Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Taniej wewnątrzsieciowo w Play Karcie

[Aktualizacja] Taniej wewnątrzsieciowo w Play Karcie

WitekT 29 Stycznia 2008 23:20

0 0
Od 1. lutego Play wprowadza do oferty to, czego brak często wypominali mu użytkownicy - tańsze rozmowy wewnątrzsieciowe. Tym razem faworyzowani będą użytkownicy prepaid, bo oferta jest skierowana tylko do nich.

W ramach promocji Play wprowadza pakiety połączeń wewnątrzsieciowych. W pakiecie cena minuty będzie wynosić 20 groszy.

[Aktualizacja]

Oferta wchodzi od 1. lutego, a nie od 30. stycznia, jak poprzednio napisaliśmy. Za błąd przepraszamy.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 140
  • 0

    121. ~ja  2008-01-31 16:57:50  host: 88.156.63.20

    abonamentowcy maja tani roaming, a ci na karte tylko pakiety. jawna dyskryminacja! :) p.s. szkoda, ze play z miesiaca na miesiac komplikuje swoja oferte.

  • 0

    122. ~mirekb  2008-01-31 22:03:42  host: apn-77-114-47-147.gprs.plus.pl

    @120 dobre;-)dopoki p4 nie zrobi swojej sieci nie zmieni sie to,a i pewnie to komus na rekę(polkomtel)

  • 0

    123.  2008-02-01 10:03:24

    Czekam na wprowadzenie pakietów sms/mms dla abonamentów

  • 0

    124. ~  2008-02-01 11:17:33  host: 72.46.130.23

    Play rzondzi!!! Play rzondzi!!! Play rzondzi!!! Play rzondzi!!! Play rzondzi!!! Play rzondzi!!! Play rzondzi!!!

  • 0

    125. ~  2008-02-01 11:59:09  host: aez30.internetdsl.tpnet.pl

    @ 109.~tomek: Jeśli Ci się pakiety nie podobają, to nie musisz z nich korzystać, nie są obowiązkowe. A jeśli abonĘtów znęcił telefon, to tylko sami do siebie mogą mieć pretensje.

  • 0

    126. ~  2008-02-01 15:00:00  host: 80.51.91.252

    plej = D N O

  • 0

    127. ~romi  2008-02-02 19:39:32  host: dwk241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam. Mam problem z Playem !!!! Kilka dni temu zauważyłem, że nie dochodzą mi minuty z usługi . Zadzwoniłem na BOK, tam poinformowano mnie, że trzeba wysłać smsa o treści T na numer 1155 aby przedłużyć usługę. Wysłałem tego SMSa, po 3 minutach otrzymałem odpowiedź, że usługa jest dalej aktywna. Ale minut nie nalicza do dziś ;(((( Zadzwoniłem już dwa razy do BOK zgłosić reklamację, a oni mi mówią, że jeśli nie jestem zarejestrowany, to zgłoszenia nie mogą mi przyjąć. "Proszę wziać dowód, iść do punktu Playa i się zarejestrować....to rozpatrzymy reklamację..."Troszkę dziwne, żaden OP nie robi takich ograniczeń..... Pytałęm konsultanta z playa, gdzie jest napisane, że nie zarejestrowanym użytkownikom, nie przyjmują reklamacji - gościu nie był w stanie powiedzieć... Mam Playa od początku....chwaliłem, byłem zadowolony, ale teraz mnie wk...... A za miesiąć miałem przechodzić do nich z firmowym ABO.......poważnie się zastanowię..... i wogóle po co rozpoczynają te komplikacje...... wyślij smsa, aby usługa dalej działałs.... Chyba wygadam te 240 zł, co mam na koncie..... i będzie spłuczka ;( Prosze o opinie...

  • 0

    128. ~romik  2008-02-02 19:40:35  host: dwk241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam. Mam problem z Playem !!!! Kilka dni temu zauważyłem, że nie dochodzą mi minuty z usługi ZBIERAJ MINUTY... (uzupełnienie powyższego posta)

  • 0

    129. ~skalarek  2008-02-02 21:30:06  host: 212.122.214.240

    @romik tak jest w regulaminie usługi Play Karta dostępnym na www zdaje się ;) Gdybyś wziął abonament też byś podał swoje dane osobowe przecież ;)

  • 0

    130. ~  2008-02-02 22:03:26  host: 193.111.144.162

    Play rzondzi!!! Play rzondzi!!! Play rzondzi!!! Play rzondzi!!! Play rzondzi!!! Play rzondzi!!! Play rzondzi!!!

  • 0

    131.  2008-02-02 22:44:14

    a ja i tak lubię Playa :] - o:)

  • 0

    132. ~  2008-02-02 23:45:46  host: dwk241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    129: nie chodzi o te dane..... bo ia tak tę kartę zarejestruję..... ale mialem, uzywalem innych opów, i nigdy podczas reklamacji nie mialem takich problemów !!!

  • 0

    133. ~  2008-02-03 22:12:21  host: 80.51.91.252

    co to jest ten plej? płyn do czyszczenia toalety czy co? :>

  • 0

    134.  2008-02-04 08:31:33

    212 ja w ktorym miejscu widzisz ze oferta na karte w play jest skomplikowana, przeciez chyba dodanie tego pakietu 30 minut nie jest az takim problemem. stawka za minute jest wciaz taka sama od poczatku, jest pakiet 200 smsow i nowy pakiecik na minuty wewnatrz sieci . tyle. acha plus roaming w cenie 0,49 gr na numery Play. jest tyle co trzeba :-)

  • 0

    135. ~goddy  2008-02-04 16:39:53  host: 213-134-180-119.net.autocom.pl

    niedawno wprowadzony w pleju abon 40 zl bije wszystko. za 40 zl jest 50 zl na gadanie w tym wszystko 2x tansze na stacjonarki i sieci. i ten k530i za darmo:)

  • 0

    136. ~123  2008-02-04 21:06:22  host: apn-77-112-125-54.gprs.plus.pl

    Z innej beczki. Szukam najtańszego sposobu porozumiewania się z dwoma, trzema osobami będąc na nartach w austrii. Nie znacie czase jakiegoś prepaida austriackiego z bardzo tanimi połączeniami wewnątrz sieci?

  • 0

    137. ~  2008-02-05 12:05:33  host: 67.159.54.24

    skalarek masz wole u paly bo cie nie widac na forum (o jak dobrze)

  • 0

    138. ~  2008-02-08 00:03:46  host: 67.159.54.24

    jestem KING i chowam sie za proksy

  • 0