przypadku umowy na 24 miesiące :/

  • 0

    147. ~j  2008-10-11 23:15:04  host: staticline646.toya.net.pl

    Play próbuje metodami niezgodnymi z prawem i dobrymi obyczajami handlowymi "wykręcić się" z premii przy dużych kwotach doładowań i usługi Zbieraj Minuty ( do innych sieci ). Jest to ewidentne oszustwo i odpowiednie instytucje państwowe powinny zająć się tą sprawą "z urzędu" !!!

  • 0

    148. ~AK  2008-10-12 09:01:32  host: merkury.jarsat.pl

    Jak spokojnie? Moment znowu zmiana regulaminu? Play nie wie teraz jak wybrnąc z tego wszystkiego! Ludzie zrozumcie jeżeli cos w danym dniu akceptujecie - umowę, regulamin itd to ta was obowiazuje a nie zmieniona chyba ze obie strony wyrażaja na zmiane zgodę. Tak jak już ktoś zauważył cena danego modelu przy umowie na 24 miesiące maga i mini jest zupełnie inna - kolejne zamieszanie!

  • 0

    149. ~INSPIRON  2008-10-12 12:20:49  host: apn-77-114-100-16.gprs.plus.pl

    Także widzę jak Play'owi nie na rękę jest z tą promocją. Kombinuje, kombinuje jak tylko może. Wiadomo, że Klient, który skorzysta z tej promocji wybierze telefon z cennika Mega Mix /24 m-ce/. Proste. Oferta korzystniejsza. Ceny telefonów nie są za wspaniałe. Drożyzna! Fajnie wycieli z regulaminu: z cennika obowiązującego od 15.12.2008 do 15.01.2009r. Tak często zmieniają te cenniki, że nie byłoby to możliwe. Także co jak co ale zostaje zakupić telefon po cenie obowiązującej w danym dniu.

  • 0

    150. ~INSPIRON  2008-10-12 12:33:09  host: apn-77-114-100-16.gprs.plus.pl

    Ponieważ 15.12.br. będzie środkiem szalonej gorączki zakupowej, to twierdzę, że będzie to też i najlepsza okazja kupić fona. Byle do 24.12.br. Największe dostawy, dobrze zaopatrzone punkty handlowe play'ki, być może i będą fajne promocje cenowe na fony dla lubiących deserek. Wkońcu, ten cennik jest i dla innych Klientów, którzy zechcą wybrać tę ofertę, a jakoś muszą nałowić/przekonać interesanta. Tego wszystkiego wam jak i sobie serdecznie życzę.

  • 0

    151.  2008-10-12 12:40:10

    ~j - z urzędu to ię karnymi sprawami majązajmowąć ;-) cywilne to insza inszość.

  • 0

    152.  2008-10-12 12:40:34

    Chociaż też nie wszystkimi karnymi ;-)

  • 0

    153. ~AK  2008-10-12 13:11:18  host: merkury.jarsat.pl

    Osobiście czekam na odpowiedż ze strony play na moją reklamacje oraz odpowiedzi na moje pytania. Czuję ze Play wszystkich ma zamiar wykiwac.

  • 0

    154. ~mirekb  2008-10-12 15:42:42  host: apn-77-114-185-4.gprs.plus.pl

    regulamin i cennik to podstawa,nastepnie warunki ofert promocyjnych..mam juz niemale archiwum jesli chodzi o p4..za to u 3 tylko era trzma na www wszystkie archiwalne reulaminy/cenniki i wiekszosc ofert promocyjnych.za to polkomtel i ptk centertel maja tyle ile im sie podoba czyli mało..w plusie chodza wszystkie pdf,ale niewiele tego jest,za to w orange wiekszosc arciwalnych pdf juz nie,to najorszy z opow pod tym wzgledem.FT wie ze to zodne z prawem ale im mniej klient wie tym lepiej..najbardziej bezczelne zachowanie.play z tymi wybrykami to leszczyk w porownaniu do FT

  • 0

    155. ~ghost  2008-10-14 20:58:28  host: aasu4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tez mi sie nie podoba ta ciagla zminana cennikow w play, i swojego mixa nie zmienie 5 pln 500 sms. Ciaglasc ofert w plusie to dla mnie zaleta.

  • 0

    156. ~gowno  2008-10-15 12:15:16  host: czb68.internetdsl.tpnet.pl

    play schodzi na psy! a w zasadzie juz dawno zszedl... starzy klienci stracą wszystko jesli aktywują pakiet.. żałosne! to chyba oni powinni miec najwiecej przywilejów za to że jako jedniz pierwszych wybrali playa. wstydżcie sie

  • 0

    157. ~AK  2008-10-15 13:27:58  host: merkury.jarsat.pl

    Dzisiaj dzwonili do mnie z PLAY w sprawie wytłumaczenia nowego regulaminu na deser - obowiazuja ceny tak jak w regulaminie jest napisane :/ mało tego twierdza ze wszystko z tym regulaminem jest ok :D ... zobaczymy co dalej wymysla - czekam na odpowiedzi na kolejne moje zgłoszenia w tym najwazniejszego dot. regulaminu pakiet 200 sms.

  • 0

    158. ~RastaMan  2008-10-15 16:25:53  host: inet20909nc-0.eranet.pl

    nie jest az tak zle.. Przecież nigdy nie będzie idealnie.. Coś za coś ;)

  • 0

    159. ~Tyler  2008-10-15 18:46:12  host: adcf110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No.. rzecznik wyjasnil, ze niczego sie nie traci przy aktywacji tego pakietu.. http://ludzie.playmobile.pl/partner/11/entry/141317/200+SMS%C3%B 3w+-+fakty+i+mity.html

  • 0

    160. ~AK  2008-10-15 20:21:10  host: merkury.jarsat.pl

    PLAY robi zamieszanie i nie wiedział jak z tego wybrnąć wiec musieli sie przyznać do błędu :)

  • 0

    161. ~:))  2008-10-21 11:02:39  host: chello089076161248.chello.pl

    właśnie dostałem sms od PLAY - piszą, ze promocja zostanie przedłużona (w domyśle automatycznie) do końca 2009 - wystarczy utrzymać ważność konta na wychodzące - ANI SŁOWA, że muszę coś ponownie aktywować!

  • 0

    162. ~jaUJU  2008-12-24 11:29:43  host: 77-254-141-105.adsl.inetia.pl

    Nie lubie play...

  • 0

    163. ~Kamil  2008-12-28 19:57:20  host: euq222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jutro pogadamy nie mam innych mam ciebie tylko ciebie nie naskakuje calus nie pisz mi tak ze bylem cala noc z jakas i ze wogole nie pisz bo kocham ciebie ;**podokuczam c itez troche :) tak mnei rozpalials wczoraj ze mialem ochote na sex a mowials ze mam nie rozrabiac

  • 0

    164. ~artur  2009-09-08 21:33:42  host: ip-79-175-220-157.cable.smsnet.pl

    a ja mam taki problem... stary artykul ale moze ktos przeczyta... mam mini mix z playa i miały być do konca 2009 roku darmowe 200 sms'ow ale juz od sierpnia ich nie dostaje;/ pokazuje ze mam 0 smsow, co teraz zrobic? czy promocja sie skonczyla?< ale gdy miala trwac do konca roku> wiadomo komus cos na ten temat?

Dodaj swoją opinię