Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Vectra uruchamia usługi telefonii komórkowej

[Aktualizacja] Vectra uruchamia usługi telefonii komórkowej

orson_dzi 9 Maja 2016 14:03 Aktualizacja: 10 Maja 2016 13:14

8 5

Jako operator MVNO Vectra uruchomiła usługi telefonii komórkowej, przygotowane jako kompletna oferta dla całej rodziny.



Podobnie jak w przypadku Internetu mobilnego, Vectra świadczy telefonię komórkową przy współpracy z P4, operatorem sieci Play. Nowa telefonia komórkowa Vectry to trzy plany taryfowe oraz usługi dodatkowe:
  • Plan Bez Limitu, obejmujący nielimitowane połączenia na krajowe komórki i 15 GB Internetu mobilnego w technologii LTE - 29,90 zł miesięcznie,
  • Plan Słuchawka skierowany do osób lubiących dużo rozmawiać (150 minut na krajowe komórki i stacjonarne, 15 SMS-ów i 150 MB Internetu) - 15 zł miesięcznie,
  • Plan Internet dla tych, którzy wolą surfować po sieci (15 minut na komórki i stacjonarne w Polsce, 150 SMS-ów i 1 GB Internetu) - 15 zł miesięcznie.

Rodzinne zalety oferty Vectry to między innymi druga, trzecia i czwarta karta SIM z abonamentem 1 zł dla abonentów Planu Bez Limitu. Dokupując za 1 zł kartę SIM dla członka rodziny, kupujący może sam ustalić odpowiadający mu limit miesięcznych wydatków na karcie. Ponadto abonenci telefonu stacjonarnego Vectry, którzy dokupią nielimitowany plan mobilny otrzymują bezpłatnie dodatkowy pakiet nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne.

Oferta Vectry przewiduje także możliwość korzystania z dodatkowych pakietów zawierających między innymi nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne lub nielimitowane SMS-y, a także dodatkowe pakiety Internetu.

Dziś na stronie internetowej Vectry ruszyła kampania informacyjna dotycząca nowej usługi. Od 16 maja komunikacja będzie prowadzona do obecnej bazy abonentów Vectry (wcześniej spółka informowała, że w tym terminie ruszy kampania w kanałach telewizyjnych i radiowych oraz w Internecie).




Szczegółowe regulaminy oferty dodamy jak tylko będą dostępne.

Jak oceniasz nową ofertę Vectry?

Bardzo atrakcyjna
6.70%
Atrakcyjna
13.88%
Mało atrakcyjna
22.97%
Bardzo mało atrakcyjna
48.09%
Trudno powiedzieć
8.37%

Wszystkich głosujących: 418




[Aktualizacja - 10 maja, 13:14]

Operator przesłał cennik i regulaminy promocji.

Zobacz: Vectra - cennik usługi telefonii komórkowej
Zobacz: regulamin promocji - oferta podstawowa
Zobacz: regulamin promocji - oferta rodzinna
Zobacz: regulamin promocji 10GB

Źródło tekstu: Vectra     

Dodaj do:

Tagi: mvno | vectra

w sumie: 49
  • -1

    31. ~  2016-05-10 10:21:03  host: 83.218.124.136

    15 GB internetu i nielimitowane komórki za 29zł było by jeszcze do przełknięcia. Ale na stronie vectry pisze wyraźnie że nielimitowane komórki + 4GB internetu za 29zł. Innymi słowy - oferta dno

  • 0

    32. ~pączek  2016-05-10 10:59:12  host: 195-254-174-102.landtech.com.pl

    Oferta z 2011 roku była lepsza. Ogólnie mówiąc tragedia i szukanie frajera

  • 1

    33.  2016-05-10 13:23:58

    31, 32 - z jakich ofert obecnie korzystacie?

  • 0

    34. ~Tele_plus  2016-05-10 14:33:49  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    Korzystam z Orange i za 29zł mam nielimitowane smsy, mmsy, stacjonarne, komórkowe na prepaid oraz 8GB internetu... Vectra to dno

  • 0

    35.  2016-05-10 14:40:46

    34 - a konkretnie? MNP? Raczej nie...

  • 0

    36. ~Tele_plus  2016-05-10 14:42:36  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    Konkretnie to zapraszam na stronę orange.pl:
    - oferta na kartę (świetnia masz tam wszystko opisane)
    Korzystam z Orange, chociaż jak widać po nicku pracuję w innej firmie :)

  • 0

    37.  2016-05-10 14:43:15

    36 - no właśnie nie bardzo można Twoją ofertę znaleźć...

  • 0

    38.  2016-05-10 15:06:47

    @37 boś głupi... http://tlp.is/9um

  • 0

    39.  2016-05-10 15:11:14

    Mila89 - głupi to Ty chyba jesteś... Nie widzę w tej ofercie ani ceny 29 zł ani nielimitowanych ememesów, o których mądrala pisał ;-)

  • 0

    40.  2016-05-10 15:14:01

    @39 ty serio jestes glupi... fakt jest 28zł a nie 29zł to raz a dwa serio nie widzisz informacji o nielimitowanych sms'ach napisanych czcionka 40 na srodku kolorem pomaranczowym? moze okulista?

  • 0

    41.  2016-05-10 15:17:35

    Mila89 - no zgłoś się po okulary... A może i po naukę literek - w żłobku już chyba zaczynają tego uczyć?
    Nie mówiłem o esemesach tylko o ememesach...

  • 0

    42.  2016-05-10 15:19:06

    Ale to wszystko są drobnostki rzeczywiście - 28 czy 29 złotych - jakie to ma znaczenie w sytuacji gdy niedawno dyskusja o oszczędnościach byłą i wielu dla mniejszych kwot zmienia operatorów... Bo grosz do grosza i miliony oszczędności się robią ;-)
    Śmieszni jesteście...

  • 0

    43.  2016-05-10 15:19:44

    34 - więc konkretnie - z której oferty korzystasz naprawdę?

  • 0

    44. ~Morvius  2016-05-10 17:10:58  host: user-94-254-129-163.play-internet.pl

    at głupi wlo ( a jak wnosza uzytkownicy tego portalu tu) jezeli mnie zapytasz to informuje ze korzystam z virgin mobile. i w d... mam cała reszte. za 19 zł mam nielimitowane wszedzie ( w kraju rzecz jasna ) i na stacjonarne tez to obejmuje. sms nie pisze wiec to zła oferta dla młodziezy. dla wszystkicvh innych i normalnych jak najbardziej ok

  • 0

    45. ~Morvius  2016-05-10 17:16:19  host: user-94-254-129-163.play-internet.pl

    at43. nie interesuja mnie jakies szemrane promocje , kilkudniowe oferty czy przenoszenie numeru tam gdzie taniej jest przez dni kilka. za 19 zł mam no limit w virgin. wiesz juz głupcze (ponadto wielki gburze) ty ?

  • -1

    46. ~Armani  2016-05-10 19:47:24  host: 188.146.4.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Zawsze tępiłem, tępie i będę tępił przebywających tu dusigroszy i "dyrektorów" z doładowaniami za 19zł. Potomkowie, albo jeszcze te same nasienie co lubiło państwowe zakłady pracy, gdzie wychodził po 8h "ciężkiej pracy" z napchanymi po brzegi kieszeniami wspólnego państwowego majatku.

  • 0

    47.  2016-05-11 03:42:37

    Do tej pory jednak chyba nikt w "nielimitowanych" rozmowach nie przebił redbull mobile energy. Najpierw pakiet za 20zł na łącznie 31 dni rozmów, a później przedłużamy ten pakiet tym za 10zł (100 minut) co 30 dni. Do czasu aż wyczerpiemy łączny pakiet minut. Dla rozmawiającego dużo na rok powinno starczyć. Jak wcześniej zużyjemy, to ponownie kupujemy raz pakiet za 20zł, a następnie co 30 dni przedłużamy tym za 10zł. Nie licząc sms/MMS to chyba nie ma nigdzie taniej.

  • 0

    48. ~dergfd  2016-05-11 10:04:20  host: user-94-254-129-70.play-internet.pl

    żałosna oferta

  • 0

    49. ~Morvius  2016-05-12 19:56:13  host: 79.141.164.4

    at46. tacy cebularze jak ty zawsze beda weszyc w poszukiwaniu dziur w całym. jestes nikczemnym nieudacznikiem który swoje nedzne frustracje wyładowuje w postacji spamu. won ząłosna kreaturo

  • 0