Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Tak Tak: Między Nami dla wszystkich

[Aktualizacja] Tak Tak: Między Nami dla wszystkich

Q! 9 Sierpnia 2011 12:14

0 0

Od 9. sierpnia usługę Między Nami będą mogli aktywować wszyscy klienci Tak Tak - T Mobile na kartę. Zachowają oni przy tym swój dotychczasowy numer telefonu i skorzystają z rocznej ważności konta oraz bezpłatnych rozmów.

Usługa Między nami pozwala na połączenia między dwoma numerami bezpłatnie w ciągu pierwszych 30 minut, po których naliczane są standardowe opłaty. Liczba rozmów w ciągu dnia nie jest ograniczona. Więcej o usłudze pisaliśmy w tej wiadomości.

Teraz wszyscy użytkownicy Tak Taka również będą mogli z niej skorzystać. Wiązać się to będzie z jednorazową opłatą w wysokości 14,50 zł dla każdego numeru. Usługę aktywować będzie można na trzy sposoby:
za pomocą krótkiego kodu: *100*70*nr telefonu osoby zaproszonej#,
logując się w serwisie itaktak,
dzwoniąc pod numer automatycznego serwisu *9602 (bezpłatnie, połączenie z konsultantem 2,46 zł).




Od 9. sierpnia oferta Między Nami będzie dostępna w trzech formach:
dla nowych klientów - Starter Miedzy Nami z dwoma kolejnymi numerami telefonów za 29 zł,
dla obecnych klientów - koszt rocznej aktywacji 14,50 zł dla każdego numeru z pary,
dla obecnych i nowych klientów - bezpłatnie w przypadku zaproszenia nowego użytkownika przez dotychczasowego.

Aktualizacja
Zobacz: regulamin promocja Między Nami dla obecnych użytkowników Tak Tak-T-Mobile na karte (plik .pdf; 75 kB).
Zobacz: regulamin promocja Między Nami dla obecnych i nowych użytkowników Tak Tak-T-Mobile na karte (plik .pdf; 74 kB).
Zobacz: regulamin promocji "Kolejny rok bezpłatnych rozmów z osobą wybraną w usłudze Między Nam" (plik .pdf; 49 kB).

Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 191
  • -1

    185. ~Cichy  2011-08-12 08:16:01  host: public-gprs284593.centertel.pl

    Właśnie między innymi z powodu stylu komentarzy tutejszych użytkowników Play nie mam zamiaru przechodzić do tej sieci. Z resztą, niech ta sieć jeszcze podrośnie a skończą się bonusy finansowane przez MTR, a jak jeszcze Solorz przyjrzy się dokładnie umowie roamingowej to będzie już po bajce. Dlatego Play z takim zapałem stawia własne słupy, bo wie iż "złote czasy" kończą się bezpowrotnie.

  • 0

    186. ~popieram grószke  2011-08-12 10:30:37  host: axm45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    184- w play sie potraja środki a wiec z mojego punktu widzenia to by bylo ze kazda wydana zlotówka przez a-go to koszt 60zl

  • 1

    187. ~  2011-08-12 19:14:19  host: dcq130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    185. Argumentacja powala. natomiast gdyby zabrakło Play od razu by ci się oczy otworzyły ze zdumienia jak może być znowu drogo.

  • 0

    188. ~  2011-08-12 19:18:12  host: dcq130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    183. Już widzę, jak na Plusie będzie ci trzymać non stop 3G. Tak samo w Orange czy TM. To jest NIEMOŻLIWE poza przypadkiem kiedy się nie ruszasz z jednego miejsca gdzie to 3G występuje.

  • 0

    189. ~  2011-08-12 19:22:20  host: 89-78-10-20.dynamic.chello.pl

    @188; widzisz ja mam podobnie w Play. Telefon leży w jednym miejscu ma max 3G i po paru minutach przełącza się na 2G i tak w kółko. Opisywałem wczoraj ten problem mam w SE, bo tam nie ma opcji tylko UMTS. W Plusie w tej lokalizacji nie ma tak

  • 0

    190. ~  2011-08-12 19:37:25  host: dcq130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    189. Ale o czym to świadczy? Że Play kiepski czy, że Plus akurat w tej lokalizacji ma lepszy sygnał? Używaj Plusa i wszystko będzie OK. U mnie UMTS wszystkich sieci jest tylko na zewnątrz. Najgorszy jest Orange Mam powiedzieć, że wszystkie są do bani? To są sieci radiowe. Nie zapominaj o tym.

  • 0

    191. ~  2011-08-12 19:45:08  host: z34-16.opera-mini.net

    190, przeciez nie pisalem, ze Play zly czlowieku. Czy ty wszedzie widzisz ataki na Play? Wyluzuj. Mam zasieg z 3nodeB i 3bts i uwazam, ze skoro jest max 3G to nie powinien sie przelaczac na 2G. To wszystko. Owszem szkoda, ze aparat nie ma opcji only umts jak nokia. Takie ciagle przelogowywanie zjada baterie duzo szybciej. Chcialem korzystac z 3G Play max ale jakos sobie poradze

  • 0

    193. ~dudek984  2011-08-13 15:24:51  host: user-31-175-83-221.play-internet.pl

    Ciekawe co heyah wprowadzi od września?

  • 0

    194.  2011-08-14 12:06:16

    Ja mam takie pytanie - jeśli mam aktywną usługę Między nami to czy mogę do tego aktywować pakiet 600 smsów do sieci?

  • 0

    195. ~Przemek  2011-08-16 12:21:26  host: 178235153192.golubdobrzyn.vectranet.pl

    A mam takie pytanie dotyczace wazności konta. Niby ta usługa przedłuza o 365 dni. A jak np ktos ma waznosc konta do 15 poździernika 2011 a aktywuje usługe 15 sierpnia 2011 oku to przedłuża o 365 dni od momentu aktywacji czy od dnnia do ktorego było wazne konto .

  • 0

    196.  2011-08-17 22:02:23

    @195, w Heyah i TT terminy ważności konta sumują się zawsze do roku, więc pewnie i w tym przypadku będziesz mógł mieć max roczną ważność konta.

  • 0

    197.  2011-08-18 13:00:30

    #194 U mnie obie uslugi sa aktywne

  • 0

    198. ~Piotr  2011-08-22 23:07:27  host: host-46-186-2-75.dynamic.mm.pl

    Czuję się zwyczajnie o s z u k a n y. Aktywowałem "Między Nami" w maju na starych zasadach, czyli zakupiłem nowy starter i jako stary użytkownik wysłałem zaproszenie do nowego i aktywowałem usługę. Otrzymaliśmy: stary numer (ja) - darmowe rozmowy z nowym numerem; nowy numer - darmowe rozmowy + konto ważne na rok. Gdybym aktywował usługę teraz, zarówno ja jak i nowy numer, otrzymalibyśmy darmowy numer + ważność konta na rok. Obecnie, ważność konta na rok otrzymał tylko nowy numer, a ja (stary) muszę doładowywać. Jak dla mnie zwykłe oszustwo wobec klientów którzy aktywowali usługę przed wejściem w życie nowego regulaminu. Co najgorsze, nie da się już tego odkręcić, ponieważ nie ma możliwości dezaktywacji usługi i ewentualnie ponownej aktywacji na nowych zasadach. Żenada i tyle.

  • 0

    199.  2011-08-22 23:41:18

    Aktywowales w maju, a TM wprowadzilo Miedzy nami dopiero w czerwcu? W maju byla jeszcze Era. Obie karty maja konto wazne przez 366 dni, ale skoro aktywowales to zanim usluga zostala wprowadzona, to pewnie nie objela cie ta promocja :( Zenada - fakt:(

  • 0

    200. ~Piotr  2011-08-23 14:50:26  host: 89.228.2.166

    @199 W maju była jeszcze Era owszem, "Między Nami" wprowadzili niedługo po wycofaniu pakietu 2000 minut, czyli w maju. Era przecież od dawna należy do Deutsche Telekom, zmiana marki była tylko zabiegiem marketingowym. Nie mówię że promocja jest zła, bo jest bardzo dobra. Nie podoba mi się tylko zmienianie reguł w trakcie trwania promocji, która trwa cały ROK i po aktywacji nie można zmienić jej zasad na korzystniejsze. Przypuszczam, że takich rozgoryczonych użytkowników jest dużo więcej ode mnie.

  • 0

    201.  2011-08-23 15:17:01

    #200 Piotr. Faktycznie wczesniej i na innych, gorszych niz obecnie zasadach. To jest podobnie jak w abo. Podpiszesz umowe, a za chwile pojawiaja sie korzystniejsze opcje, z ktorych nie mozesz korzystac :( Nie pamietam starego regulaminu, ale zapewne sa tam zawarte warunki, gdy umowa przestaje obowiazywac (np. przeniesienie jednoego z numerow do innej sieci). Jesli zalezy Tobie na tym, to mozesz skorzystac, a pozniej wrocic i aktywowac na nowych warunkach. Mozesz rowniez sprobowac dezaktywacji (Taka opcja jest w nowym regulaminie, dla 2xobecny jest to pkt. 2.8)

  • 0

    202. ~bolek123  2011-08-27 17:02:03  host: 77-45-100-49.sta.asta-net.com.pl

    TMOBILE OSZUKUJE NIEMA ROCZNEGO DARMOWEGO KONTA MIEDZY NAMI TRZEBA ŁADOWAC BO INACZEJ SIĘ NIE DODZWONISZ W NUMERZE -MIEDZY NAMI

  • 0

    203. ~  2011-08-31 22:51:13  host: 87-205-27-99.ip.netia.com.pl

    bolek - w najnowszych wersjach Miedzy Nami jest roczna ważność. Za doładowania w ciągu tego roku będziesz mógł sobie przedłużyć usługę o kolejny rok, a i tak konto będzie Ci się po doładowaniach przedłużać, bo w TT i Heyah termin ważności konta sumuje się do 12 miesięcy naprzód.

  • 0

    204. ~  2011-09-29 10:59:15  host: eas168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy usługa między nami działa między numerem z ery i numerem z heyah??????

  • 0

    205.  2012-02-07 12:28:28

    wiadomo coś o przedłużeniu promocji po 8 lutego 2012?

Dodaj swoją opinię