Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Większe bonusy po doładowaniu w Orange Free na kartę

[Aktualizacja] Większe bonusy po doładowaniu w Orange Free na kartę

sirmark 25 Września 2015 18:33 Aktualizacja: 25 Września 2015 20:45

24 4

W ofercie Orange Free na kartę zostały zwiększone bonusy, które otrzymuje się po doładowaniu konta. Promocja dotyczy zarówno kanałów online, jak i offline (zdrapki, terminale, bankomaty).



Wartość doładowania Bonus na transfer danych Ważność doładowania i bonusu Stary Bonus, kanał online
5 zł 500 MB 2 dni 250 MB
10 zł 1 GB 5 dni 500 MB
25 zł 6 GB 30 dni 5 GB
30 zł 6 GB 30 dni 5 GB
40 zł 6 GB 40 dni 5 GB
50 zł 15 GB 150 dni 12 GB
100 zł 36 GB 150 dni 30 GB

Środki z Bonusu są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowań.

Wcześniejsza promocja z bonusami w kanale online obowiązywała od stycznia.

Zobacz: Nowe premie za doładowania online w Orange




W tym miejscu trzeba jeszcze wyjaśnić pewne zamieszanie wynikające z opublikowanych regulaminów. Promocja "Internet za darmo" dotyczy zwiększenia bonusu dla doładowań za pomocą zdrapki, wydruku z terminala oraz poprzez bankomat.

Zobacz: regulamin promocji "Internet za darmo" w Orange Free na kartę

Dla doładowań online obowiązują łącznie dwa regulaminy: "Bonus danych za doładowanie online w Orange Free na kartę" oraz regulamin "Dodatkowy bonus na Internet za doładowanie online w Orange Free na kartę" (występuje oddzielnie dla strony orange.pl oraz dla pozostałych stron i banków). Najważniejsze - bonusy z tych dwóch regulaminów się sumują.

Zobacz: regulamin promocji "Bonus danych za doładowanie online w Orange Free na kartę"
Zobacz: regulamin "Dodatkowy bonus na Internet za doładowanie online w Orange Free na kartę"
Zobacz: regulamin "Dodatkowy bonus na Internet za doładowanie online w Orange Free na kartę" - wersja banki

[Aktualizacja]
Wyjaśniliśmy i uszczegółowiliśmy kwestię różnych regulaminów.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | orange free

w sumie: 76
  • -2

    59. ~~  2015-09-27 14:00:32  host: ddt86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakie znowu Play 10GB za 10zł? co to za brednie

  • 0

    60. ~Adziu82  2015-09-27 14:44:20  host: 89.204.139.47

    @59 to nie są brednie, taki fakt. Sam korzystam.

  • -2

    61. ~Nick  2015-09-27 14:48:01  host: user-164-127-3-105.play-internet.pl

    Racja brednie... w play 10GB wychodzi niecałe 2.5zł :)

    Playonline pakiet 100GB 45zł przycinają po 200GB do 2mbps :) w orange? 300zł gwarantowanego limitu w play czyli 600zł za 200GB i to bez nocnego ssanka

  • -1

    62. ~Nick  2015-09-27 14:49:15  host: user-164-127-3-105.play-internet.pl

    orange free to oferta internetu więc? Jest do d.u.p.y :)

  • 0

    64.  2015-09-27 15:12:45

    @59 - aktywując w Play na Kartę kodem USSD *111*745*1# za 10 zł aktywujesz pakiet 10 GB na 30 dni. Promocja ważna do końca listopada. @63 - masz rację i za to masz ode mnie plusa :) mimo tego, że sam pracuję w P4 i doceniam walory tej sieci, uważam że wybór operatora to indywidualna brocha każdego Klienta. Sam mam numer w P4, RBM, Orange i jeszcze niedługo może dojdzie z ciekawości Lycamobile :) ale nie zaprzeczysz, że pakiet 10 GB był dobrym posunięciem - używam tego do gry w World of Tanks, tak więc na jakieś większe zabawy starcza :) co do Orange nie zagłębiałem się w ofertę głosową, gdyż mój abonament jest "do kitu" za to cenię sobie internet u Mechanicznej Pomarańczy za szybkość :)

  • 0

    65. ~  2015-09-27 15:46:12  host: user-94-254-133-186.play-internet.pl

    64, ja mam RBM i 100GB/mc przez rok za darmo ale wiem, ze lte Play potrafi byc potwornie obciążone i np w miejscu pracy wyciąga 1Mbps! LTE Orange śmiga min 40Mbps. Abo glosowe na firmę za 14zl netto Full no limit+30GB na 3karty sim. Przeniosłem z Play bo oferta dla firm obecnie jest zenująca a DB twierdzili, ze lepszej nigdzie nie otrzymam a proponowali to co mam w Plusie blisko dwa razy drożej.
    PLAY nie jest juz specjalnie atrakcyjny cenowo ale widac ze inwestują na potęgę wbreklame w tv i oplacanych klakierów na forach branżowych. Na Play forum to juz calkowicie jest przesada.

  • 1

    66. ~Amigo007  2015-09-27 16:37:38  host: 77-253-135-119.adsl.inetia.pl

    Dla mnie jedyną wadą ofnk jest koszt sms 0,20pln. To mi najszybciej wypłukuję konto. Internet za to jeszcze nigdy mi się nie skończył. Mogli by obniżyć ten żałosny koszt smsa, i oferta była by dla mnie idealna. No ale chyba nigdy nie obniża, musieli by cennik zmienić. Mogli by chociaż dodać możliwość pakietów sms w ofnk. Niby w pakietach widzimy 1000sms za 10zł, ale w szczegółach jest opis że zmieni nam to taryfę na orange yes. Lipa.

  • 0

    67.  2015-09-27 17:58:33

    Nie będzie teraz prawdopodobnie żadnego bonusu danych za doładowanie karty z telefonu komórkowego z rachunkiem czy też z telefonu stacjonarnego. Nie jest to zgodne z zapisem na starterach OFnK.

  • 0

    68. ~Ja±  2015-09-27 18:54:47  host: n24-03-08.opera-mini.net

    66). a taryfa Smart..?

  • 0

    69.  2015-09-27 21:39:54

    @66 wysyłaj z multiboxa

  • 1

    70. ~Amigo007  2015-09-28 02:36:19  host: 77-253-129-202.adsl.inetia.pl

    Z multiboxa korzystam, ale to raczej w domu na kompie. Poza domem za dużo jest tam klikania, i jeszcze muszę każdorazowo wpisywać numer nadawcy. Jest to po prostu na smartfonie mało wygodne. Nie zawsze jest czas na takie zabawy. Czasem trzeba szybko odpisać bez ceregieli.

  • 0

    71.  2015-09-28 07:10:11

    @up - oszczędność albo wygoda... masz przecież teraz pakiet za 15zł z nolimitem smsów dla OFnK i jeszcze dojdzie Ci paczka 2GB. Piszę o tym, bo przydałoby się by ktoś sprawdził czy te 2GB trafia na to samo konto Pakietu Danych - wówczas 2GB nie przepadnie po 30dniach, a koszt nolimitu smsów to realne 3zł / mc.

  • 0

    72. ~Amigo007  2015-09-28 13:09:35  host: 77-253-129-202.adsl.inetia.pl

    To ja nie w temacie. Jaki to pakiet, i w jaki sposób koszt no limit sms to 3zł? Można ten pakiet wydłużyć jakoś? Czy liczysz że te 2gb są warte 12zł? Dla mnie mimo wszystko będzie chyba to nieopłacalne. Za drogo. Ale alternatywa się chyba pojawiła.

  • 0

    73. ~Amigo007  2015-09-28 13:27:47  host: 77-253-129-202.adsl.inetia.pl

    Ok znalazłem w zakładce "internet". Opłacalne dla kogoś piszącego ponad 75 smsów. I jest to jednak 15zł na m-c, nie 3zł. Fizycznie muszę wydać 15pln. Ale super że w końcu jest jakaś opcja. Jeszcze wprowadzili by możliwość nielimitowanych rozmów w tej taryfie. I była by najlepsza obecnie taryfa w orange.

  • 0

    74.  2015-09-28 16:13:59

    Przecież ta 2 opcje nolimitowe miały dotyczyć wszystkich taryf: http://tlp.is/7o4 http://tlp.is/7ot
    ..tylko podobno przerzucały do YES - czyżby Orange tego jeszcze nie naprawiło ? Jeśli przerzuciło by do YES od razu reklamacja na błędne działanie usługi, przywrócą Ci wszystko lub doładują gratis - kosztuje to jednak sporo nerwów, wiem :(

  • 0

    75. ~Amigo007  2015-09-29 01:48:27  host: 77-253-129-216.adsl.inetia.pl

    No ciekawe jest to co mówisz, aż sprawdziłem przed chwilą swoje konto orange. I przy próbie włączenia pakietu jest takie info:

    "Rozmowy bez limitu do wszystkich 31 dni
    Dzwoń bez limitu do wszystkich sieci przez cały miesiąc. Jeżeli korzystasz z innej taryfy niż Orange YES, zlecenie aktywacji usługi spowoduje zmianę Twojej aktualnej taryfy na Orange YES. Usługa wyklucza się z usługą Rozmowy bez limitu do wszystkich 7 dni
    Ile to kosztuje:
    - aktywacja usługi 25,00 zł jednorazowo"

  • 0

    76.  2015-09-29 07:08:34

    Regulamin mówi jasno - włącz według opisu z niego - http://tlp.is/7p2 - przeniesie Cię do YES i coś stracisz => REKLAMACJA! Zrób sobie zrzuty ekranu ze stanu pakietów do Twojego konta. Wszystko to jeśli naprawdę Ci na tym zależy. W reklamacji można w dodatku powołać się na wpis rzecznika ze swojego Bloga: http://tlp.is/7p3 - czytaj też komentarz Milosza z 2015-09-07 10:28:58... daj znać jeśli zaryzykujesz i to wszystko się potwierdzi.

  • 0

    77. ~kali  2015-11-12 11:10:21  host: public-gprs517382.centertel.pl

    W ORANGE free nie płacisz nic za mb a w Play musisz kupić. W Play za 5 zł musisz kupić 300 mb a w orange za dlowadowanie za 5 zł DOSTAJESZ 500MB. WIEC LOGIKA

  • 0

    80. ~???up  2016-03-29 20:54:34  host: ip-5-172-247-225.free.aero2.net.pl

    *101*01#

  • 0

    81. ~nic  2016-08-14 17:36:03  host: public-gprs351438.centertel.pl

    Za 30 zł powinno być 30gb na rok, za 5zł nic nie dali i za 10 zł nic nie dali w OFNK. Bardzo strasznie dużo dali, bardzo, naprawdę. ZA 30 zł 10gb, to jest naprawdę świetna oferta, bardzo, ale to bardzo. Wszystkiego najlepszego.
    Na dwa dni 1gb starcza mi przeglądając strony z włączonymi obrazkami, ale jak się czegoś szuka intensywnie przez 2-4 godziny, to zeżre i ten 1GB-ajt. uff nie mam słów normalnie to tych ich pakietów.

Dodaj swoją opinię