Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] "Telefon bez związku" w Heyah

[Aktualizacja] "Telefon bez związku" w Heyah

WitekT 23 Lipca 2009 11:36

0 0

Dziś lub jutro Heyah startuje z nową promocją - Telefon bez związku - w której użytkownicy taryfy Nowa Heyah będą mogli kupić telefon w promocyjnej cenie bez podpisywania umowy.

Aby skorzystać z promocji, będzie trzeba zadeklarować minimalną, comiesięczną kwotę doładowania - 30 zł lub 50 zł. Po roku, jeżeli spełnione zostaną warunki promocji, użytkownik będzie mógł kupić telefon w promocyjnej cenie bez podpisywania jakiejkolwiek umowy - najprawdopodobniej według cennika telefonów w ofercie Heyah Mix.

Oferta jest kierowana głównie do ludzi mlodych, poniżej 18 roku życia, którzy nie mogą samodzielnie podpisać umowy.




Szerzej o ofercie Nowa Heyah pisaliśmy w tej wiadomości.

Aktualizacja
Oficjalnie o nowej ofercie Heyah piszemy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 84
  • 0

    65. ~Greg  2009-07-24 12:34:32  host: 212.160.172.70

    WitekT: zdziwiony jestem, że nie napisałeś nic o konsultacjach UKE na temat wymiany ruchu IP, w których autorzy raportu wskazuja na brak potrzeby regulacji peeringu w Polsce :). Przecież to jest temat na czasie.

  • 0

    66. ~  2009-07-24 15:51:21  host: c189-28.icpnet.pl

    Najdroższy net w Heyah http://listonic.pl/c/cms/koszty

  • 0

    67.  2009-07-25 12:51:48

    Skąd takie ceny?

  • 0

    68. ~nick  2009-07-26 22:35:07  host: ehs84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    57. ~ziomek13 - ok ale zawartość konta przecież nie zostanie przeniesiona; BTW przed chwilą czerwone darmozjady przysłali mi sms że muszę doładować bo za dwa dni stracę możliwość dzwonienia; a na koncie mam 490zł więc na chuj mi doładowywać??? Takie rzeczy tylko w zdziERZE!!!

  • 0

    69. ~  2009-07-27 09:35:45  host: dfp206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @66 nie wiem skąd oni mają takie wyliczenia, bo net w Heyah to akurat najtańszy chyba jest, a przynajmniej jeden z tańszych...

  • 0

    70. ~tomala  2009-07-27 15:45:00  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    66: te wyliczenia sa z palca wyssane.

  • 0

    71. ~  2009-07-28 01:07:11  host: c189-28.icpnet.pl

    70. ~tomala Tak to jest najłatwiej napisać. I nic nie wnosi do dyskusji.

  • 0

    72. ~  2009-07-28 01:11:04  host: c189-28.icpnet.pl

    Ja myślę, że dowcip jest w sposbie rozliczania i hwyah wychodzi niestety najdrożej,

  • 0

    73. ~tomala  2009-07-28 11:33:37  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    72: na matematyce to chyba nie uwazales, a szkoda...

  • 0

    74. ~antago  2009-07-28 19:27:51  host: 94.254.149.229

    @66 i 71 Nie wpisujesz zadnego nicka, ale jestes chyba ta sama osoba (wstydzisz sie?), ktorej tlumaczylem, ze podane tam wyliczenia sa bzdura, a Ty dalej swoje. Zero argumentow i upor. Piszesz, ze ktos nie wnosi niczego do dyskusji, a Ty co wniosles? Na moje argumenty poparte wyliczniami odpowiedzia byla jedynie teoria spiskowa o opach-oszustach i off topic..

  • 0

    75. ~  2009-07-29 11:01:43  host: dgm31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    antago a gdzie można przeczytać o tych wyliczeniach? bo mi samej też się wierzyć nie chce, ze w heyah jest tak drogo...

  • 0

    76. ~antago  2009-07-29 15:02:02  host: 217.153.186.138

    Przeczytaj opinie dotyczace wczesniejszej wersji tego watku http://www.telepolis.pl/news.php?id=15506 Nie jest ich duzo, wiec nie bedzie problemu ze znalezieniem:)

  • 0

    77. ~  2009-07-31 07:15:23  host: c189-28.icpnet.pl

    74. ~antago A po co ma wpisywać nick. Moje IP jest jedno na tym forum. Może im zrywało połączenie, może inne były przyczyny. To jest tak jak jeżdzisz samochodem i zawsze Ci pali 6l/100 km. Jak raz Ci spali 10l/100km to powiesz, że bzdura? Chyba się zastanowisz. Jak wiadomo są też błedy w rozliczeniach netu i piszę to TYLKO po to żeby SPRAWDZAĆ przesłane dane i kwoty jakie za to naliczają. O reklamacjach składanych przez ludzi na rozliczanie netu nie czytałeś? A na matematyce uważałem chyba, bo napisałem ile TEORETYCZNIE kosztuje odebranie 1GB danych w Heyah = 209,72 PLN. (do tego trzeba doliczyć jeszcze wysyłanie). Jeżeli się pomyliłem to mnie sprostuj. W końcu to ja napisałem, że net w komórce nadal jest drogi. Nawet przy takim rozliczaniu jak w Heyah. 1GB=1024MB=1048576kB czyli 10485 jed. po 100kB za 0,02PLN = 209,72PLN za 1GB. + doliczyć trzeba wysyłane. Pakiety jednak się bardziej opłacają i to WIDAĆ GOŁYM OKIEM NA LISTONIC. Wystarczająco dokładnie kolego podałem?

  • 0

    78. ~antago  2009-07-31 19:55:02  host: 217.153.186.138

    Zaczne od nicka i IP. Wybacz, ale wiedza na temat Ciebie i Twojego nick-a oraz zwiazanym z Toba IP nie jest powszechne wsrod uzytkownikow Internetu. Moze i na lekcjach matematyki uwazales, bo wyliczenia sa w porzadku, ale.. z logika niewiele maja wspolnego. Skoro juz przytaczasz argumenty motoryzacyjne, to porownam rozumowanie do nastepujacego przykladu. Robiac przeprowadzke mozna przewiezc wszystkie rzeczy jednym kursem ciezarowki lub "obrocic" kilkadziesiat razy "maluchem", ktory w zwiazku z tym spali wiecej paliwa. Mozna wiec stwierdzic, ze "maluch" spala wiecej paliwa niz ciezarowka.. Ty wyciagasz podobne wnioski.

  • 0

    79. ~antago  2009-07-31 20:03:12  host: 217.153.186.138

    Zamiast 1GB mogles przytoczyc wyliczenia dla 1TB i wynik bylby bardziej porazajacy. Heyah nie ma oferty internetowej dla duzych transferow. Oferta sluzy do przegladania Internetu przy uzyciu telefonu komorkowego i cenowo jest na polskim rynku dosc atrakcyjna. Ty podajesz transfery, ktore "trawi" raczej komp, a nie komorka. Do takiego uzywania operatorzy przygotowali odmienne oferty, wiec porownywanie w przytoczony przez Ciebie oraz wyciagane wnioski sa podobne, jak w przykladzie z przeprowadzka.

  • 0

    80. ~antago  2009-07-31 20:06:16  host: 217.153.186.138

    Wylicznia kosztow podane na tak walecznie przez Ciebie stronie (jestes jej autorem?) w dalszym ciagu uwazam za bzdue. Dzisiaj jest piatek, wiec byc moze jak wiekszosc osob zrobiles wieksze zakupy. Usiadz wiec do kompa i sporzadz ich liste, a nastepnie sprawdz ile liczy bajtow i jak sie to ma do tych 5,5MB..

  • 0

    81. ~tomala  2009-08-01 21:13:45  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    79: dokladnie! 77: Wyliczenia bzdurne. 0ferta Heyah umożliwia sprawdzenie poczty, odwiedzenie kilku stron jak ktos jest w terenie i nie ma dostepu do komutera. I co najwazniejsze nie trzeba ladowac kolejnej karty. Poza tym jak ktos jedzie na dzialke lub urlop i zabiera laptopa to chyba nie chce odpoczywac ale jest niewolnikiem komputera i tyle.

  • 0

    82. ~eli  2009-11-15 21:39:55  host: ip-91-193-199-6.enterpol.pl

    jestem w heyah od początku, jak tylko wrzucili startowki do sklepow od razu go kupilam. Po 6 latach bezwzglednej lojalnosci dzwoni do mnie konsultantka i proponuje umowe samsung avila za 1zl w zamian ja mam co miesiac doladowywac tel kwota 30zl (tak jak to robie dotychczas) nic sie nie zmienia a dostaje telefon. Bardzo mile zaskoczenie, juz myslalam o zmianie operatora a tu prosze :)

  • 0

    83. ~  2009-11-27 10:49:16  host: 69.147.251.50

    Tez sadze, ze oferta na net jest super (co nie znaczy, ze niemoglaby byc lepsza) ale korzystam z netu glownie z kompa i czasem telefonu i wi-fi, zatem 2gr za 100kb kiedy nie mam jednego i drugiego i tylko telefon jest fajnym uzupelnieniem.

  • 0

    84. ~man  2010-08-02 18:55:11  host: gtv178.internetdsl.tpnet.pl

    Minal rok i zmienil sie cennik, za 1zł nie ma zadnego telefonu. Chcesz byc nabity w butelke wybierz heyah, sru.

Dodaj swoją opinię