Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Wraca wakacyjny pakiet Orange 6 GB za 6 zł

[Aktualizacja] Wraca wakacyjny pakiet Orange 6 GB za 6 zł

WitekT 8 Lipca 2014 11:54 Aktualizacja: 8 Lipca 2014 12:17

39 3

W te wakacje, tak jak poprzednie, Orange wprowadza nowy pakiet transmisji danych dla użytkowników prepaid. 6 GB ważne 60 dni kosztuje tylko 6 zł.



Z pakietu można korzystać w taryfach: Orange Yes, Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go. Aby go aktywować wystarczy, że wysłać SMS-a o treści INTERNET pod numer 570 (koszt zgodny z taryfą). Pakiet jest dostępny w wersji jednorazowej, można kupić jego dowolną ilość, nie wyklucza się z innymi promocjami w Orange na kartę, w tym z innymi pakietami internetowymi. Oferta będzie dostępna do 31. sierpnia.




[Aktualizacja 12:17] Pakiet ważny jest 60 dni, a nie 30, jak napisaliśmy poprzednio.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 315
  • 0

    297. ~Gonzales  2014-07-23 17:57:11  host: 89-71-46-234.dynamic.chello.pl

    Nie żebym się czepiał o szczegóły, ale ten pakiet daje 6000MB, a nie 6GB.
    W Orangu pracują albo oszukiści, albo niedouczniki.

  • 0

    298.  2014-07-23 21:26:36

    297 - to się dobrze sprzedaje dobre hasło reklamowe same szóstki i zera, 5,86GB gorzej brzmi.

  • 0

    299.  2014-08-01 13:24:10

    Jeżeli jesteś na wczasach a w zasięgu masz jakiegoś lokalnego dostawce to śmiało się aktywuj u lokalnego.
    Żadnych limitów, prędkości do 100 Mb, listę spawdzonych dostawców znajdziesz na http://tlp.is/3bk ja akurat spędzam urlop w Polanicy i korzystam z prepaidu http://tlp.is/3bl

  • 0

    300. ~kriss  2014-08-09 13:18:31  host: blaster.blast.pl

    witam pierwszy raz korzystam z internetu w telefonie wiec prosze o wyrozumiałosc : ) a wiec mam problem sciagnołem ten własnie pakiet i nie moge surfowac po internecie :( dalej brak połaczenia .. pomozecie ?

  • 0

    301. ~kriss  2014-08-09 13:23:56  host: blaster.blast.pl

    jeszcze dodam iz mam telefon typu dual sim na jednej karcie mam orange yes i na drugiej orange one która posiada ten własnie pakiet ..z góry dzieki

  • 0

    302.  2014-08-09 13:28:34

    A w instrukcji telefonu co piszą o obsłudze slotów kart sim?

  • 0

    303.  2014-08-09 13:32:57

    Bo moja Nokia C2-00 np. nie obsługuje internetu z karty w drugim slocie ;-)

  • 0

    304. ~zol82  2014-08-10 12:18:49  host: user-94-254-199-172.play-internet.pl

    Czy ten pakiet działa również w zasięgu LTE?

  • 0

    305. ~gość  2014-08-21 03:45:01  host: public-gprs515030.centertel.pl

    Te wakacyjne pakiety za 6 zł są ok. Ale zacinają się i nie tylko przy zmianie taryfy z lub na orange yes.

  • 0

    306. ~  2014-08-24 16:17:00  host: dxl119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy jak dokupię sobie dokładnie 31 sierpnia b.r. jeden lub wielokrotność pakietu 6 GB to będą one ważne kolejne 60 dni, czy tylko 1 dzień?

  • 0

    307. ~Calm7  2014-08-24 16:27:58  host: n05-07-07.opera-mini.net

    306). Tak, będzie ważny kolejne 60 dni.

  • 0

    308. ~sd  2014-08-27 23:03:45  host: public-gprs515073.centertel.pl

    Mam pytanie czy jakbym chcial 12 GB to moge na jednej karcie zakupic dwa pakiety? Czy nie da sie tak i musze miec dwie karty i z kazdej wlaczyc po te 6 GB. Z gory dziekuje.

  • 0

    309. ~Calm7  2014-08-27 23:32:35  host: n05-07-07.opera-mini.net

    Tak, 12GB na jednek karcie.

  • 0

    310. ~Do Calm7 309  2014-08-28 10:29:31  host: public-gprs516861.centertel.pl

    Dziekuje za Expressowa odpowiedz.

  • 0

    311. ~  2014-08-30 09:58:25  host: elp195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Potwierdza, aktywowałem drugi raz pakiet wakacyjny. Termin ważności pakietu niemal do końca października. Promocja Konto Ważne Rok również działa, ważność została przedłużona.

    Czy można jakoś przedłużać pakiet wakacyjny? Może batonem Lion lub chipsami?

  • 0

    312. ~Calm7  2014-08-30 10:08:52  host: n05-07-07.opera-mini.net

    311). Nie. * PS. Jest inna, znikoma szansa, płatna , ale o tym dowiecie się po 1-ym września.

  • -1

    313. ~  2014-09-02 23:46:26  host: host-176-221-121-183.dynamic.mm.pl

    Menedżerstwo Orange to banda oszustów.
    Pakiet kosztuje 6 zł, czyli o 1 zł więcej niż minimalne doładowanie. Kolejny nominał doładowania to 10 zł, czyli faktycznie pustą kartę musisz doładować na 10 zł. Ergo pakiet 6 GB kosztuje nie 6 zł tylko 10 zł - z punktu widzenia kogoś, kto chce oszczędzać, to duża różnica.

  • 1

    314. ~Jezus  2014-09-18 15:03:11  host: stanlab.standard.lublin.pl

    @313 a kto ci broni wykorzystać te pozostałe 4 PLN na inne zbożne cele?

  • 0

    315. ~ddd  2015-01-10 06:54:58  host: public-gprs515201.centertel.pl

    To jest pakiet 100megabajtow a nie 6GB oni oszukali to bo ja juz ten kod mam ze 3 lata juz

  • 0

    316.  2015-08-12 13:29:31

    pakiet 6gb w 2015r. włacza się bezpłatnie kodem *110*77#, może warto to dopisać w newsie bo w podlinkowanym regulaminie orange nie podało tego kodu.

Dodaj swoją opinię