Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Urodzinowe promocje Play - pakiety minut do abonamentu i zniżka

[Aktualizacja] Urodzinowe promocje Play - pakiety minut do abonamentu i zniżka

WitekT 3 Marca 2009 14:34

0 0

Od 4. marca Play, z okazji swoich drugich urodzin, wprowadza nowe promocje abonamentowe. TELEPOLIS.PL ujawnia ich pierwsze szczegóły.

W ramach promocji urodzinowej One Play, klient który podpisze umowę na 2 lub 3 lata, otrzyma:
rabat na Abonament w wysokości 15 zł przez dwa miesiące dla taryfy One Play 25, dla One Play 45 rabat 25 zł przez 4 miesiące, a w przypadku One Play 65, One Play 95 i One Play 145 - rabat 25 złoty przez 6 miesięcy,
pakiet 500 minut na połączenia głosowe i wideo do Play oraz połączenia głosowe do krajowych sieci stacjonarnych przyznawany przez 3 pierwsze pełne okresy rozliczeniowe (jeżeli wybierze Ofertę One Play 25) lub 6 pierwszych pełnych okresów rozliczeniowych (jeżeli wybierze Oferty One Play 45, One Play 65, One Play 95 lub One Play 145).

Dodatkowo, klient może obdarować inny numer w Play (w ofercie na kartę lub Mix) Pakietem 500 minut, przyznawanym na 3 pełne okresy rozliczeniowe (jeżeli wybierze ofertę One Play 25) bądź 6 pełnych okresów rozliczeniowych (jeżeli wybierze Oferty One Play 45, One Play 65, One Play 95 lub One Play 145).

[Aktualizacja]




W ramach promocji klient, który przenosi numer do Play, otrzyma rabat na abonament w wysokości i na okres uzależniony od wybranego abonamentu, rabat 50% na abonament przez 6 miesięcy oraz 2 pakiety po 500 minut co miesiąc przez 3 lub 6 miesięcy. Rabaty łączą się co oznacza, że w pierwszej kolejności jest naliczany rabat urodzinowy na abonament, w drugiej kolejności rabat 50% od kwoty po pierwszym rabacie.

Po naliczeniu obydwu rabatów klient płaci:
w przypadku One Play 25 - 5 zł przez pierwsze 2 okresy rozliczeniowe,12,5 zł przez kolejne 4 okresy rozliczeniowe oraz 25 zł do końca umowy,
w przypadku One Play 45 - 10 zł przez pierwsze 4 okresy rozliczeniowe, 22,5 zł przez kolejne 2 okresy rozliczeniowe oraz 45 zł do końca umowy,
w przypadku One Play 65 - 20 zł przez pierwsze 6 okresów rozliczeniowych oraz 65 zł do końca umowy,
w przypadku One Play 95 - 35 zł przez pierwsze 6 okresów rozliczeniowych oraz 95 zł do końca umowy,
w przypadku One Play 145 - 60 zł przez pierwsze 6 okresów rozliczeniowych oraz 145 zł do końca umowy.

Zobacz: regulamin oferty "Promocja Urodzinowa".
Zobacz: regulamin oferty "MNP Promocja Urodzinowa".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 212
  • 0

    193.  2009-03-04 20:48:04

    Przedłuż na 12 miesięcy jeżeli się nie zdecydujesz. jest taka opcja replay z samymi minutami bez tela.

  • 0

    194. ~apostołek  2009-03-04 20:56:16  host: opolh001-rechmed.dsl.opol.bdi.inetia.pl

    sprawdźcie to http://www.gsmonline.pl/download/files/play_prepost_dwa_pakiety_ taryfa_mlejaca_20090304.pdf

  • 0

    195. ~  2009-03-04 21:57:54  host: 87.246.218.62

    na stronie play tego nie ma i w ofercie w salonach tez, no chyba ze tam jest taki bur.el....

  • 0

    196. ~koval  2009-03-04 22:18:06  host: krl72-81.karolin.pl

    oczywiście, że jest, lecz jest to oferta dla chcących przejść z karty na abonament: http://web.playmobile.pl/pl/play-karta/promocje/akcja-migracja/i ndex.html

  • 0

    197.  2009-03-04 22:36:50

    162. - jojo - zakładając hipotetycznie, że oferta Play będzie "rewolucyjna" to mimo to wątpię, że jej wprowadzenie spowoduje znaczne zmiany u innych operatorów.Zwróć proszę uwagę na fakt, że zachowanie "starych" operatorów to swoisty regres w ofercie pre-paid (z wyjątkiem może Heyah).Głośne i nachalne reklamowanie kosmetycznych zmian w ofertach lub nieporozumienia typu "nowy tak tak".

  • 0

    198.  2009-03-05 00:40:47

    jest 12 w nocy a ja siedzę i szukam po ofertach.16 marca kończy mi się umowa z play, tel muszę wymienić bo długo mi nie pociągnie i doszłam do wniosku że chyba jednak się przeniosę do ery...tam przynajmniej minuty przechodzą a stałych klientów traktują w miarę...play mi zaoferował taką ofertę że szkoda gadać a telefony które mnie interesują są tańsze we wszystkich innych sieciach...ech...nie wiem co robić...

  • 0

    199. ~  2009-03-05 09:28:05  host: koniczynka.metronet.pl

    widze to tak, jezeli jest tak jak sie mówi to duzo ludzi wyrzuci swoje karty aby włozyc starter playa...dodatkowo wielu jest takich którzy maja niskie abonamenty ale takie w nich stawki ze co miesiac placa dwa-trzy razy wiecej. Poniewaz mają umowy lepiej dla nich bedzie placic tylko za czysty abo i uzywac karte play.. umowa z erą czy plusem lub orange kiedys sie skonczy .. wyleczeni z innych operatorow zostaną z karta.... a co dalej? odpowiedzcie sobie sami

  • 0

    200. ~wiper  2009-03-06 07:28:21  host: apn-95-41-75-45.gprs.plus.pl

    play fresh!

  • 0

    201. ~obserwator  2009-03-06 11:22:55  host: ba178.internetdsl.tpnet.pl

    abonament PLAY gorszy, to już taka nowa świecka tradycja, zmiana na gorsze i powrót do poprzedniej oferty, kiedy spada sprzedaż, 185.pięknie wszystko wyliczył

  • 0

    202. ~PROZAK  2009-03-06 16:25:05  host: user-89-108-210-66.mobile.playmobile.pl

    to teraz niech zmienią oferte abonamentową

  • 0

    203.  2009-03-07 19:15:13

    Ja myślę, że specjalnie przedłużają możliwość przejścia do Fresha, żeby abonamentowcy nie mogli jeszcze do niego przejść, gdy teraz kończy im się umowa. A na konferencji za tydzień pokażą coś co przekona ludzi do pozostania, oby. Bo inaczej byłoby to trochę nielogiczne.

  • 0

    204. ~Ojciec Goriot  2009-03-08 01:32:47  host: pradnikd.gemini.net.pl

    A ma być jeszcze jakaś konferencja w sprawie oferty abonamentowej?

  • 0

    205.  2009-03-08 08:40:40

    Pisali że ma być w przyszłym tygodniu, ale co tam będzie to nie wiadomo.

  • 0

    206. ~tajne  2009-03-09 16:16:25  host: bir185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play oszukuje ktoś zadzwonił domnie z play podał mi moje dane wszystkie jakie posiadają nawet pakiet jaki mam obecnie i powiedział ze wygrałem pakiet startowy play 30zl a na kącie jest 100zł doładowania że niby komputer wylosował mój nr tel i do tej pory cisza dzwoniłem do obsługi play i nic cisza do tej pory tłumaczą się tym że skończyły im się już startery. to pjasną cholerę dzwonili człowiekowi tylko apetytu zrobili.

  • 0

    207. ~  2009-03-09 22:55:17  host: nat1.btsnet.pl

    play 16 ma wprowadzic podobno nowe oferty aboamentu, sam bylem i pytalem o firmowy abo. i play fresh i powiedzial mi koles zeby poczekal d o16 bo beda nowe abonamenty. nie wiem ile w tym prawdy ale wstrzymalem sie narazie i czekam cierpliwie do 16.

  • 0

    208. ~Friendly_X  2009-03-10 11:01:16  host: chello089078210010.chello.pl

    Zadnych zmian w abo nie bedzie bo onePlay dobrze sie sprzedaje :)

  • 0

    209. ~Friendly_X  2009-03-10 11:01:47  host: chello089078210010.chello.pl

    @ 206 - to nie play Cie oszukal tylko jakis cwaniak ;)

  • 0

    210. ~fg  2009-03-10 14:50:03  host: proxy1.anon-online.org

    po wejsciu fresza, to watpie, zeby OP sie dobrze sprzedawalo :)

  • 0

    211.  2009-03-10 19:55:21

    ja teraz sprawdzałem oferte przedłużeniową to pisze...Wybierz nowy telefon i przedłuż umowę na nowych atrakcyjnych warunkach! Tylko teraz na Urodziny Play oferujemy aż 500 minut na rozmowy nawet przez cały rok i atrakcyjne rabaty na abonament! Sprawdź szczegóły oferty promocyjnej: - Pakiet 500 minut do Play i na stacjonarne bezpłatnie: przez 12 pełnych okresów rozliczeniowych - w taryfach One Play 45, One Play 65, One Play 95, One Play 145 przez 3 pełne okresy rozliczeniowe – w One Play 25 - Rabat na Abonament: 5 zł przez 6 pełnych okresów rozliczeniowych - w taryfach One Play 65, One Play 95, One Play 145 5 zł przez 4 pełne okresy rozliczeniowe w One Play 45 5 zł przez 2 pełne okresy rozliczeniowe w One Play 25 wcześniej bł rabat 25 zł a teraz pisze że 5?? błąd na stronie? czy znowu wprowadzili zmiane jeszcze gorszą??

  • 0

    212. ~play = syf  2009-03-18 22:20:46  host: ip-79-110-12-105.static.tvk.wroc.pl

    Play to zdecydowanie najgorszy operator sieci komorkowej! Naszczescie niedlugo konczy mi sie umowa z tymi cwaniakami, bo abonentow oszukuja chyba najbardziej. Oprocz subiektywnych faktur, blokuja uzytkownikow bez powiadamiania jesli spoznili sie nieznacznie z wczesniejsza oplata - to juz szczyt chamstwa!!!

Dodaj swoją opinię