Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Większe pakiety internetowe w ofertach prepaid i mix Plusa

[Aktualizacja] Większe pakiety internetowe w ofertach prepaid i mix Plusa

LuiN 26 Maja 2009 10:52

0 0

26. maja Plus wprowadza nowe pakiety umożliwiające obniżenie kosztów korzystania z Internetu przez komórkę w ofertach prepaid i mix. Dostępne są pakiety z zakresu od 25 do 500 MB, ich ważność będzie wynosić 30 dni.

Nowe pakiety zastąpią aktualnie dostępne pakiety o wielkości 20 MB, 25 MB, 50 MB i 60 MB. Nowością w ofercie jest możliwość wykorzystania pakietów zarówno na połączenia ze stronami www, jak i wap (APN: internet i APN: wap).

Pakiet

Opłata
(z VAT)

Koszt
1 MB

Kod
aktywacyjny
Pakiet 25 MB 5 zł 20 gr *121*11*05#
Pakiet 100 MB 10 zł 10 gr *121*11*04#
Pakiet 250 MB 20 zł 8 gr *121*11*11#
Pakiet 500 MB 35 zł 7 gr *121*11*12#

Wszystkie pakiety mogą włączyć użytkownicy oferty Simplus, korzystający z taryfy Twój Profil, użytkownicy 36.6 oraz użytkownicy Mixplus, którzy korzystają z taryfy Mixplus udostępnionej przez Polkomtel od 6. października 2008 roku, (MIX IV). Uruchomienie pakietów następuje za pomocą krótkiego kodu lub poprzez www.ebok.pl.

Posiadacze starszych taryf Simplus takich, jak Easy, Team7, Simplus, oraz użytkownicy Mixplus korzystający z taryfy dostępnej od 15. kwietnia 2005 roku (Mix III), mogą aktywować tylko dwa mniejsze pakiety, tj. 25 MB i 100 MB.

Aktywacja wybranego pakietu na koncie użytkownika następuje najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przez Polkomtel krótkiego kodu. O aktywacji wybranego pakietu użytkownik zostanie powiadomiony zwrotną wiadomością SMS. Pakiety są ważne przez 720 godzin od momentu aktywacji, czyli przez 30 dni.




Jednorazowo na swoim koncie użytkownik może aktywować tylko jeden pakiet o określonej ilości MB. Kolejne pakiety mogą być aktywowane po wykorzystaniu limitu jednostek danych z poprzedniego pakietu lub gdy upłynie okres jego ważności.

W dowolnym momencie można sprawdzić liczbę MB dostępnych w Pakiecie oraz termin ważności pakietu za pomocą krótkiego kodu, tj. wpisując: *121# i wybierając zadzwoń. Po wyczerpaniu MB dostępnych w pakiecie transmisja danych będzie rozliczana zgodnie z posiadaną taryfą lub planem cenowym.

[Aktualizacja]
Do komunikatu prasowego Polkomtela wkradł się błąd, przez co pierwotnie pisaliśmy o 270, a nie 720 godzinach ważności pakietów.

Zobacz: regulamin promocji "Pakiety Internetowe" (nowe taryfy) (plik .pdf; 120 kB).
Zobacz: regulamin promocji "Pakiety Internetowe" (stare taryfy) (plik .pdf; 118 kB).

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 561
  • 0

    542.  2009-06-04 22:05:39

    Symbian daje dużo możliwości :) zrobię programem screenshoot

  • 0

    543. ~Simplusowiec  2009-06-04 22:13:24  host: 116.34.rev.vline.pl

    Mozesz sie zapisac na plusforum.pl - mój ID to: Sim+ Tam mi możesz zostawić link do screena.

  • 0

    544. ~Simplusowiec  2009-06-04 22:14:28  host: 116.34.rev.vline.pl

    Albo zostaw link tutaj, nie zobacze to nie uwierze;)

  • 0

    545.  2009-06-04 22:22:55

    Wyśle ci mailem tak będzie szybciej. Za 30min sprawdź pocztę :)

  • 0

    546.  2009-06-04 22:52:33

    Wysłano :p

  • 0

    547. ~Simplusowiec  2009-06-06 20:03:02  host: apn-77-114-192-16.dynamic.gprs.plus.pl

    Przeszedłem na Twój Profil w Simplusie!!! Taryfikacja w WAP co 10kB !!! Pięknie! Mini-opera chodzi bezproblemowo na WAPie. A w tej chwili z laptopa na punkcie dostepowym INTERNET, tu taryfikacja co 100kB. Pakiet 500MB już aktywowałem, myślę że na miesiąc wystarczy.

  • 0

    548. ~  2009-06-11 14:01:32  host: 188.33.117.193

    Chłopie nie podniecaj się tak bo Ci serducho nie wytrzyma.

  • 0

    549.  2009-06-11 20:03:30

    Ad.548: kto tu się podnieca? Dobre rozwiązania trzeba chwalić!!! Reszta to plajta:)

  • 0

    550. ~  2009-06-12 10:19:13  host: f142-040.opera-mini.net

    Najlepiej poszukać darmowego hot spota, na przykład w mcdonald. Prędkość 4Mb i całkiem za friko :)

  • 0

    551. ~Wojtek  2009-06-20 16:42:48  host: chaos.tpnet.pl

    ALE SPRÓBUJCIE PRZEKROCZYĆ PAKIECIK choćby o 1 MB i posurfować sobie jeszcze nawet tylko kilka minut potem. Zobaczycie, jaki rachuneczek Simplusik wam wystawi! Cały "dowcip" polega na tym, że po wyczerpaniu pakietu telefon [bądź modem] SAM PRZECHODZI NA TRYB NIEPAKIETOWY - płatny od każdej sekundy piołączenia i to płatny SŁONO! Niestety właściwie nie ma możliwości, żeby się przed tym uchronić. PLUS dobrze o tym wie, stąd super promocje, np. najnowsza 100MB za 10 PLN. I tak wyjdą na swoje, wystarczy, że przekroczysz te 100 MB i posurfujesz sobie jeszcze kilka minut... Bezczelność tej firmy czasem nie ma sobie równych...

  • 0

    552. ~  2009-06-21 10:26:39  host: f142-050.opera-mini.net

    @551: zastanów się co piszesz... A jak ma telefon przechodzić skoro nie sam? Wtedy narzekałbyś, że musisz coś przestawić i nie możesz z netu korzystać. Internet NIE JEST płatny od każdej sekundy, tylko od każdych 100 kB chyba coś koło 20gr. Pociągniesz 1 mega to masz 2zł. Nie zbankrutujesz jeszcze, a masz czas żeby się rozłączyć. Jak nie umiesz przypilnować momentu końca pakietu to trudno, masz problem.

  • 0

    553.  2009-06-24 19:54:30

    Nie ma co, najlepszy mobilny internet w całej Polsce na kartę, bez zobowiązań to Simplus. Czy kiedykolwiek oni sie zdobędą na taką reklamę? Nie reklamują tego co mają..

  • 0

    554. ~  2009-07-05 17:27:56  host: ip-89-174-83-219.multimo.pl

    Najlepszy internet to playonline na karte za 45zl masz 5gb ale simplusowiec lubi przeplacac ;d hahahahhahahahahaah

  • 0

    555.  2009-07-09 18:59:58

    A nr 554 lubie nie mieć zasięgu poza miastami:) hehehehehe

  • 0

    556. ~despera  2009-07-10 15:50:19  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    555 - on lubi sie ograniczac z mobilnym internetm zamist w miescie uzywac lokalnego o wieeeeeele szybszegodostawcy

  • 0

    557. ~chudy1939  2009-07-10 22:21:46  host: aru116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    witam jeśli ktoś chciałby coś zadziałać w związku z zbyt wysokim naliczaniem internetu w plusie ( co 100kb) proszę wysyłać prośby np o takiej treści: Witam. Chciałbym prosić firmę Plus GSM o zmianę naliczania pakietu internetowego nie co 100 kb lecz jak było, czyli co 1 kb. Proszę mi uwierzyć że tym sprawilibyście wielką radość waszym użytkownikom. Powrót do naliczania co 1kb wcale by nie zmniejszył waszych przychodów, a zadowoliłby wiele osób, ba nawet użytkownicy innych sieci mieliby dobry powód do zmiany swojego obecnego operatora. Proszę się zastanowić nad tą sugestią gdyż byłaby korzystna dla "nas" użytkowników jak i dla "was". Na końcu najlepiej by było się podpisać i podać swój numer.

  • 0

    558. ~  2009-07-10 22:24:31  host: aru116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    proszę wysłać na adres: Adres e-mail: BOK@plusgsm.pl

  • 0

    559. ~Witek  2009-07-14 17:34:59  host: 84.126.217.217.dyn.user.ono.com

    Kto wie Ja uruchomic Roaming za granica jak nie mam zasiegu?? POMOCY

  • 0

    560. ~witek  2009-07-14 17:36:23  host: 84.126.217.217.dyn.user.ono.com

    W MIXPLUSIE pomozcie mi

  • 0

    561. ~  2009-12-20 12:20:47  host: acgm221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zamów mobilny internet w Orange i mg gsn gn gs sgamasgm asgasgmas g sagm,gsa.msag ,msgg sgsamgmasg msagusag asg,mags,.masg,mags,., sg,sag sa ug ug sagsag m,.sag,.msag,.msga, gs,sgamsgamsgam,.samg.m,sag,m.sgm,sag,samg gs sagmsag sagusag msag,.ma,sg,.msagm,.asgg

Dodaj swoją opinię