Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Tajemniczy kod Orange na weekend

[Aktualizacja] Tajemniczy kod Orange na weekend

LuiN 19 Października 2012 17:14

0 0
Kolejne hasło SMS-owe w zabawie Tajemniczy kod Orange czekać będzie na klientów sieci już w najbliższy weekend. Gdzie go szukać?

Tym razem hasło zaprezentowane zostanie w czasie programu Bitwa na głosy, emitowanego w sobotę 20. października o godzinie 20:00 na kanale TVP2. Aby otrzymać bonus należy wysłać kod pod bezpłatny numer 80101.

Aktualizacja:
Weekendowy tajemniczy kod Orange to PUBLIKA, po jego wysłaniu otrzymać można 15 SMS-ów do sieci Orange ważnych przez 7 dni. Bonus można zwielokrotnić doładowując konto 22. października do 15:00 - każda złotówka doładowania do kolejny pakiet 15 SMS-ów.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 90
  • 0

    74. ~  2012-10-21 21:31:15  host: 89-75-143-81.dynamic.chello.pl

    73 mam gdzies to ZA DARMO. Mam karte orange ale wykorzystalem tylko pierwszy kod. I to w minute wyslalem do siebie 10 pustych smsow, tylko zeby wykorzystac. Jak mam sie cieszyc z *** promocji, to wole ja olac. I napisac ze promocja jest do niczego.

  • 0

    75. ~  2012-10-21 22:35:53  host: z43-08.opera-mini.net

    @73 Kolego bo Polakowi nigdy ale to przenigdy nie dogodzisz. Przyklad ? @74.

  • 0

    76. ~  2012-10-21 23:09:22  host: z48-08.opera-mini.net

    71. Jeju, jaki Ty dziwny jesteś! Darmowe w heyah jest po doładowaniu konta :-p

  • 0

    77. ~  2012-10-21 23:11:32  host: z22-11.opera-mini.net

    76, sms w heyah sa darmowe nawet bez doladowania konta. Rozmowy sa po doladowaniu.

  • 0

    78. ~  2012-10-21 23:14:11  host: z40-09.opera-mini.net

    75 haha chyba nie powiesz ze mam chwalic 15 smsow w sieci schodzacych po pakiecie. Dla mnie to dno I NAWET NIE URUCHAMIAM TYCH BONUSOW DLA NAIWNYCH

  • 0

    79. ~  2012-10-21 23:20:57  host: z48-08.opera-mini.net

    78. Nie chwalić, a się odczepić i nie marudzić :-)

  • 0

    80. ~  2012-10-21 23:52:32  host: user-188-33-162-204.play-internet.pl

    63. Gdybyś cokolwiek wiedział na temat MTR-ów to nie pisałbyś bredni, że W3 kogoś dyma. Właśnie to abonenci W3 sponsorują dziadów z play, żebyście mieli w sieci darmo a poza sieć tanio. Powiedz swoim przyjaciołom i znajomym, że "wali mnie ile ktos placi za minute polaczenia do mnie. Grunt ze ja mam tanio." -pewnie zalecą ci leczenie!!

  • 0

    81. ~  2012-10-22 00:01:36  host: user-164-127-18-143.play-internet.pl

    59. Całkowicie się z Tobą zgadzam.

  • 0

    82. ~  2012-10-22 01:01:57  host: z40-09.opera-mini.net

    80 jakbys wiedzial cos o mtrach, to wiedzialbys ze roznica miedzy starymi a play to ok. 3 gr. A reszta idzie tam, gdzie dymaja cie stawka sporo wyzsza, hahaha.

  • 0

    83. ~  2012-10-22 01:23:35  host: z53-10.opera-mini.net

    82. Tak jest teraz a jaka była różnica kilka lat temu?. Jeśli już muszę zadzwonić do jakiegoś bezmyśloegn biedaka z play to dzwonię z karty mBank mobile albo Virgin mobile bo nie będę nikogo sponsorował. Play się wypala - co najwyżej może tylko kopiować zresztą nieudolnie oferty W3.

  • 0

    84. ~  2012-10-22 07:47:38  host: z36-14.opera-mini.net

    @80 pierwsze slysze aby prywatna firma sponsorowala inna buahahaha. Ciekawa teza. Ciekawy jestem czy Ty jak zalozysz firme bedziesz sponsorowal moja ? ;-)))) Nie obchodzi mnie stawka mtr bo mam ja gleboko lub jeszcze glebiej w .... Normalny czlowiek nie siedzi non stop nad takimi rzeczami. Dzwoni ile chce , gdzie chce i do kogo chce. Nie patrzy w kalkulator i na zegarek. Dorosnij synku to zrozumiesz to i skoncz gimnazjum. Mam telefon i stac mnie na jego utrzymanie. Jak kogos nie stac to do kosza . Ja jestem biedakiem ? Synku chcial bys miec takie kieszonkowe jak ja wyplate ale trzeba sie uczyc a nie zastanawiac sie nad mtr :-) . W Play dziecko nie ma dziadow. Sa tu ludzie co umieja liczyc ciezko zarobione pieniadze a za kase za roaming krajowy utrzymujemy takie smarki i gluty jak Ty wydajace 5 zl na rok na telefon i majacych najwieksze wymagania i wiecznie majace malo. Moi przyjaciele synus maja tez w d... gdzie ja mam telefon. Dzwonia i juz. Gratuluje ci Twoich przyjaciol ze zastanawiaja sie kilka razy orzed wykonaniem polaczenia do Ciebie no ale jak pisalem skoncz gimnazjum i studia, idz do pracy i wtedy zrozumiesz pewne sprawy. A teraz wytrzyj gila i wez tornister i maszeroj na lekcje smarku.

  • 0

    85. ~  2012-10-22 08:13:50  host: 80.50.134.230

    jaki jest kod potrzebuje go

  • 0

    86. ~  2012-10-22 08:47:57  host: etj130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    84, to "maszeroj" mowi duzo zarowno o twoich "studiach", jak i reszcie napuszonych bajek. Przecinki tez cie przerastaja, nie?

  • 0

    87. ~  2012-10-22 08:48:27  host: z16-07.opera-mini.net

    84 człowieku ogarnij się i przejrzyj na oczy

  • 0

    88. ~  2012-10-22 11:19:06  host: z10-09.opera-mini.net

    84. Nie kompromituj się. Z takim podejściem do ludzi i świata szybko i marnie skończysz. Z kilkoma takimi już miałem do czynienia i niestety oni są już "za burtą" razem z tymi swoimi aktywacjami w Play. Każdy ma prawo do obniżania kosztów utrzymania telefonu, ale nie kosztem innych.

  • 0

    90. ~  2012-10-22 11:30:24  host: z57-05.opera-mini.net

    @86 celowy blad ortograficzny. Nigdzie nie napisalem jakie szkoly skonczylem. Pani w szkole nie uczyla czytac ze zrozumieniem szczylu ? @87 przejrzalem na oczy. Zapewniam. W Plusie rachunki za ok 150 a po przejsciu do Play 75 zl. Za to samo. To daje dosc duza przejrzystosc dla mnie. Frustracja gimbazy z @86 @87 jasno pokazala ze mam racje. Smarkacze za 5 zl. Wyda toto kilka zl a jakie wazne ha ha ha. Klient wielki jeden z drugim za 5 zl od babci. I jak tu z takimi pajacami dyskutowac?. Wycierac gile i marsz do szkoly. Skonczcie to gimnazjum bo na nic wiecej was nie stac. Bardzo mnie to cieszy. A potem zapraszam do mnie. Za 800 zl dam prace i na umowe o dzielo. Jeszcze po recach bedziecie Pana za to calowac . Nie wierzycie no to pozyjemy i zobaczymy.

  • 0

    91. ~  2012-10-22 12:41:46  host: z40-08.opera-mini.net

    90. I wszystko jasne - jesteś typową złodziejską mendą, która okrada ludzi z należnych im świadczeń, wykorzystując trudna sytuację na rynku pracy. Bez uprawiania tego procederu byłbys teraz pewnie w kanałach albo pod mostem i wcześniej czy później tak właśnie skończysz!

  • 0

    92. ~kod  2012-10-23 09:32:14  host: 212-106-18-150.adsl.inetia.pl

    kod to AMORY 10 minut do sieci na numer 80101

  • 0

    93. ~madzia  2012-10-26 16:25:18  host: static-180-37-197-82.radom.pilicka.pl

    KOLCE KOD

  • 0

    94. ~madzia  2012-10-26 16:25:49  host: static-180-37-197-82.radom.pilicka.pl

    JAKI JEST DZIS

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-79-128.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~h3x0n | 2017-10-17 08:09:37

Szkoda bo chciałem go kupić :/, ale gdzie


~Edward Chetny | 2017-10-17 05:57:32

Kolejna jednorazówka?


~ | 2017-10-17 05:26:00

Chiński złom i tyle


~~ | 2017-10-17 02:40:24

@11 Według mnie, raczej nie ma


~Gliwice | 2017-10-17 00:52:57

@msnet Czepiasz się zwyczajowo jak to w telepolis wypada:-/Kątówka to pewnie nie szlifierka, fleksa czy nawet ściernica bo to jest zespół...

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet