Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Virgin Mobile pokaże nowe oferty

[Aktualizacja] Virgin Mobile pokaże nowe oferty

Piszemy o tym pierwsi WitekT 26 Kwietnia 2013 15:28 Aktualizacja: 26 Kwietnia 2013 16:08

14 3

7. maja Virgin Mobile pokaże nowe oferty - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.



Virgin Mobile wystartował pod koniec września 2012 roku. Do tej pory w ofercie miał tylko taryfę prepaid.


[Aktualizacja 16:08] Jedną z zaprezentowanych nowości będą pakiety internetowe z lejkiem. Oznacza to, ze po wykorzystaniu limitu prędkość będzie ograniczana, ale klient nie będzie obciążany kosztami dalszego transferu.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: virgin mobile

w sumie: 95
  • 0

    77. ~  2013-04-27 15:21:33  host: 93.154.134.10

    @62, wiadomo również, że wyznawcy Virgin lubią sobie przeliczać 19 na 13. A skoro tak to ja Ci coś przeliczę. Płacę 49 zł za 450 minut, więc stawka efektywna za minutę to 10 groszy, przy czym przeliczyć to można również na smsy. Nie zapominając, że w ramach tych 49 zł mam jeszcze 1 GB Internetu - a do tego to jeszcze Virgin, przez ponad pół roku swojego istnienia, nie dorósł.

  • 1

    79.  2013-04-27 18:11:45

    77, no i? Czy ktoś temu przeczy? Jednak PODSTAWOWA różnica między twoją ofertą abonamentową, a oferta pre-paid, np. Virgin Mobile jest taka, że u Ciebie stawki za minutę czy SMS-a są stawkami docelowymi. A to oznacza, że musisz (a przynajmniej powinieneś, jest to w twoim interesie) wykorzystać tyle a tyle minut/SMS-ów w miesiącu z przyznanej puli, by uzyskać daną stawkę jednostkową za poszczególną usługę. Jeśli w przeciągu 30 dni tego nie zrobisz, stawka rośnie. W VM jest na to znacznie więcej czasu, bo aż do roku, a bonus jest przyznawany już od śmiesznie niskich kwot. Także korzystając z VM istnieje znacznie większe prawdopodobieństwo, że praktycznie każdy zdoła uzyskać efektywne stawki (czyli liczone wraz z 50% bonusem) - 13 gr minuta/8gr SMS.

  • 1

    80.  2013-04-27 18:37:05

    Mnie w Virgin brakuje najbardziej roamingu Polkomtela. Wojna pre- post jest bez sensu. Jeśli nie ma przechodzenia środków na kolejne okresy rozliczeniowe, to abonament, choćby najlepszy, jest do kitu. Powiem więcej, coraz bardziej doceniam Virgin. Ostatnio zapodałem mojej córce ten prepaid, z włączonymi esemesami. Efekt - połowa jej klasy kupiła startery, jako drugi numer... Oby tylko operator nie spieprzył tej oferty.

  • 0

    81. ~  2013-04-27 19:47:37  host: ip-37-209-157-158.free.aero2.net.pl

    @80, połowa klasy rzuci te startery do szuflady po wykorzystaniu 2013 sms. Z kobietą potrafiliśmy wypisać 1500 sms miesięcznie. W takich warunkach bardziej opłaciło się wykupywać pakiety sms w Playu (7 zł/mc za nolimit w abonamencie i 10 zł/mc za nolimit w prepaidzie). A wg mnie promocja z darmowymi sms jest jednorazowym wyskokiem Virgin, żeby zwrócić na siebie uwagę. Kiedyś g*"wniarzeria miała na masę kart Heyah, bo opłaciło się ze względu na tanie pisanie, dziś już tak tanio nie wychodzi.

  • 1

    84.  2013-04-27 20:57:29

    Dla mnie przekonujące są: niska stawka do wszystkich sieci i zapowiadane wprowadzenie lejka w pakietach internetowych. Brak tego ostatniego, boleśnie odczułem, gdy moje dzieci dorwały się do Galaksy Yanga i zaczęły sobie oglądać bajki w deszczowy dzień podczas urlopu. 50 zł, pomimo zakupionego pakietu 1GB wyparowało bez śladu. Już pisałem kiedyś, że lejek powinien być obowiązkowym dodatkiem do pakietów i cieszę się, że w Virgin będzie wprowadzony.

  • 0

    85.  2013-04-27 21:02:12

    pabloki (83), oczywiście, że "błąd", niewygodny dla VM. Będą to naprawiać, a skąd Ty to wiesz? A jeśli tak, to niby kiedy? ;-)

  • 1

    86.  2013-04-27 21:12:09

    Do pełni szczęścia i kompletności oferty, ładnym gestem ze strony operatora byłoby umożliwienie zakupu pakietu esemesów w rozsądnej cenie i odpowiednio długiej ważności. Nie oczekuję Stanów Darmowych w VM, w jakiejkolwiek postaci; siłą tej akurat oferty powinna pozostać "uniwersalna taniość we wszystkich kierunkach", bez wyróżniania jakiegokolwiek. Moim zdaniem byłby to pierwszy polski prepaid, który można by kupować i polecać, bez żmudnych wyliczeń i kalkulacji. Po prostu - tania i uczciwa oferta dla każdego. Bez kruczków.

  • 0

    87.  2013-04-27 22:06:28

    A moim zdaniem Virgin nie pójdzie w tradycyjne pakiety sms, tylko wymyśli coś innego. Będzie cyklicznie odnawiał co roku promocje 2013 sms, tylko, że za rok to już będzie płatne. Nie ma sensu żeby celowali w grupę docelową multipisarzy, bo od tego są już dwie mocne sieci: Play i Heyah. Co do lejka, to dobrze że to planują. Nawet mógłbym dać odrobinę więcej, byle pakiet miał lejek. Szczególnie, że poza pakietami Virgin jest strasznie drogie.

  • -1

    88. ~  2013-04-28 04:21:54  host: 78.30.113.50

    @86, myślenie życzeniowe. Ja też mam takie życzenia, np.: żeby lejek w Play nie ograniczał się do 30 kbit/s albo żeby dodatkowy pakiet 1 GB nie kosztował 1 GB tylko uczciwe 5 zł.

  • 0

    89. ~  2013-04-28 04:22:51  host: 78.30.113.50

    popraw: 1 GB / 25 zł tylko uczciwe 5 zł.

  • 0

    90. ~Amigo  2013-04-28 18:35:37  host: 80.72.44.64

    kilka dni temu dzwonili do mnie z Virgin Mobile i przeprowadzali taką rozmowę o marce prawdopodobnie szykowali nową ofertę i głównie byli nastawieni na internet. Dostałem też pytanie czy chce 250 Mb za darmo jak doładuje konto za 20 zł. Nie chciałem to mieli coś dać za udzielone informacje itp.

  • 0

    92. ~  2013-04-29 11:24:10  host: v51-13.opera-mini.net

    A lejek swoją drogą powinien mieć 64kbps/8kB by miał sens

  • 0

    93. ~misio  2013-05-01 15:09:32  host: ip-178-200-127-34.unitymediagroup.de

    moim zadniem VM powinno obnizyc ceny polaczen miedzynarodowych ... np. do UK / NL czy Niemcy po 40-50gr za minute a nie 2 zlote!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i juz przyciagna sobie ludzi

  • 0

    94. ~s60  2013-05-02 21:43:36  host: cust176104112-223.instalnet.com.pl

    Za granice jest bardzo tanio z kluczmobile.pl

  • 0

    95. ~s60  2013-05-02 21:45:00  host: cust176104112-223.instalnet.com.pl

    Sorki klucz.net

  • 0

    96. ~s60  2013-05-02 21:46:20  host: cust176104112-223.instalnet.com.pl

    klucz.net 30gr do wiekszosci krajow ue

  • 0

    97. ~  2013-05-04 22:06:40  host: ayp233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dali by lejek 512 kbit bo na 32 to w ogóle nic nie dziala

  • 1

    98. ~  2013-06-18 20:53:44  host: host-83-1-219-40.tvkstella.pl

    nowy cennik virgin mobile od 1 Lipca http://virginmobile.pl/files/news/cennik_virgin_mobile_polska_01 .07.2013r..pdf

  • 0

    99.  2013-06-18 21:02:53

    98- drożeją esemesy, powrót do 12gr/sms.

  • 0

    100.  2013-06-18 21:04:29

    Czyli, krótko mówiąc, psucie oferty jak w Gadu-Air. Życzę im jak najlepiej, ale z takim podejściem nie zwojują za wiele.

Dodaj swoją opinię