Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Tak Tak: 29 groszy za godzinę rozmowy

[Aktualizacja] Tak Tak: 29 groszy za godzinę rozmowy

LuiN 25 Marca 2009 17:10

0 0

W ramach nowej promocji użytkownicy Tak Taka za godzinną rozmowę zapłacą 29 groszy. Zaletą usługi Godzina za Grosze jest niewielka miesięczna opłata abonamentowa.

Od 26. marca w ramach usługi Godzina za Grosze połączenie trwające do 60 minut będzie kosztowało 29 groszy. Opłata naliczana jest za każdą rozpoczętą godzinę połączenia. Promocyjna taryfikacja dotyczy numerów sieci Era i krajowych numerów stacjonarnych.

Włączenie usługi kosztuje 2 złote, miesięczna cena usługi to 1 zł. Usługę aktywować na kilka sposobów:
poprzez wysłanie ekspresowego kodu *125*2#
w automatycznym serwisie dzwoniąc pod numer *9602
kontaktując się z Biurem Obsługi Użytkownika pod numerem *9602 wybierając "0".




Aktualizacja
Jak wskazuje regulamin stawka 29 groszy obowiązuje do 2. listopada. Od 3. listopada stawka ponownie wyniesie 99 groszy.

Zobacz: regulamin promocji Godzina za grosze

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 297
  • 0

    278. ~x  2009-04-02 08:49:11  host: e01.internettv.atman.pl

    W regulaminie promocji napisane jest: "Usługa promocyjna dla Użytkowników systemu Tak Tak w sieci Era z taryfą **NOWY** Tak Tak". Tak więc, nie wszyscy użytkownicy TT mogą skorzystać z tej oferty - jak jest to napisane na telepolis.pl

  • 0

    279. ~  2009-04-02 13:29:23  host: 89.187.240.133.ip.airbites.pl

    mam taryfę happy i chcę zmienić na nowy tak tak (co by potem wziążć GzG) to mi wywala "Zmiana Twojej obecnej taryfy na Nowy Tak Tak nie jest w tej chwili możliwa. Sprawdż regulamin na www.era.pl" . Przez itaktak.pl też się nie da przy zmianie taryfy jest napisane na szaro happy i obok W tej TARYFIE usługa jest niedostępna. Sprawdzałem parę regulaminów i nic nie pisze o takiej sytuacji. środki na koncie mam, a i tak przejście z happy na ntt zgodnie z regulaminem jest bezpłatne. Jeśli ktoś ma jakąś podpowiedź to niech da znać.

  • 0

    280. ~mirek  2009-04-02 13:32:50  host: 87-205-4-132.ip.netia.com.pl

    Mozna tylko zlozyc na bledy systemu bo w regulaminach przechodzin na NTT mozna nie mozna tylko wrocic do happy.

  • 0

    281.  2009-04-02 14:46:42

    279. jeśli masz tak tak fon to nie możesz zmienić.

  • 0

    282. ~jojo  2009-04-02 20:16:50  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    x (278) - WSZYSCY użytkownicy Tak Tak-a MOGĄ skorzystać z tej oferty. Czytaj ze zrozumieniem. ;-)

  • 0

    283. ~jojo  2009-04-02 20:17:58  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    279 - poczekaj dzień, dwa. Mnie też tak od razu nie włączyli taryfy "Nowy Tak Tak po 4 miesiącach". ;-)

  • 0

    284. ~m  2009-04-02 23:05:27  host: dynamic-78-8-77-90.ssp.dialog.net.pl

    279 a nie masz TTFON bo tam juz zdeklarowałes sie na taryfe happy:)

  • 0

    285.  2009-04-08 11:45:45

    gzg bardzo chętnie jeśli, byłoby w happy, w nowym tt niemam pakietu lojalnościowego ,mam dużo rozmów na stacjonarne ale najczęściej krótkich,lojal.+bonus obniża mi średni koszt min. na stacjonarne do 5-7 groszy.

  • 0

    286. ~  2009-04-11 21:16:51  host: public59329.cdma.centertel.pl

    276- hehe dobre

  • 0

    287. ~  2009-04-11 21:49:29  host: host-89-230-142-228.inowroclaw.mm.pl

    To jest wielkie oszustwo 3tygodnie temu uaktywniłem godzina za grosze i od samego początku pobierają normalnie raz dzwoniłem do biura obsługi i nic nie zrobili i tak samo i drugi raz dzwoniłem a oni twierdza ze nie mogę włączyć oszustwo !!!!!!!!!

  • 0

    288.  2009-04-16 09:20:21

    A TT ma kłopoty z rozliczaniem numerków za grosze...

  • 0

    289. ~marta  2009-04-20 23:16:34  host: 212.106.131.27

    hej a ja mam pytanie co do tej taryfy czy 29 gr za godzine jest w jakims przedziale czsowym tzn np od 8 do 22 czy 24h ??

  • 0

    290.  2009-04-21 15:04:07

    Nie, 29gr/h masz zawsze, o każdej porze dnia i nocy. Aktywacja kosztuje 2 zł, potem miesięcznie pobierana jest opłata 1 zł za usługę. Jeśli się z niej zrezygnuje to nawet zwracają różnice w tej opłacie 1 zł za niewykorzystany okres. ;)

  • 0

    291. ~marta  2009-04-21 17:47:06  host: 212.106.131.27

    dzieki

  • 0

    292. ~hłe hłe  2009-04-24 12:57:28  host: chello089078228084.chello.pl

    Co to za oferta? Simplus pobiera 1.50 złocisza z vat jednorazowo i masz 29 groszy za minutę do wszystkich, a nie tylko do sieci i na stacjonarne. Kiedyś byłem w Era i nigdy więcej nie chcę. Kuszą klientów niskimi cenami telefonów przy zawieraniu umowy. Jednak okres 2 lat klient spłaca z nawiązką. Wykupiłem kędyś pakiet obniżający koszty moich rozmów. Za pakiet co miesiąc płaciłem grzecznie i okazało się, że mój rachunek wzrósł, bo jak mi grzecznie wytłumaczono z pakietu owych darmowych minut należało korzystać w określonych godzinach i do sieci. Tyle, że to wiedziałem i stosowałem się do regulaminu. Jednakże miałem w abonamencie drobną ilość tzw. darmowych minut. I tu był problem. Dla Ery, nie dla mnie. Okazało się, że wpierw muszą być wykorzystane minuty z jednego pakietu, aby móc korzystać z pakietu numer 2. A ja głupi miłośnik Ery sądziłem, że jak dokupię pakiet minut za prawie darmoszkę na rozmowy w godzinach od 8.00 - 18.00 to i tak w sumie zaoszczędzę. Ale ja głupi był! Teraz jestem w sieci, która zawsze jak pamiętam była najdroższa, a mimo to i tak mi się opłaca jak patrzę na ulotki saloników Ery w marketach. Co to za promocja na obniżenie kosztów,jak trza co miesiąc płacić za pakiet. Kiedyś to i 10zł trzeba było. A mówią, że rozmowy telefoniczne tanieją. Nieźle potaniało. W ciągu 3 lat całe 35 groszy za minutę!

  • 0

    293. ~hłe hłe  2009-04-24 13:07:03  host: chello089078228084.chello.pl

    Aha. Teraz kończy mię się okres na ostatni telefun w tej sieci. Całe 3 lata. na tyle wziąłem takim byłem fanem Era. Alem był dumny, że mam Era. I głupi też. Od jakiegoś roku to wiem. I jest oferta dla stałych klientów. Bez pakietów tzw. obniżających połączenie będę płacił 69 grosiwa za minutę. Obniżyli mię cenę, bo mnie lubią myślę sobie. Jednak czymś się naraziłem, bo w tak tak fun do tej pory płacę 59 grosi za minutę. Oferta dla stałych klientów taka sama jak dla nowych klientów, gdy chcę ten leciwy 3 letni telefun wymienić na nowy i podpisać umowę w tak tak. Pozdrawiam Era i życzę powodzenia.

  • 0

    294.  2009-04-28 15:11:10

    hłe hłe, po prostu czytaj regulamin i umowę ;) w TT jest wszystko jasne. Jeśli o mnie chodzi to obniżenie kosztów rozmów do 29gr/h w sieci i na stacjonarki pozwala mi dużo zaoszczędzić, bo dzwonię głównie do sieci. Stawki do innych mam znacznie niższe, dzięki podwójnemu doładowaniu. Poza tym jeszcze doładowując przez stronę era.pl dostaję ekstra kasę- przez co stawki do wszystkich maleją o jakieś 5 gr.W TT bardzo łatwo możesz obniżyć sobie koszt rozmów. Wystarczy się dowiedzieć co i jak.

  • 0

    295. ~darcio  2009-07-19 00:32:31  host: 86-17-n1.aster.pl

    nowy tak tak super oferta

  • 0

    296. ~kaka  2009-08-07 11:36:01  host: host-89-228-84-177.olsztyn.mm.pl

    jak wyłączyć tak tak Hot

  • 0

    297. ~kibuś  2010-01-26 20:34:57  host: 212.244.23.10

    mogłby mi ktoś pomóc jak wrucić z taryfy tak tak hot do tak tak fon ??

Dodaj swoją opinię