Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] TP zdziwiona wypowiedzią rzecznika UKE

[Aktualizacja] TP zdziwiona wypowiedzią rzecznika UKE

WitekT 28 Listopada 2006 21:05

0 0

W związku z wczorajszą publikacją IDG, na którą powołaliśmy w naszej wiadomości dotyczącej wypowiedzi prezesa Telekomunikacji Polskiej Macieja Wituckiego o rozdzieleniu neostrady tp od abonamentu, rzecznik firmy - Jacek Kalinowski - wystosował otwarty list do rzecznika UKE - Jacka Strzałkowskiego.

List dotyczy tej wiadomości, w której Jacek Strzałkowski stwierdził, że Maciej Witucki obiecał prezes UKE Annie Streżyńskiej rozdzielenie neostrady tp od abonamentu od 1. stycznia 2007 roku.

Oto treść listu Jacka Kalinowskiego do Jacka Strzałkowskiego:

Szanowny Panie,




Wczoraj media (Telepolis, IDG) cytowały Pańską wypowiedź, w której informuje Pan, że Maciej Witucki, Prezes Zarządu Telekomunikacji Polskiej, złożył ustną obietnicę rozdzielenia neostrady tp od abonamentu telefonicznego od 1 stycznia 2007 roku. Pan Maciej Witucki nigdy nie składał takiej obietnicy. Jak Pan wie, Telekomunikacja Polska uzgodniła z Urzędem Komunikacji Elektronicznej kalendarz wprowadzenia tej usługi na rynek, który zakłada jej uruchomienie 15 lutego 2007 roku. Termin ten dla TP pozostaje aktualny. W związku z tym, proszę o sprostowanie nieprawdziwej informacji w mediach i poinformowanie mnie w jaki sposób Pan to uczynił.

Z poważaniem,
Jacek Kalinowski,
rzecznik Grupy TP


[Aktualizacja 2006-11-28 21:00]

Na prośbę rzecznika Grupy TP Jacka Kalinowskiego, poprawiliśmy w jego liście oczywisty błąd dotyczący daty rozdzielenia neostrady tp od abonamentu telefonicznego - na 15. lutego 2007 roku (poprzednio 2006 roku).

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~mirekb  2006-11-28 15:47:39  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    Kalinowski jeszcze tam pracuje???powinni go wymienic,wcale nie jest taki dobry,przydalby sie im ktos mlodszy choc nie gorzej wyszczekany niz Jacek K..juz widze terminowe rozdzielenie abo od neo 15 lutego..ciakawe tylko ile zakrzycza za utrzymanie linii-5pln mniej niz za abo;-))Pani A niu nie moze Pani na to pozwolic.po2 posiadanie planu socjalnego nie powinno mnie dyskryminowac gdybym chcial wziac ta o ktroje dzis pisaliscie(144kb/s)linia jest aktywna to powinni dac za okolo30pln limit300MB NA 30DNI.JAK MYSLICIE?

  • 0

    2. ~sceptyczny  2006-11-28 16:11:30  host: acte32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w sumie to patrzac na dotychczasowa polityke TP, znowu sie skonczy na tym, ze terminy beda przekladane i uspraawiedliwiane "niedostosowaniem systemow teleinformatycznych", mozliwe, ze te przepychanki potrwaja do kwietnia, po czym uzytkownicy dotana mozliwosc zrezygnowania z abo na rzecz doplaty 50zl i dadza to pod nazwa "koszt utrzymania lini abonenckiej" ;] Tp nigdy nie zrezygnuje z ogolacania klientow z pieniedzy, ani nie chce odmienic swojego zacofanego podejscia do sytuacji na rynku, tylko kreowac wlasny obraz rynku ;]

  • 0

    3. ~muddy  2006-11-28 16:20:59  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Skoro pan Kalinowski pisze, że uruchomią 15 lutego 2006 (!), to już powinno działać, nieprawdaż? ;-)

  • 0

    4. ~jeż  2006-11-28 16:45:40  host: 217.116.110.185

    15.02.2006, rozdzielono neostradę od abonamentu telefonicznego, brawo będzie zwrot kasy

  • 0

    5. ~  2006-11-28 17:06:23  host: chello062179028189.chello.pl

    Rzeczywiscie!!!!! Pisze 15.02.2006. Witek. to Twój błąd czy p. Kalinowskiego?

  • 0

    6.  2006-11-28 17:10:23

    5: ja wkleiłem tak, jak mi wysyłał. Ale błąd jest raczej ewidentny - wysłałem mu SMS-a, że się śmiesznie kropnął z datą, ale jeszcze nie odpowiedział. ;)

  • 0

    7. ~Adam  2006-11-28 17:15:15  host: gbw10.internetdsl.tpnet.pl

    tp jak zwykle przeciąga sprawę-a wszystko miało być tak pięknie w tej firmie...

  • 0

    8. ~jeż  2006-11-28 17:20:55  host: 217.116.110.185

    to jest ten nowy wizerunek tepsy, tworzony przez Pana Wituckiego i jego rzecznika. Naprawiają wstecz, aby przypodobać się abonentom i pozyskać nowych. Panie Kalinowski trzymamy Pana za słowo 15.02.2006 i zwrot kasy za abonament telefoniczny, rozliczyć tyko wykonane rozmowy w tym czasie. To się nazywa klasa. No i co wy na to pesymiści !!!!!!!!!!!!

  • 0

    9. ~ptok  2006-11-28 17:23:38  host: chello062179028189.chello.pl

    To ja się teraz zapłaczę, że zrezygnowałem w maju z neostrady. I zrobię sobie sepuku.

  • 0

    10.  2006-11-28 18:20:28

    Panie Kalinowski, macie już 10 miesięcy opóźnienia. Do roboty się weźcie a nie dementowania.

  • 0

    11. ~jarekt  2006-11-28 20:42:14  host: ecv227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Smieszne jest to ze nie ma zadnych przeszkod technicznych przed rozdzieleniem Neo i abonamentu. Oczywiscie trzebaby cos tam w systemie pozmieniac ale gdyby TP chciala bez problemu by to obeszla. Od lat na przyklad przy zablokowanej lini tel z powodu platnosci Neo dalej dziala a takich rozwiazan dzieki ktorym moznaby problem tymczasowo obejsc jest multum.

  • 0

    12.  2006-11-28 20:54:10

    Słuchajcie ja mam zawieszone uslugi telefoniczne do stycznia. kiedy powinienem złożyć rezygnację z korzystania z telefonicznej tak aby mnie nie wyslizgali? Neo oczywiscie zostaje.

  • 0

    13. ~jeż  2006-11-29 06:57:49  host: gprs11.orange.pl

    Nic dodać, nic ująć. Wizerunek TP coraz bardziej żałosny.

Dodaj swoją opinię