Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Większy limit danych w Blueconnect

[Aktualizacja] Większy limit danych w Blueconnect

sirmark 20 Października 2008 11:23

0 0
Era w ofercie bezprzewodowego Internetu BlueConnect podnosi limit górnej granicy ilości przesłanych danych. Zmiana dotyczy najmniejszego pakietu.

Od 20. października limit został podniesiony z 0,5 GB do 1 GB przesłanych danych w ofercie dla klienta biznesowego w ofercie Blueconnect 39.

Dodatkowo w promocjach pojawił się nowy modem Huawei E160.

Zobacz: regulamin "blueconnect 39"


Aktualizacja
Od 22. października limit danych zostanie podniesiony także w ofercie dla klientów indywidualnych. W opcji blueconnect 49 limit wyniesie 1 GB. Promocja "dwa razy więcej" obowiązywać będzie na cały okres trwania umowy.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 60
  • 0

    41. ~mixxo  2008-10-21 11:37:47  host: user-89-108-246-83.mobile.playmobile.pl

    mozliwe ze play moze zmienic zasady gdy poszerzy swoj zasieg - ale np ten kto zlapal umowe 45 zeta - 10 gb - 12 miesiecy - chyba raczej nie straci swoich przywilejow - to jak widac tez jest metoda nalapania klientow :)

  • 0

    42. ~wer  2008-10-21 11:48:33  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    niezależnie od pobudek, powstała najtańsza oferta z "3" (playa zasięg wciąż za mały), zwłaszcza dobra w biznesie po odliczeniu VAT. modemy też tańsze niż choćby w Orange

  • 0

    43. ~katsch  2008-10-21 13:05:13  host: 193.201.36.36

    a play ma 5Gb za 45 złotych. i to bez promocji!

  • 0

    44. ~  2008-10-21 13:17:26  host: f96-041.opera-mini.net

    Tzn bez modemu dają 10 gb

  • 0

    45. ~wer  2008-10-21 13:28:32  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    @ 43- ale jak wiele osób słusznie zauważa, Play ma mały zasięg. zatem tylko dla wybranych, i praktycznie tylko do używania w zakresie własnego miasta, bo wyjazd do innej części kraju może byż powodem rozczarowania :)

  • 0

    46.  2008-10-21 13:57:50

    mam play online i limit 5gb ledwo starcza

  • 0

    47. ~---  2008-10-21 16:13:28  host: 77-253-3-219.adsl.inetia.pl

    wer, a kto za granica uzywa czegos oprocz hotspotow wifi?!

  • 0

    48. ~zakaru  2008-10-21 16:41:52  host: 85.219.135.49

    play dla abonentow ktorzy maja tel. w sieci ma internet za 45 ziko 10GB a dla nowych uzytkownikow 5GB za 45 ziko... i pomyslcie sami co teraz najbardziej sie oplaca ;> ;]

  • 0

    49. ~  2008-10-21 20:33:36  host: chello089077180207.chello.pl

    46 ale pomyśl czy by Ci starczał w plusie :) to już nie wina operatora no chyba że pisałes że inni operatorzy u Ciebie nie mają szans

  • 0

    50. ~obserwator media2  2008-10-22 11:50:25  host: duu146.internetdsl.tpnet.pl

    no ale teraz play ma za 45 zl 5 gb

  • 0

    51.  2008-10-23 12:53:34

    Zawsze to krok naprzód, zwiekszony limit do 1GB wyglada znacznie korzystniej od 500mb oferowanego poprzednio, mimo że nie jest to rewolucja na miarę transferów w sieci playa.

  • 0

    52. ~wer  2008-10-26 10:28:34  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    @ 47 - napisałem o innej części kraju, a nie wyjeździe zagranicznym. Wyjazd służbowy/ rodzinny/urlopowy - okazje, kiedy czasami trzeba być "pod netem". Jedziesz na drugi koniec kraju, albo nawet 100 km od miejsca zamieszkania i nie wiesz, czy będzie zasięg. a szansę na to statystycznie małe - i to jest problem oraz ograniczenie oferty Play

  • 0

    53. ~hh  2008-10-26 16:27:45  host: w3cache.cn.net.pl

    o kur** zebym wiedzial wczesniej od razu bral bym ere a tak sie w kopalem do plusa na dwa lata i mam jeszcze problemy z zasiegiem

  • 0

    54. ~mirekb  2008-10-26 17:36:18  host: apn-77-113-43-27.gprs.plus.pl

    szkoda ze czestotliwosci wimax zabrała era i nic nimi nie robi,p4(netia) z resztą tez..mam nadzieje ze uke z obecnym czy innym prezesem cos z tym zrobi..wiem ze trzeba zarabiac na transmisji danych krocie co robi cala3 ale czemu tak wolno rozwijają 3g??na wsi rozumiem edge musi wystarczyc,tam nie ma duzego ruchu ale czemu w miejscach naprawde rozwinietych idzie to jak krew z nosa??nawet w plusie są ostatnio duze problemy z transmisja danych,nie bylo tak wczesniej:play,mvno robią swoje..zblizymy sie w 2010 do rzeczywistej penetracji okolo100%,wtedy moze sie okazac ze brak inwestycji sie zemsci na 3..z wynikow ilosci bts/node b najbardziej dynamiczny jest p4 ale najwiecej ma plus 2500 node b 3g/hsdpa i 40% populacji..cala 4 wie ze musza sie podzielic tortem i na dluzsza mete nie bedą konkurowac,tylko w wąskim zakresie sie dogadają gdzie kto postawi 3g.zapraszam w świetokrzyskie władze ptc niech zobaczą jakosc dzialania bezprzewodowego internetu,moze to by choc troche zmusiło do zainwestowania w ten atrakcyjny turystycznie region.najmniej nadajnikow z calej 3,o mapce zasiegu,ktorej dane są z kosmosu chyba nie wspomne

  • 0

    55. ~  2008-10-27 19:37:03  host: wap.plusgsm.pl

    Szalony - MirekB zgadzam sie z toba- wimax Erze ja bym chyba zabral-kompletnie nic nie robi... Rozwoj 3G oprocz Play stanal w miejscu jak w latach 2005-2007 byl ruch tak teraz robia siec 3g jak krew z nosa... Co z tego ze Plus ma 2,5tys nodow jak dziala pewnie tylko 1,5 a reszta wogole nie istnieje albo od roku sa nie wlaczane - w mojej okolicy max 2km od Aleksandrowa Plus na papierze ma 4nody i zaden nie dziala...

  • 0

    56. ~  2008-11-04 09:26:48  host: dach.gts.entel.pl

    Ok, może i jest to jedna z tańszych ofert, ale co z tego jeżeli nie będę miał gdzie z niej korzystać :P Na tą chwile to wole jednak orange lub +

  • 0

    57. ~wiesław  2008-11-04 21:04:47  host: chello089076245043.chello.pl

    heh walneli promo że hej. kto się wyrabial w tym limicie to chyba był mistrzem:D wole sobie iplusa z 3GB transferem wziąć.a wybór potwierdzony nawet testem w komputer swiat - ani orange ani era ani play nie dali rade.

  • 0

    58. ~xxx  2008-12-06 10:09:49  host: inet20907nb-3.eranet.pl

    mam pytanie!Czy oni od razu podwyzszaja limit do 1 gb czy trzeba do nich dzwonić? Bo mi ciagle wylanczaja{zmiejszaja predkosc} po wykorzystaniu 500 mb

  • 0

    59. ~xxx  2008-12-06 10:16:32  host: inet20907nb-3.eranet.pl

    Juz wiem odwowalem sie do opini 7 Dzieki 12345

  • 0

    60. ~mati  2009-03-02 16:15:57  host: inet20907ng-3.eranet.pl

    a oni to sami jakos zwieksza czy trzeba cos zaplacic prosze o szybka odpowiedz

Dodaj swoją opinię