Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Tak będzie wyglądał LG G6

[Aktualizacja] Tak będzie wyglądał LG G6

LuiN 20 Stycznia 2017 08:50 Aktualizacja: 24 Stycznia 2017 16:38

5 5

ghostek atomic 3 lg g6 waterproof case cover

Do sieci wyciekły zdjęcia przedstawiające LG G6 w ekskluzywnym, półprzezroczystym etui firmy Ghostek. Koniec gdybania - tak będzie wyglądał nadchodzący flagowiec LG.

Podobnie jak w nadchodzącym Galaxy S8, dostaniemy ekran o zmienionych proporcjach (18:9), który w większym stopniu wypełni przedni panel urządzenia niż do tej pory. Tym sposobem przekątną 5,7 cala udało się upchnąć w urządzeniu mniejszym niż zeszłoroczny LG G5 z ekranem 5,3 cala.

Nowa rozdzielczość wyświetlacza to 1440 x 2880 pikseli, a więc takie nieco dłuższe w pionie QHD. Telefon również i tym razem oferuje podwójny aparat fotograficzny z tyłu obudowy, ale nie wystaje on już poza bryłę urządzenia, co powinno zapewnić wyższą trwałość i przy okazji lepiej wygląda. Obudowa jest obła i może nieco kojarzyć się z LG G2, chyba najbardziej cenionym modelem całej serii G firmy LG.

Tak jak wynikało z dotychczasowych doniesień oraz z deklaracji LG, tym razem nie ma modułów, ale i prawdopodobnie też wymiennego akumulatora. Oby chociaż z linii V (V10, V20) wymienne akumulatory nie wyparowały. Dobra wiadomość jest natomiast taka, że producent nie zapomniał o standardowym złączu słuchawkowym JACK 3,5 mm. Sercem urządzenia najprawdopodobniej będzie najnowszy chipset Qualcomm Snapdragon 835, a do tego spodziewamy się minimum 4 GB pamięci RAM.

I jeszcze jeden wniosek nasuwa się w związku przeciekiem renderów telefonu. Firma Ghostek do sprzedaży wprowadza etui dla G6, które ma wzmacniane aluminium boki, przede wszystkim jednak oferujące wodoszczelność. A to oznacza tyle, że sam G6 prawdopodobnie wodoszczelny nie będzie.




Telefon ma trafić do sprzedaży przed Galaxy S8, którego prezentacji spodziewamy się pod koniec lutego, a sprzedaży w kwietniu. Oficjalna prezentacja LG G6 odbędzie się prawdopodobnie w tym samym terminie, co Galaxy S8, czyli podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie.

ghostek atomic 3 lg g6 waterproof case cover
ghostek atomic 3 lg g6 waterproof case cover
ghostek atomic 3 lg g6 waterproof case cover

Zobacz: LG G6 - smartfon idealny?
Zobacz: Nowe informacje o telefonach Samsung Galaxy S8 i S8 Plus

Aktualizacja

W Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcie LG G6. Smartfon będzie wpisywać się w tegoroczny trend zmniejszania ramek wokół ekranu.

lg g6 zdjecie

Źródło tekstu: yahoo, Ghostek, wł     

Dodaj do:

Tagi: lg g6

w sumie: 35
  • 0

    18.  2017-01-20 14:17:41

    @17 O, pupa zabolała pana specjalistę od wyszukiwania pułkowników MO. Spadaj w podskokach mr. Nobody.

  • 0

    19.  2017-01-20 14:18:04

    @14, Jumperone - kupowałem aplikacje na iOS jeszcze zanim iPhone'y były w Polsce dostępne, ale dało się z nich korzystać na iPodzie Touch. A później przez dwa lata z iPhone'ami 3G i 3GS. Gdy teraz zrobiłem sobie małą podróż sentymentalną, to okazało się, że większość z aplikacji nie ma zmienionych proporcji, a Apple nawet ostrzega, że mogą być niebezpieczne, bo dawno nie były aktualizowane.

  • -2

    21.  2017-01-20 15:37:01

    Szkoda, że czytnik linii papilarnych jest z tyłu. Po pierwsze nie widzimy go więc trzeba po omacku znaleźć do palcem, a po drugie nie możemy odblokować telefonu jak leży na stole, tylko trzeba go podnosić za każdym razem.

  • 0

    22.  2017-01-20 16:13:45

    @21 TomecekGD - wszystko zależy od sposobu korzystania z telefonu. Ze względu na moją mobilność telefon rzadko leży na stole i dlatego też w większych słuchawkach LG bardzo sobie cenię rozwiązanie w postaci włącznika / czytnika linii papilarnych oraz przycisków głośności z tyłu telefonu, których to można użyć jako skróty do uruchomienia aplikacji. W pewnych sytuacjach nie muszę używać drugiej ręki, a takie rozwiązanie jest dla mnie na tyle wygodne, że raczej nie wyobrażam sobie innego umiejscowienia wyżej wymienionych przycisków. Tak więc ile rozwiązań, tylu ich zwolenników. Co jednemu pasuje nie musi drugiemu. ;)

  • -1

    23.  2017-01-20 18:10:37

    Przecież jak używasz telefonu w dłoni, to czytnik z przodu też jest wygodny. Wystarczy przyłożyć kciuk. Nie musisz używać drugiej dłoni. Nie ma więc żadnej różnicy. Różnica jest jak telefon leży na stole, tak jak pisałem trzeba go podnosić za każdym razem. Wiem co piszę, bo aktualnie mam telefon z czytnikiem z tyłu i bardzo mnie to irytuje :(

  • 0

    24.  2017-01-20 19:04:55

    Przy telefonie z ekranem 5,5" nawet o relatywnie niewielkich rozmiarach jak na ta przekątną (np. LG G3) trudno sięgnąć kciukiem do przycisku pod wyświetlaczem no chyba, że trzymasz telefon za dolną jego część, ale taki chwyt jest niepewny i niekomfortowy. Tak jak już napisałem ile rozwiązań, tylu ich zwolenników.

  • 1

    25.  2017-01-20 23:44:39

    Bardzo dobrze, że czytnik jest z tyłu - będzie można go nie używać. Dla mnie jedną z największych wad S7 jest czytnik na klawiszu home.

  • -3

    26.  2017-01-21 03:37:49

    @25 kolejny obrońca prywatności, który m konto w banku, używa Google i darmowej poczty XD

  • 2

    27.  2017-01-21 05:22:11

    26 - jesteś jego spowiednikiem? :-)

  • 0

    28.  2017-01-21 13:55:27

    Telefon może być SUPER HIPER EXTRA STRONG, ale i tak przy pierwszym lepszym kontakcie z tyłkiem rurkowca i krzesła, pęka w drobny mak.

  • 0

    29.  2017-01-21 22:23:47

    @26: Ciekawych rzeczy o sobie się dowiedziałem...

  • 0

    30.  2017-01-22 17:51:09

    Jak będzie tak wyglądał jak na prezentowanym filmie rewelacja. Nareszcie LG pomyślało i prawdopodobnie zrobi najlepszy telefon w historii. Trzymam kciuki

  • 0

    31.  2017-01-22 17:52:33

    Jak będzie tak wyglądał jak na prezentowanym filmie rewelacja. Nareszcie LG pomyślało i prawdopodobnie zrobi najlepszy telefon w historii. Trzymam kciuki

  • 0

    32.  2017-01-22 17:53:18

    Czemu obcina część postu?

  • 0

    33. ~Amix  2017-01-23 09:50:08  host: 89-65-211-59.dynamic.chello.pl

    jak będzie to dual, to kupuję nie ma znaczenia cena, tylko dual, no i bateria ze 4000mAh. Mam dość dwóch telefonów po 5 cali w kieszeniach.

  • 0

    34.  2017-01-24 16:49:21

    jestem ciekawy czy G6 faktycznie dostanie snapa 835. W sieci krążą spekulacje, że na to są nikłe szanse.

  • 0

    36. ~  2017-01-24 18:25:20  host: user-94-254-226-174.play-internet.pl

    Szkoda ze w dzisiejszych czasach nadal w testach zapowiedziach jest procek i ekran... Och ahhh..
    A zapomina się o łączności, wsparciu dla Lte, agregacji.
    Później lament ohh ahhh jak wolno

  • -1

    37.  2017-01-24 19:14:02

    A mi brakuje jeszcze ładowania indukcyjnego. Kto używał ten wie, że to bardzo wygodne.

  • 1

    38. ~~~  2017-01-24 19:54:20  host: aehr70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam nadzieje, że to etui nie bedzie w zestawie. Nienawidze wszelkich kondonów.

  • 0

    39. ~@  2017-01-26 14:28:00  host: 193.164.142.117

    Dlaczego pisząc o serii V nie wspominacie o V34 - najlepszy model!!!!

Dodaj swoją opinię