Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Wakacyjne promocje w Play na kartę

[Aktualizacja] Wakacyjne promocje w Play na kartę

msnet 29 Czerwca 2017 20:41 Aktualizacja: 30 Czerwca 2017 11:18

30 7

lato w play

Podczas dzisiejszej transmisji na żywo Play zaprezentował ofertę promocyjną przygotowaną dla wszystkich użytkowników Play na kartę i nie tylko.

Od jutra każdy użytkownik Play na kartę, a także RedBull Energy na kartę i Play Internet na kartę może aktywować za darmo pakiet internetowy 3 GB miesięcznie do wykorzystania wyłącznie na terenie Polski. Aktywacji dokonamy kodem *111*870*1# lub na Play24. Promocja działa do 30 września, czyli można łącznie zgarnąć 9 GB.

Użytkownicy usługi Play Internet na kartę mogą, także od jutra, aktywować tydzień bez limitu gigabajtów (po wykorzystaniu 30 GB danych prędkość transmisji może spaść). Promocję możemy aktywować raz w ciągu najbliższych 3 miesięcy kodem *111*869*1# lub na Play24.




Ostatnia promocja skierowana jest do miłośników muzyki. Każdy użytkownik Play na kartę, Play Internet na kartę i Play Mix może od jutra do końca 2017 roku korzystać za darmo z konta premium w Tidalu. Jak aktywować promocję? Aktywacja na Androidzie, a jak słuchać na iPhone'ach? Musicie chwilowo przełożyć kartę do smartfona z Androidem i tam kliknąć wypróbuj w appce Tidala. Otrzymacie SMSa z loginem i hasłem do serwisu, dzięki których będziecie mogli korzystać z aplikacji wszędzie - możemy przeczytać na blogu rzecznika Play.

[Aktualizacja: 30.06.2017 godz. 11:18]

Poniżej publikujemy regulaminy wakacyjnych promocji w Play.

Zobacz: regulamin usługi "Tydzień bez limitu GB za 0 zł w Internet na kartę w Play"
Zobacz: regulamin oferty promocyjnej "Darmowy Internet na lato"
Zobacz: regulamin oferty promocyjnej "Tidal za darmo na całe lato"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play | play na kartę | wakacje | promocja

w sumie: 202
  • 0

    184. ~  2017-07-01 20:50:48  host: 89-64-24-71.dynamic.chello.pl

    @183, dlatego tobie nie doradzam rezygnować z Play. Widzisz, znowu coś doradzić, zainstalować, monitorować przełączać się między operatorami - jeśli nie zablokowali, bo blokują - a u innego operatora mam telefon i nic więcej mnie nie interesuje. Mam karty wszystkich MNO i wiem jak jest z zasięgiem i jakością dlatego nie zwlekam z odejściem z Play, bo gorzej niż w Play nie będzie.

  • 0

    185. ~Ckg  2017-07-01 21:12:04  host: a24-06-09.opera-mini.net

    @184. Ja nie mam żadnego Op na umowie. Bardzo często jestem w drodze i z tego powodu używam app: Speedtest 4G LTE aby w miejscu postoju!!!! Widzieć jaką sieć używać. No to powodzenia życzę.
    PS nie myl z BTS.

  • 0

    186. ~tomtom  2017-07-01 22:33:03  host: public-gprs408277.centertel.pl

    Z regulaminu wynika, że TIDAL darmowy jest tylko do końca lata a autor artykułu pisze, że "Bezpłatnego TIDALA można aktywować od 30 czerwca do końca roku. Usługa bezpłatnie będzie działać do końca grudnia". Autorze, który pkt regulaminu stanowi, że do końca grudnia?

  • 0

    187. ~paul  2017-07-01 23:14:26  host: host-39-231.robnet.pl

    Czy aktywując pakiet internetowy 3 GB miesięcznie traci się pakiet promocyjnych złotówek?

  • 0

    188.  2017-07-01 23:21:34

    Ponoć od dzisiaj - Play miał znowu coś zepsuć? Tak głoszą komentarze? I co dziś 1 lipca Gruszka narozrabiał w roamingu krajowym?

  • 0

    189. ~PZ  2017-07-02 00:02:30  host: user-94-254-179-200.play-internet.pl

    Panie słonecznik to chyba oczywiste co play zamierza po cichu zepsuć. Wskazuje na to ta promocja. Mogę się założyć, że wkrótce nie będzie można, tak łatwo jak do tej pory przedłużać konta promocyjnego i np. kapslowych i innych pakietów internetowych. Jak ruszą DIL'a to powiem nara. Ale patrząc z drugiej strony szwab mocno sięgnął do sakiewki tyle hejtu pod niusem o bonusie. T-Mobile i tak jest skończony, tylko debranding na ERĘ by pomógł.

  • 0

    190.  2017-07-02 01:50:01

    @189 Z dwojga złego wolę P4. Bo P4 jak chce nakraść to przynajmniej uprzedza o tym nową ofertą. A Ti bombajl jak chce nakraść, to miesza w platformie bilingowej na dzień dobry.

  • 0

    191. ~  2017-07-02 06:08:13  host: user-94-254-164-27.play-internet.pl

    189, skończony bo??? T-Mobile ma bardzo dobrą ofertę, lepszą niż Play.
    Ja z numerem głosowym przechodzę do T-Mobile właśnie ale może i zmienię decyzję jeszcze na duet w Plushu lub nju, bo numer żony też przenoszę.
    Play zostawię tylko DIL ale na tym na mnie nie zarobią, bo konto ważne rok bez doładowań.
    Nie kieruje się sentymentami w takich wyborach. Play jest dzisiaj słabym wyborem, słaby zasięg własny, wysokie ceny, niska jakość. Konkurencja wypada dużo lepiej

  • -1

    192. ~bnbnbnb  2017-07-02 12:53:14  host: user-164-126-175-35.play-internet.pl

    Drogie TELEPOLIS - tym artykułem sie kompromitujecie, bo promocja 30gb w tydzien nie działa, czyli wychodzi na to, ze oszukujecie czytelnikow, stajecie sie niewiarygodni.

  • 1

    193.  2017-07-02 13:52:18

    #192. zanim coś napiszesz zastanów się dwa razy. Operator oficjalnie wprowadził promocję. Jak coś Ci nie działa to dzwonisz do BOK-u i weryfikujesz

  • -1

    194.  2017-07-02 19:59:59

    192 - prokuratura, CBŚ, ew. UKE albo UOKiK... Pisz skargi i donosy!

  • 0

    195. ~wkl  2017-07-02 20:30:21  host: n25-04-08.opera-mini.net

    @194 polecam ci wpis @73 na pamiatke!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    196. ~///  2017-07-02 21:07:02  host: a04-07-03.opera-mini.net

    @194 aż się wieżyć nie chce, że na @73 taki wpis

  • 0

    197. ~nhfgssaa  2017-07-02 21:45:57  host: public-gprs402143.centertel.pl

    hej, podaję kod spod nakrętki coca coli na 1 GB w play:
    3CKN F1CV 1731
    może się komuś przyda

  • 0

    198. ~Pablosox123  2017-07-02 22:41:28  host: user-94-254-165-163.play-internet.pl

    Play skończony T-Mobile skończony,czytam te wasze wypociny i śmiać mi się chce.Nie żaden operator nie jest skończony i nie będzie.To że idzie komuś słabiej nie oznacza E wyniesie się z Polski albo zniknie.Ciemnogrodzie.

  • 0

    200. ~654465  2017-07-03 05:29:57  host: user-94-254-179-169.play-internet.pl

    Jak sprawdzić stan GB w/w promocji, w taryfie odNOWA? Chodzi o kod ussd...

  • 0

    201.  2017-07-03 08:03:55

    196 - a o co chodzi? Bo tamto pisałem w określonym jasno kontekście, parafrazując klasyka mediów publicznych ;-) Ty co masz na myśli?

  • 0

    202. ~Podziałało  2017-07-03 09:14:05  host: customer.worldstream.nl

    Czy to pierwsze oznaki wakacyjnych promocji. Od rana internet w Play nie działa. Nawet prostej strony bez multimediów nie można otworzyć. Brawo Play!

  • -1

    203. ~gość  2017-07-05 16:47:00  host: user-94-254-146-99.play-internet.pl