Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Walentynkowa promocja w Play

[Aktualizacja] Walentynkowa promocja w Play

WitekT 10 Lutego 2009 09:58

0 0

Z okazji Dnia Zakochanych, Play wprowadza specjalną promocję. W tym okresie na wszystkich nowych klientów abonamentowych czeka prezent w postaci 500 minut gratis.

Minuty można wykorzystać na połączenia głosowe i wideo do Play oraz połączenia głosowe do krajowych sieci stacjonarnych przyznawany przez 3 pierwsze miesiące w przypadku oferty One Play 25 lub przez 6 pierwszych pełnych okresów rozliczeniowych jeżeli klient zdecyduje się na oferty One Play 45, One Play 65, One Play 95 lub One Play 145.

Dodatkowo, nowy klient może jeszcze obdarować pakietem 500 minut wybraną osobę z numerem na abonament lub MIX w Play. Darmowe minuty są do wykorzystania w ciągu 3 lub 6 miesięcy, w zależności od rodzaju abonamentu. Dodatkowy pakiet minut jest przyznawany na tą samą liczbę okresów rozliczeniowych co pakiet przyznawany numerowi aktywującemu się w promocji. Pakiet może być wykorzystany na połączenia do Play lub do Play i na stacjonarne w zależności od oferty.




Po okresie promocji dalej można otrzymywać pakiet, jednak będzie wtedy pobierana za niego opłata w wysokości 15 zł miesięcznie. Z pakietu można zrezygnować w dowolnym momencie.

Zobacz: regulamin walentynkowej promocji Play (plik PDF; 812 kB).

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 69
  • 0

    50. ~mar  2009-02-10 15:03:26  host: mpk-gw.man.poznan.pl

    43-nie tylko we Wrocławiu. jak wieczorem ludzie powłączają te swoje "plajonlajny" to użgać nie idzie (a anteny prawie za oknem). co prawda korzystam sporadycznie bo na jednym numerze z głosem za drogo wychodzi a stałe łącze mam gdzie indziej ale ostatnio naprawdę się pogorszyło. może ktoś wie dlaczego po przełączeniu w menu aparatu na GSM PLAYa transmisja w telefonie wogóle nie chce ruszyć?

  • 0

    51. ~V  2009-02-10 15:22:12  host: hyp-g-81.pabianice.msk.pl

    #32 wypraszam sobie. Z komentarzami Pana znanego jako "Get" nie mam nic wspólnego, więc proszę cię issa nie mierz każdego swoją miarą.

  • 0

    52.  2009-02-10 17:21:43

    Zgadza sie we Wroclawiu Play odpalil juz w calym miescie GSM900 niestety przestali prawdopodobnie dostawiac nowe NodeB. Co do play on line na GSM900 to zapowiedzieli przeciez ze poczatkowo nie bedzie dostepny i slowa dotrzymuja. Na poczatku dzialalo kilka nadajnikow w Warszawie

  • 0

    53. ~:))  2009-02-10 17:30:44  host: chello084010144209.chello.pl

    a we Wrocławiu nie macie problemów z GSM? Bo w Trójmieście (i ponoć Pomorzu) po wprowadzeniu 900 PLAY są problemy z automatycznym wyszukiwaniem sieci (jak ktoś nie chce mieć problemów musi nastawic ręcznie - ja pozostałem na wszelki wypadek w PLUS/PLAY) - oczywiście dotyczy telefonów GSM

  • 0

    54.  2009-02-10 19:58:33

    Ostatnio na 3G w Lublinie rwie połączenia lub całkowicie mnie rozłącza, ehh nie wiem czemu, chyba oszczędzają pieniążki na na lepsza technicznie infrastrukturę. Dobrze że jeszcze mam Orange :D

  • 0

    55. ~  2009-02-10 20:46:41  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    @54: to chyba w oręcz tak jest (rwie i rozłącza). Wiem, że napiszesz, że to nieprawda (i w ogóle poręcz jest najcudowniejsza)... Ale wiem też, że już nie raz kłamałeś tutaj.

  • 0

    56. ~ViNYL  2009-02-10 23:02:01  host: static-81-219-20-61.devs.futuro.pl

    50: Play Online nie działa na 900MHz

  • 0

    57. ~brauni  2009-02-10 23:25:13  host: 87-205-205-94.adsl.inetia.pl

    a czego spodziewacie sie po internecie w play skoro do wiekszosci Node-B mają podpięte 2Mbit...ok 250 kBajtow (przynajmniej w Wawie) Podzielcie to sobie na limity i użytkowników i macie super jakość ...... Konkurencja podpina 10Mbit wzwyż....... miłego ściągania w play ...

  • 0

    58. ~s1k0r3k  2009-02-11 02:11:09  host: 77-254-140-158.adsl.inetia.pl

    54. Moja siostra studiuje w Lublinie i nie mam najmniejszych problemów prowadząc z nią zarówno rozmowy jak i wideorozmowy.

  • 0

    59. ~Grucha  2009-02-11 14:25:14  host: 89.191.152.28

    jak sprawdzic stan tych 500minut jezeli dostalem je od znajomego??

  • 0

    60. ~siwy256  2009-02-11 15:25:02  host: 195.182.9.19

    Czytam uwagi i nie dowierzam. Mam playa na kartę i muszę powiedzieć, że w Świętej Katarzynie koło wrocławia śmiga lepiej, lub co najmniej tak samo jak Era chociaż zasięg jest na jedną, dwie kresi, a Era ma full. We Wrocławiu play też śmiga. Dlatego wypowiedziałem umowę Erze (na szczęście brałem tylko na rok).

  • 0

    61.  2009-02-11 15:33:47

    DziE63kuję. Prosto z Salonu Play i bez simlocka:)

  • 0

    62. ~kika  2009-02-11 17:11:50  host: koniczynka.metronet.pl

    zwrócił ktos uwagę na baner tej promocji lub na otoczkę wkół serca ? w tym momencie uważam ze Play ostro przegięło... jest to niesmaczne.. i koniec .. chciałoby się powiedzieć - Playu dzieci patrzą!!!!

  • 0

    63.  2009-02-11 17:35:34

    58. i 55. Bok Play odpowiedział mi, mieli problemy techniczne na nadajniku na ulicy Krochmalnej i Fabrycznej. 55 ty masz coś nie tak z głowią, mam w dupie twoja opinie pisze tak jak jest, a nie kłamie.

  • 0

    64. ~mmkarwann  2009-02-11 21:15:29  host: 212.95.49.87.internetserviceteam.com

    Szatan na ziemię zstąpił już dawno, jednak wcześniej jego działanie było ograniczone. Ludzie się modlili, chodzili razem na msze i wszystko było dobrze, grzechu i rozpusty nie było. Wynalezienie żarówki spowodowało, że powstały miejsca dla kobiet nieczystych. Tańczyły one przy rurach dla mężczyzn zdradzających swoje kobiety. Kolejnym etapem działań Lucyfra była telewizja. Ona odciągnęła od biblii wielu ludzi. Jedynie Polskiej stacji tv Trwam zabrano z niektórych kablowych nadawanie… to też wina czarnych sił. Jednak dopiero teraz szatan pokazał na co go stać. Pod pozorem udogodnień telekomunikacyjnych założył sieć plaj. Pracują w niej sami agenci, którzy nas podsłuchują oraz wielu obywateli izraela. Sieć od początku kusiła naszym mężczyzn i synów erotyką. Ta oferta jest kolejnym dowodem na ogłupianie nas Polaków. Zaprotestujmy. Jedyną szansą jest wiara. My katolicy czekamy na sieć Ojca Dyrektora, a to zło piekielne niech spłonie w Kociole ze smołą, bo tam jest jego miejsce!

  • 0

    65. ~  2009-02-11 23:38:43  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    63: jak zwykle wypowiedź "na poziomie" :-)

  • 0

    66. ~ziomek13  2009-02-12 14:30:21  host: acno235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wszystkie one playa i tym podobne badziewia siegają do pasa starej play karcie 200sms;telefon moge sobie dokupic na allegro ;za 9m-cy bede sie martwił jaką taryfe wybrac;u mnie w miescie w łódzkim jest ogólnie zasieg playa ale czasami zastepuje go PlusGsm; 64 jebn.. sie w łeb;moją religią jest muzyka rock/metal i jej nie zabronisz frajerze

  • 0

    67.  2009-02-12 15:27:30

    65. Tak się zastanawiam jakiej ty fan boy sieci jesteś? Pewnie PLAY, bo na mój tekst o PLAY odpowiedziałeś złośliwym tekstem na temat mojej drugiej sieci czyli Orange (czy jak to złośliwie ująłeś poręcz). Pewnie cię takie twoje odpowiedzi fascynują tyle że nie odzwierciedlają prawdy, tylko zwykłą złośliwość.

  • 0

    68. ~  2009-02-14 01:30:16  host: user-89-108-210-197.mobile.playmobile.pl

    67: Kom. 65 to ja. Widzisz nawet nie zajrzałem póltorej doby żeby zobaczyć twoje wypociny POP-aku z pakietem sms-ków :-) Akurat Playa to mam tylko internet, także nie trafiłeś. Zdziwię cie jeszcze bardziej - orangutana też mam. Ale przeklinam to badziewie najbardziej ze wszystkich sieci. Najlepsza Era albo Plus, najgorsza oranżenada. Jak mnie mogą moje wypowiedzi fascynować? Pomyśl chłopczyku co piszesz (oprócz tego, że bzdury wynikajace z niewiedzy i ogólnie niskiej twojej inteligencji to jeszcze często ewidentne celowe KŁAMSTWA).

  • 0

    69. ~  2009-02-14 09:10:10  host: f96-034.opera-mini.net

    Trzeba miec cierpliwosc do czytania tych wypocin..nie lepiej walczyc argumentami?mirekb

Dodaj swoją opinię